18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
B................i 2012-10-29, 18:26
Zostawcie Donalda w spokoju, co on wam złego zrobił. On powinien dostać nobla
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2012-10-29, 18:32 7
@up Za wzorowe ruchanie bydła
Zgłoś
Avatar
Ranqer 2012-10-29, 18:51 3
Gówno wiecie, a się wypowiadacie. Tusk ma bardzo dobry program gospodarczy, który jest uznawany za jeden z lepszych, lecz niestety kosztem obywateli.
Zgłoś
Avatar
szczotkadokibla 2012-10-29, 19:01 1
@Ranqer - ROTFL - aż parsknąłem śmiechem... może napisz jeszcze na czym ten program gospodarczy polega? Na zadłużaniu państwa i o NIE w imię inwestycji, a w celu utrzymywania konsumpcji, tak aby tylko słupki nie spadały... a co będzie jutro? Je*ał to pies! Ja pierdziele, mam nadzieje, że uczęszczasz do gimnazjum, jeśli nie to jest mi doprawdy z Twego powodu przykro.

@Ranqer bo aż mną wstrzącha jak to czytam... poczytaj o wzroście liczby urzędników, o reformie deregulacyjnej, która umarła szybciej niż się narodziła, o 23% VATu, o obciążeniach fiskalnych przedsiębiorców, o planach na drogi przed 2012, a rzeczywistością (o kolei nawet łaskawie nie wspomnę). Jaki program pytam się? Gdzieś ty go znalazł? Polecam walnięcie baranka w ścianę i zrzeknięcie się prawa wyborczego, bo krzywdę robisz nie tylko sobie, ale nam wszystkim!
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-10-29, 19:07
@Co do pana UP
On nie zadłuża Państwa, tylko dług publiczny powiększa, a to zasadnicza różnica :p...

Ludzie, powtórzę to ostatni raz.
Fajnie było sobie z was wszystkich jaja porobić, widzę ludzie zajebiście nabrali się na mają wiarę w ciemną teorię z Tuskiem, ale proszę was. Było fajnie, mój cytat znalazł się na głównej, ale co za dużo polityki to nie zdrowo.
Każdy przecież wie że jedni są lepsi od drugich nie ma co dyskutować o tym która partia jest lepsza. Takie rozterki zostawmy dla TVN, TV Trwam, Super Stacji, TVP i innych partyjnych badziewnych stacji telewizyjnych...

Bo tu jest sadistic kurwa.
Zgłoś
Avatar
szczotkadokibla 2012-10-29, 19:11
czym się różni zadłużanie Państwa od powiększania długu publicznego? chyba, że to żart to sorki, ale ludzie tu takie głupoty piszą, że już nie wiem co jest na serio...
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2012-10-29, 19:37
@GI0BaL
Próbujesz swoją głupotę przekształcić w trolling, a jeszcze wczoraj się ze mną wykłócałeś w postach, że tusk naprawdę chce dobrze jesteś żałosny w chuj...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-10-29, 20:15
Cytat:

Tusk ma bardzo dobry program gospodarczy, który jest uznawany za jeden z lepszych


każda partia w Polsce ma bardzo dobry program gospodarczy, inna sprawa go zrealizować
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-29, 22:02
Gl0BaL napisał/a:

@Co do pana UP
On nie zadłuża Państwa, tylko dług publiczny powiększa, a to zasadnicza różnica :p...

Ludzie, powtórzę to ostatni raz.
Fajnie było sobie z was wszystkich jaja porobić, widzę ludzie zajebiście nabrali się na mają wiarę w ciemną teorię z Tuskiem, ale proszę was. Było fajnie, mój cytat znalazł się na głównej, ale co za dużo polityki to nie zdrowo.
Każdy przecież wie że jedni są lepsi od drugich nie ma co dyskutować o tym która partia jest lepsza. Takie rozterki zostawmy dla TVN, TV Trwam, Super Stacji, TVP i innych partyjnych badziewnych stacji telewizyjnych...

