18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Prosi się użyszkodniczki/ów o wklejanie fotek, aby można było wiedzieć z kim się dyskutuje. 8-)

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-01-19, 14:45 ]

Poza ogólnymi zasadami dodawania materiałów:
- Nie dajemy zdjęć na których widoczne są osoby z grupy ~Sadyści (poza sobą)
- Odważniejsze zdjęcia wrzucamy do tematu "Pokaż Cycki" (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-12-08, 00:55 ]
- Fotki tyłeczków wrzucamy tutaj. (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

2018-10-03, 09:44
Velture napisał/a:

Oho. Następna z pokolenia "Jestem taka wyjątkowa. Patrzcie na mnie. Zwróćcie na mnie uwagę. PATRZCIE jaka jestem wyjątkowa".
Musisz robić furorę na łódstokó z tymi dredami, krótką grzywką, farbowanymi włosami, zajebistymi tatuażami, tą bandaną na przedramieniu, tym cudownym kolczykiem, makijażem typu lady gaga pasującym do nosa typu lady gaga oraz tymi wcale nie pozerskimi nieśmiertelnikami.

Łał. Aleś ty nam zaimponowała.



Dzieki wielkie ale cala stylizacja to moj osobisty pomysl :D

2018-10-03, 09:49
Komarecka napisał/a:



Dzieki wielkie ale cala stylizacja to moj osobisty pomysl :D


Jakoś w to nie wątpiłem ani przez sekundę.
Jesteś taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Niczym płatek śniegu.

2018-10-03, 09:55
Velture napisał/a:


Jakoś w to nie wątpiłem ani przez sekundę.
Jesteś taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Niczym płatek śniegu.



Aczkolwiek dzieki za kolorowe opisanie mojej osoby, pierwszy raz sie spotkalam z porownaniem do lady gagy chociaz nie slucham i nie interesuje sie taka muzyka. Fajny piecho!

2018-10-03, 10:08
Velture napisał/a:


Jakoś w to nie wątpiłem ani przez sekundę.
Jesteś taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Niczym płatek śniegu.



Twojej wyjątkowości tu k***a nikt nie przebije :amused: Temat do pokazywania się, a nie tępej krytyki. Sam sie tu pokaż, a nie robisz pojazd komuś kto sie pokazuje. No dawaj Gimli wstawiaj swoją focie, czuje że też o wyjątkowości będziesz miał komentarze ;)

Sa...........hi
2018-10-03, 10:46
Komarecka,
Nie przejmuj się krytyką Veltur-a, Szatan i tak kocha Cię taką jaką jesteś. ;)

2018-10-03, 11:22
Moby_Dick napisał/a:



Twojej wyjątkowości tu k***a nikt nie przebije :amused: Temat do pokazywania się, a nie tępej krytyki. Sam sie tu pokaż, a nie robisz pojazd komuś kto sie pokazuje. No dawaj Gimli wstawiaj swoją focie, czuje że też o wyjątkowości będziesz miał komentarze ;)


Jak to szło?
Aaaaa... Nie będę psuć estetyki tego forum ;)

do...........ka
2018-10-03, 16:39
Velture, hamuj konie, kowboju.
Albo pokaż się wszystkim, jak tyś taki cwany :>

2018-10-04, 19:06


Tak aktualnie wyglądam (tylko bez błota)

2018-10-04, 23:35
Komarecka napisał/a:

Obrazek


Skoro już bardzo potrzebujesz atencji, to przypominam, że istnieje również temat "Pokaż swoje cycki". Tam atencję masz murowaną.

https://www.sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-zdjecia-i-dyskusje-vt26918.htm

Edit: o k***a, widzę, że już miałaś w planach wrzucenie cycków :shock: Desperacja w ch*j...

Sa...........hi
2018-10-05, 00:47
Nie kumam, to jest portal na którym można obejrzeć nagrania karlic tańczących na rurze, ludzi jedzących ze smakiem własne gówna czy brazylijskich Silvów ucinających sobie łby, a nade wszystko łączący ludzi pie**olniętych w różnym stopniu i kierunku którzy lubią spędzać swój wolny czas na przeglądaniu materiałów takich jak wymienione i po których raczej można spodziewać się że nie będą wyglądali jak typowe normiki, a tutaj nagle wielki ból dupy jednego z drugim bo jakaś laska z niebieskimi włosami wrzuciła swoją fotę. :nie_znaju:

2018-10-05, 12:44
@up Jest tu też grupa czerpiąca dziką satysfakcję z trollowania, porównywalną z orgazmem, po którym ludzie dostają ciśnienia na skraju wylewu do worka mosznowego :amused:

Chociaż to też jest w pewnym stopniu poj***ne. Chyba?

2018-10-05, 15:27
A mnie się podoba, więc cichaj tam Velture, bo wbrew obiegowej opinii na sadisticu - nie jesteś ekspertem we wszystkim :amused:
Abraxus napisał/a:

@up Jest tu też grupa czerpiąca dziką satysfakcję z trollowania, porównywalną z orgazmem, po którym ludzie dostają ciśnienia na skraju wylewu do worka mosznowego :amused:

Chociaż to też jest w pewnym stopniu poj***ne. Chyba?


Hmm... To bardzo ciekawe :amused:

sa...........os
2019-01-24, 23:10
.......... napisał/a:

Oho. Następna z pokolenia "Jestem taka wyjątkowa. Patrzcie na mnie. Zwróćcie na mnie uwagę. PATRZCIE jaka jestem wyjątkowa".
Musisz robić furorę na łódstokó z tymi dredami, krótką grzywką, farbowanymi włosami, zajebistymi tatuażami, tą bandaną na przedramieniu, tym cudownym kolczykiem, makijażem typu lady gaga pasującym do nosa typu lady gaga oraz tymi wcale nie pozerskimi nieśmiertelnikami.

Łał. Aleś ty nam zaimponowała.



k***a, przyganiał kocioł garnkowi...

2019-01-25, 07:40
Nie wiem kto wychodzi na większego egocentryka i potrzebującego atencji. Komarecka, która w jakiś sposób przynależy do pewnej subkultury, grupy społecznej czy velur, który za wszelka cenę chce pokazać, że jest ponad tym, to on jest wyjątkowy bo żadne trendy się go nie imają. Od wielu lat powstają subkultury i pewne trendy w zachowaniu i ubiorze. To jest moim zdaniem integralna część okresu młodości. Komarecka będąc młodą osobą obrała taki właśnie styl i wygląd. To jej sprawa. Velur natomiast od dawna widzę na forum sam szuka atencji krytykując wszystko, co różni się od jego wzorców. Jednak jeżeli wszystko jest złe, to jak według velura jest dobrze? :wtf:

Póki nikt nie wpie**ala się z buciorami w twoją wolność do poglądów i wyglądu, polecam nie wpie**alać się w takową wolność innych.

To mówiłem ja, sareneł.

ag...........th
2019-01-25, 08:41
.......... napisał/a:

Jakoś w to nie wątpiłem ani przez sekundę.
Jesteś taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Niczym płatek śniegu.



Snowflakes to akurat pokolenie które słabo znosi krytykę i reaguje histerycznie na starcie ze sprzecznymi do swoich poglądami i może przedział wiekowy się tutaj zgadza, ale zareagowała jakby miała cię w najprościej w świecie w dupie.