18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Formuła 1, sezon 2011
JAN PALONY • 2012-10-15, 22:09
Filmik podsumowujący sezon F1 2011 w miłej dla oka i ucha oprawie.

Uprzedzam komentarze, że to nudny sport, bo jak ktoś kto tego nie rozumie może powiedzieć, że to nudna jazda w kółko, tak samo ktoś może powiedzieć, że piłka nożna to nudna bieganina 22 chłopa za okrągłym balonem
Jeśli będzie zainteresowanie, mogę opisać komunikaty przez radio i ich historie, bo są dość ważne.
Zgłoś
Avatar
giboN31 2012-10-18, 15:23 3
Vettel to pała
Zgłoś
Avatar
Wredny Pan Musztarda 2012-10-18, 15:27
Coś pięknego... Najlepszy sport motorowy na świecie!
Zgłoś
Avatar
Kurczak Bez Kości 2012-10-18, 15:45
lubię wyścigi i w ogóle sporty motorowe, ale F1 jest nudna. Szczególnie w porównaniu z innymi seriami wyścigowymi, za dużo okrążeń, za mało akcji. Dużo ciekawsze serie towarzyszące gp3, gp2 czy PSC.
Zgłoś
Avatar
iyama 2012-10-18, 16:27
Fajna wstawka tej kompilacji nie widziałem. Chociaż już na początku sezonu 2011 był wiadomo kto wygra mistrzostwa, to jednak było wiele wspaniałych momentów.

@vandamme1
W F1 chodzi o rozwijanie bolidów i zawsze się znajdzie ktoś kto będzie robił to lepiej. Ostatnio tak ma Red Bull Racing z dmuchanym dyfuzorem i innymi pierdołami. Równość jest w niższych seriach gdzie bolidy są prawie identyczne F3,F2,GP3,GP2 itp.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2012-10-18, 17:53 1
Cieszy, że Massa ostatnio się przebudził, szkoda natomiast, że Button ma jakiś taki strasznie nierówny sezon i pogrzebał szanse na mistrza. Hamilton to idiota i tyle, dobrze że Perez zajął jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
JAN PALONY 2012-10-18, 19:20 2
Tracklista:
Plan B - The Recluse ( Nero Remix )
Camo & Krooked - Watch It Burn (Ft. Ayah Marar)
Cieszę się, że wśród sadolów są fani tego sportu.
Co do tegorocznego sezonu: jeżeli Vettel dalej będzie miał taką przewagę nad resztą jak podczas ostatnich 3 wyścigów to trzeci tytuł jest już jego. Co prawda Ferrari zapowiada na najbliższy wyścig w Indiach znaczne poprawki. Alonso powiedział, że potrzebuje chociaż zbliżyć się o połowę obecnej różnicy a sobie poradzi, można mu wierzyć w 100%, udowodnił to w tym roku i nie tylko, że potrafi wygrywać bolidem prawie ze środka stawki
To jest właśnie F1, nikt tu nie jest równy, technologia z tego sportu, przekłada się także na nas, gdy za parę lat kupimy nowy samochód. Np system odzyskiwania energii kinetycznej KERS, które BMW bardzo rozwijało gdy jeździł u nich Kubica, jest już opcją w większości ich drogowych samochodów
Zgłoś
Avatar
melemele89 2012-10-18, 19:51
najarałem się jak małpa dynamitem, ide pograć w F1 na xpudle
Zgłoś