Bo tu jest sadistic kurwa.



Dobrze Ci radzę zmień nick - raz na 3 miesiące można od tak zmienić nick!
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-10-29, 22:14
Nie, nie mam takiego zamiaru. Daliście się wkręcić i tyle. Wasza sprawa jak to zinterpretujecie .
Zgłoś
Avatar
svistak2000 2012-10-30, 2:46
@up Taaaa..... teraz powiesz że żartowałeś -.-
Ja pier**** ten temat i się nie wypowiadam, jeszcze ktoś przyjdzie nie daj boże i popełni mi samobójstwo. O kur**! ktoś puka...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-10-30, 6:12 2
To prawdziwa historia!
Byłem świadkiem niesamowitej sytuacji. To wydarzyło się wczoraj o 23.00, w Warszawie. Idę sobie przez miasto , słucham muzyki z iphona, gdy nagle słyszę krzyk. Muzyka nie leciała głośno, a krzyk był przeraźliwy więc usłyszałem. Wyjąłem słuchawki z uszu , obejrzałem sie a tam kobieta krzyczała, rzucała rękoma, płakała. Wskazywała na dziecko, które było ciągnięte przez dwóch mężczyzn w stronę samochodu. Dziecko się wyrywało. Wszyscy osłupieli, mieli telefony w rękach, wykręcli 997, 998, 999 , co tylko się dało. Nagle z bramy wyszedł mężczyzna i dwóch innych panów ubranych na czarno. To chyba byli ochroniarze. Mężczyzna ten podbiegł do tych dwóch bandytów i kazał im natychmiast puścić dziecko. Ci zaczęli się śmiać, a wtedy on wyrwał jednemu z nich broń i przystawił do głowy. Dziecko wyrwało się i uciekło do matki.. Ludzie bili brawa. Matka mu dziękowała. Męzczyzna ukłonił się i wszedł spowrotem do bramy. Nie było wcześniej widać jego twarzy, ponieważ było ciemno , a i miał kapelusz. Poszedłem za nim do bramy. Z czystej ciekawości , zobaczyć jak wygląda. On wszedł do klatki, wszedłem za nim. Wchodząc usłyszałem głos ,,Panie premierze, nie może Pan sobie robić teraz rozgłosu.To było nie rozsądne. Trzeba to było zostawić policji'' Bohater milczał. Odezwał się głos kobiecy ,, Tato nie słuchaj go. Dobrze zrobiłeś'' Tymczasem ja powoli szedłem po schodach na górę, ku dzwiękom. ,, Donald , co ty zrobiłeś, nie potrzebne nam są media na głowie. Chciałem jechać na polowanie'' - odezwał się jakiś mężczyzna. W końcu wszedłem na 2 piętro, tam gdzie wszyscy stali i...TAK!!!! To był Donald TUSK! To Donald TUSK uratował to dziecko!! TO on.!!! Sam nie mogłem w to uwierzyć, ale to prawda!! To nie prowokacja!! To czysta prawda!!

Powiadommy media, ludzi!! Tak bohaterski czyn nie może przejść niezauważony!

I co wy na to?Fajnie tak obrażać bohatera???
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-30, 11:02 1
UP@
Potwierdzam powyższą historię, to jest jak najbardziej fakt. Zresztą było pełno światków, gdyby oni wiedzieli że To Donald i Ja uratowaliśmy to dziecko... Ach ten nasz Donald skromny jak zawsze.

Tylko mam jedno zastrzeżenie
Shatter napisał/a:


,, Donald , co ty zrobiłeś, nie potrzebne nam są media na głowie. Chciałem jechać na polowanie'' - odezwał się jakiś mężczyzna.


Jak już podsłuchujesz to rób to dobrze... Tamten mężczyzna mówił: "Donald, dobrze zrobiłeś, jestem z ciebie dumny. Pieprzyć polowanie."
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-10-31, 1:48
Gratuluje Panom powyżej !
Zgłoś