18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Ryszardowo 2021-03-16, 6:38 4
Trzeba poznać historię, a nie takie sobie gadanie w stylu TVP1. Może gość jest właścicielem i już 100 razy prosił, żeby menele nie zebrały mu na stacji benzynowej ? Czasami tak niestety trzeba.
Zgłoś
Avatar
Kacper197 2021-03-16, 8:54 3
Ryszardowo napisał/a:

Trzeba poznać historię, a nie takie sobie gadanie w stylu TVP1. Może gość jest właścicielem i już 100 razy prosił, żeby menele nie zebrały mu na stacji benzynowej ? Czasami tak niestety trzeba.[/quDokłądnie, chuj wie jak było i czy im się nie należało. Często sami się proszą, bluzgają na babki albo robią syf.

Zgłoś
Avatar
stachu100093 2021-03-16, 9:39 1
A może panowie leniwi szczali lub srali mu za sklepem?
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-03-16, 9:54
Parkometr napisał/a:

Masz rację, bo kiedyś to było... Szacun ludzi ulicy i inne tego typu patuskie gadanie. Nie wiesz czym jest wojna, ani czym jest głód, skoro piszesz takie pierdoły. A jeśli wiesz to znaczy, że widzisz nadzieję np. w kanibalizmie, podrzynaniu gardła córce sąsiada, wygrzebywanie ludzi z cmentarza co by było co zjeść. Nie mówiąc już o wielu innych chorych zachowań. Na świecie zawsze były i będą marginalne zachowania, ale wskaźniki przestępczości maleją. 50 lat temu nikogo by nie oburzyło, że jakiś menel dostał wpierdol pod sklepem. Dzisiaj nas to burzy. Świat się zmienia i tęsknota za starymi dobrymi czasami wynika z kiepskiej pamięci



Skąd masz dane ze przestępczość maleje ??
Podaj źródło chętnie poczytam ja i inni

Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-03-16, 14:28
Nie wiadomo o co poszło więc lepiej zamknąć dziurę i oglądać.
Zgłoś
Avatar
Stivnesh 2021-03-16, 16:50
Ale jako bohater siedział i nagrywał taki sam jak ten co kopał meneli ale z doświadczenia wiem że te lumpy potrafią mega wkurwić
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-03-16, 17:57 1
Każdy wpierdol menelom jest słuszny
Zgłoś
Avatar
nooTooFajNie 2021-03-17, 4:11
Walka o status króla na ośce
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-03-17, 17:07
Chuja tam wiecie. Miałem podobną historię, chociaż nie kopałem nikogo po głowie, to w mordę jednak dałem dwóm żulom. Wychodzę z klatki, patrzę, a ci sobie kurwa zrobili piknik na masce mojego auta, butelka, jakieś ich torby no i mówię, że a) zdejmują pakunki, b) czyszczą maskę i c) niech się modlą by nie było żadnej rysy. Usłyszałem bełkotliwe "spierdalaj cwelu" w odpowiedzi więc jebnąłem jednemu i drugiego po sztuce. No gdyby ktoś mnie nagrał z daleka to wyglądałbym jak jakić cham i pizda, która wyżywa się na biednych żulikach, ale to są męty społeczne, nie oceniam tej historii tak od razu, że ten typ to jakieś zero. Nie wiem o co poszło.
Zgłoś