18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
unforgivenn 2017-03-13, 20:35 1
Jak to ktoś gdzieś tu niedawno pisał: niech już w końcu jakiś meteor pierdolnie w tą Ziemię...
Zgłoś
Avatar
pawlofx 2017-03-13, 20:37
One już wiedzą jak to jest;
Zgłoś
Avatar
Magnic 2017-03-13, 21:51 4
Tak czytam te komentarze od paru lat pod takimi tematami i mam wrażenie, że wszystkim facetom na sadolu ucięło jaja. Bo tylko będąc eunuchem można tak marudzić na ładne dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-03-14, 5:10
Magnic napisał/a:

Tak czytam te komentarze od paru lat pod takimi tematami i mam wrażenie, że wszystkim facetom na sadolu ucięło jaja. Bo tylko będąc eunuchem można tak marudzić na ładne dziewczyny.

One sa mocno średnie desperaci idz na dziwki i nierób zsebie smutnej pizdy żebrającej o sekspodlizywajacsię kobieta
Zgłoś
Avatar
Magnic 2017-03-14, 6:26
shokobons napisał/a:

One sa mocno średnie desperaci idz na dziwki i nierób zsebie smutnej pizdy żebrającej o sekspodlizywajacsię kobieta



Przetłumaczy to ktoś na polski czy trzeba do tego archeologa?
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-03-14, 11:42 2
TB303 napisał/a:


Dobra, jak zacznę srać na środku chodniku - ot tak sobie - to się nie przypierdalaj, bo chuj Ci do tego!



jak nie widzisz różnicy między waleniem klocka na środku chodnika a zabawiami (jakie by nie były) w zamkniętym gronie w nocy na opuszczonej plaży to nie mam więcej pytań
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2017-03-14, 14:52 1
Niech sie w końcu rozpocznie ten dżihad, bo nie moge na to patrzeć

Zgłoś
Avatar
s................s 2017-03-14, 18:02
Magnic napisał/a:



Przetłumaczy to ktoś na polski czy trzeba do tego archeologa?

frajerstwo nigdy nie zrozumie , białe rycerzyki na tej stronie to dziewice które mysla że jak będą się podlizywac dziewczyną to zaruchaja a ty pewnie wiesz po sobie że tak nie będzie , idz zapłać dziwce ale nie rób zsiebie frajera
Zgłoś
Avatar
Magnic 2017-03-15, 8:21
shokobons napisał/a:

frajerstwo nigdy nie zrozumie , białe rycerzyki na tej stronie to dziewice które mysla że jak będą się podlizywac dziewczyną to zaruchaja a ty pewnie wiesz po sobie że tak nie będzie , idz zapłać dziwce ale nie rób zsiebie frajera



Nie... tylko w przeciwieństwie do ciebie mnie nauczono szacunku do kobiety. Oraz tego, że kurwa to nie puszczalska, a kobieta która nie zna granic dla swojej arogancji i ego. No ale co taki dres jak ty może o tym wiedzieć? Wartości? Phi, dać w ryja i niech spierdala, nie? Tylko ty i twoje pięści mają rację, wszyscy inni to frajerzy, bo nie myślą jak ty.
Ja się naprodukowałem. Zobaczymy ile z tego zrozumiesz .
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-03-15, 14:51
Magnic napisał/a:



Nie... tylko w przeciwieństwie do ciebie mnie nauczono szacunku do kobiety. Oraz tego, że kurwa to nie puszczalska, a kobieta która nie zna granic dla swojej arogancji i ego. No ale co taki dres jak ty może o tym wiedzieć? Wartości? Phi, dać w ryja i niech spierdala, nie? Tylko ty i twoje pięści mają rację, wszyscy inni to frajerzy, bo nie myślą jak ty.
Ja się naprodukowałem. Zobaczymy ile z tego zrozumiesz .

haha ja pierodle szacunek do kobiety czyli przyznaleś się ze coś zostało ci wmówione przez jak mniewam kobiety? że je trzeba szanowac ojj bedaku gdyby kobiety zasługiwały na szacunek to by nie byłol takiego terroryzmu i wmawiania od dzioecka , coś jak socjalizm ,ehhh ale jestes płytki skąd niby wiesz czy estem dresem widac że gimbazaz ciebie , jesteś frajerem nie dla tego że nie myslisz jak ja tylko myślisz jak reszta frajerów łącznie z dresami , janie lubie przemocy wobec slabszych
Zgłoś
Avatar
Magnic 2017-03-15, 16:40
Jakiś admin zainteresuje się tym trollem czy coś?
Zgłoś