18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-05-27, 18:26
Założę się, że nie potrafiłaby nawet wskazać, w którym miejscu na mapie znajduje się Palestyna
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-27, 18:31 5
onucek napisał/a:

"lewacy" są trochę pomieszani teraz. część jest za palestyną i atakuje żydów. część wciąż kocha żydów. ci za palestyną to ci sami, którzy zostali wyprodukowani przez żydów do tego by atakowali programowo białych (mimo, że spora ich część to biali). pytanie jest takie, czy to jest celowe, czy żydom się trochę popierdoliło i ich golem zaczął atakować ich samych? co jak co, ludzie którym zależy na tym, by zachować cywilizację oraz przede wszystkim białą rasą, nie powinni brać strony w tym konflikcie, bo obie strony są nam wrogie i najlepiej by było by się nawzajem powybijali.



Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-05-27, 22:56
"jakaś bezdomna ćpunka" w pełnym makijażu, ze sztucznymi rzęsami, złotą bransoletką na prawej ręce, w miarę normalnych, czystych ciuchach, coś mi tu nie pasuje
Zgłoś
Avatar
Kirku34 2024-05-27, 23:18
Wstęp średni... ale końcówka uratowala. solidne 9/10 polecam
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-28, 12:18
Pepewatch napisał/a:

"jakaś bezdomna ćpunka" w pełnym makijażu, ze sztucznymi rzęsami, złotą bransoletką na prawej ręce, w miarę normalnych, czystych ciuchach, coś mi tu nie pasuje



W PL bezdomni rozdają samochody więc i amerykański hobo może mieć swoją stylówę
Zgłoś
Avatar
baksz 2024-05-29, 12:48
Powinien to zastrzelić.
Zgłoś