18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ford Mustang 2011 V6 DRIFT
MUodyy • 2012-10-09, 23:30
Ford Mustang V6 drift! A dokładniej to pokaz mocy Mustanga.



Trzeba przyznać, że maszynka ma jebnięcie
Wskazówka: Wyłącz dźwięki, bo jakieś pedalskie nasienie jęczy w tle.
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-10-10, 23:56
MUodyy napisał/a:

Driftu nie ma, ale i tak jest zajebiście. A kręcenie "bączków" podchodzi pod jedną z technik driftu która się nazywa Power Over.


tak z ciekawosci poszukałem ci jakiej prostej definicji power over zebys zrozumial ją,i zrozumial jakie glupoty ty pierdolisz.
Power Over - technika polegająca na mocnym naciśnięciu pedału gazu w momencie wchodzenia w zakręt. Wskutek boksowania kół samochód traci przyczepność i przechodzi w poślizg kontrolowany.
Zgłoś
Avatar
Danlew 2012-10-11, 1:06
Nie wiem ale chyba ten co nagrywa to pierdolo czarnuch bo oni maja tylko takie pojeba głosy

P.s Bryka fajna ale taki drift to nie drift. Borewicz robił tak to polonezem na piasku
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-10-11, 7:24
Ten w tle to Lil' Jon ten wiecie od Jeeeeeeahhhhh, Ooołłłłłkeeeeeejjjjj, You scared itd...
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-10-11, 10:08
xblazex napisał/a:


tak z ciekawosci poszukałem ci jakiej prostej definicji power over zebys zrozumial ją,i zrozumial jakie glupoty ty pierdolisz.
Power Over - technika polegająca na mocnym naciśnięciu pedału gazu w momencie wchodzenia w zakręt. Wskutek boksowania kół samochód traci przyczepność i przechodzi w poślizg kontrolowany.


Czyli w wolnym tłumaczeniu dać w pizde gazu, żeby było jak najwięcej dymu. I nie napisałem, że to jest ta technika tylko, że pod nią podchodzi. CR się kłania.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-10-11, 10:28
To murzyn na bank tak jęczy...
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-10-11, 11:54
bandzior667 napisał/a:

Kurwa co się tak ludzie przypierdalają do tych Golfów 3 ?.. jak kogoś nie stać na Mercedesa, BMW czy Audi.. to jeździ i poczciwym Golfem 3... ale kurwa oczywiście jakiś imbecyl (zawód syn) musi opublikować swój debilny post o tym jakie to wieśniaki nie jeżdzą trójkami no przecież to wiocha totalna.. lepiej w deszczu zapierdalać z buta niż jeździć Golfem 3...
Pozdrawiam jeszcz kurwa jego mać cieplej.



Jaki znowu zawód syn? Jeżdżę Laguną z 97 ale po prostu golfy 3 mi się z jednym kojarzą i chuj ci do tego. Boli cie to tak bo masz kompleksy na tym punkcie czy co? Poza tym nie mówiłem, że jazda golfami 3 to wiocha, tylko że ten film może się spodobać tylko debilom kręcącym bączki przed dupami. Więc o ile tak nie robisz to przecież nawet nie jest kurwa skierowane do ciebie.
Zgłoś
Avatar
Konan 2012-10-11, 14:18
Za mustanga leci piwo
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2012-10-11, 18:46 1
@MUodyy - to nie jest drift, ani nawet jedna z technik driftu, zwana power over... To są zwykłe bączki, które potrafi kręcić każdy idiota mający samochód z RWD, i silnikiem, którego siła tarcia opon o asfalt, nie "zmuli"... (czyli w gruncie rzeczy każdy który ma stosunek mocy do wagi na poziomie 160+ KM/t)

Wytłumaczę Ci to łopatologicznie: power over masz wtedy gdy wchodząc w zakręt zacieśniasz go i jednocześnie zamiast dać po ręcznym, ciśniesz mocniej gaz, co skutkuje utratą przyczepności na tylnej osi. Tu dopiero zaczyna się sztuka, tj. opanowanie poślizgu i przechodzenie zakrętu (lub kilku), utrzymując poślizg (czyt. drift).

Palenie gumy jest dla szpanerów...

A do Mustanga nic nie mam - szkoda, że to V6, ale nadal Mustang
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-10-12, 0:50
MUodyy napisał/a:

I nie napisałem, że to jest ta technika tylko, że pod nią podchodzi. CR się kłania.



i kolega wyżej ci to dosadnie wytlumaczyl jak bardzo NIE masz racji

El-Miczelov napisał/a:

to nie jest drift, ani nawet jedna z technik driftu, zwana power over


El-Miczelov napisał/a:

Wytłumaczę Ci to łopatologicznie: power over masz wtedy gdy wchodząc w zakręt zacieśniasz go i jednocześnie zamiast dać po ręcznym, ciśniesz mocniej gaz, co skutkuje utratą przyczepności na tylnej osi



i prosze bardzo za to kolega wyzej ma piwo:)
Zgłoś
Avatar
brixu 2012-10-12, 2:22
tyś kurwa drift widział...
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-10-13, 16:15
Konan napisał/a:

Za mustanga leci piwo


siem powtórzem
a więc "chyba karmi"
Zgłoś