18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Fotoradar
~Sunday • 2014-10-08, 19:13
Jakiś miesiąc temu jadąc trasą widziałem, że fotoradar walnął mi zdjęcie (flesz, te sprawy). Wkurwiłem się z lekka, bo miałem może z 50 w terenie zabudowanym.
Niewiele myśląc zawróciłem i przy prędkości 40 kilka ponownie mi cyknął lampą . Znów zawrotka i prędkość około 30 km/h i co? Znów jebany zrobił fotę!
Dziś, jako że mnie nie było kilka dni w domu odebrałem z poczty awizo a tam 3 mandaty....
ukryta treść
Wszystkie kurwa za brak zapiętych pasów
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-08, 23:24
Poczytajcie o fotoradarach które tak na prawdę nie są nawet radarami.
Kiedyś ludzie myśleli, że można jechać zawsze 60km/h bo przecież urządzenie jest za głupie żeby wiedzieć czy jest już po 23:00 a te maszynki potrafią rozróżnić nawet czy to jest auto osobowe czy ciężarowe bo czasami zdarzy się w mieście np. ograniczenie do 20km/h dla ciężarowych. Potrafi samemu odczytać nr tablic rejestracyjnych. Więc na pewno da się je zaprogramować tak żeby jebało fotę za każdym razem i jebało za pasy, światła, telefon itp.
Nie ma granic jeśli chodzi o uzbrojenie w czasie wojny i jeśli chodzi o wyciąganie kasy od obywateli!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-08, 23:34 4
blade87 napisał/a:

@BongMan

Nie nasz problem, że jesteś ciężkim frajerem...


No twoja dziewczyna jak na niej leżałem mówiła, że cięższy od ciebie, ale to same mięśnie. A z frajerów to wymieniła tylko ciebie
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2014-10-09, 7:02
@up w dupie byłes i gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-09, 10:49
@bongman to nawet rogi ktore miales byly cudze ale zal teraz to ci wspolczuje... dobrze ze masz chociaz kraby
Zgłoś
Avatar
m.a.r.i.o. 2014-10-09, 12:52
BongMan napisał/a:


No twoja dziewczyna jak na niej leżałem mówiła, że cięższy od ciebie, ale to same mięśnie. A z frajerów to wymieniła tylko ciebie



Tyle w życiu przeżyłeś i tyle wiesz.. Tylko wyjaśnij po co jak już wyrwiesz dziewczynę to się na nią kładziesz i ją przygniatasz tą swoją miarą zamiast sobie poużywać?
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-10-09, 18:33
@allup: wy to wszyscy ruchaliście, jak w podstawówce - rąsię rączkowską kurwa, spinacie się jakbyście nigdy nie ruchali.
Zgłoś