18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kamyk69 2010-03-01, 21:53
konio167 napisał/a:



Weź wyjdź.
"Cejrowski nie nawraca na siłe" - "jestem chrześcijaninem mam misje nawracać"



Ma misje co nie znaczy że tak robi, w żadnym jego programie czy to w "WC Kwadrans" czy "Boso przez świat" nie widziałem żeby kogoś nawracał, również w książkach tego nie robi, choć może się mylę bo wszystkich nie przeczytałem

konio167 napisał/a:



"Nadaje się na przywódce partyzantki, nie na polityka".



Wyrwane z kontekstu o niczym, zupełnie niczym nie świadczy, więc "weź wyjdź". Jak to powiedział Cejrowski "Z debilami się nie dyskutuje, tylko trzeba ich zakrzyczeć" ( nie jest to dokładny cytat ) więc nie jest to metoda polityczna. I ma racje, bo np. z lewactwem się nie dyskutuje tylko strzał w głowę, ergo jest czysto partyzancka metoda.

konio167 napisał/a:



Obejrzyjcie jego pare wywiadów i gość częściej macha rękami niż powie coś sensownego..



Linkuj, widziałem parę wywiadów, i bynajmniej nie machał rękoma.

konio167 napisał/a:


Głupi - tak głupi, konserwatywny furiat.
Sztandarowy przykład chrześcijanina z misją...



I przygłup bo nie bierze dragów?
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-03-01, 22:00
Lubię Cejrowskiego za programy podróżnicze, ale tutaj nie pokazał klasy. Zaprosił ją do programu tylko po to, żeby ją zjechać i zrobić dziwkę? Jej dupa, jej sprawa i zgadzam się, że dupy kobiet w porcie też są ich sprawami. W tej rozmowie niestety to on wyszedł na większego debila. Dużo osób zrównuje frytkę z rutowicz. Frytki w sumie nie kojarzę zbytnio, teraz ją widzę pierwszy raz po 5 latach i nie kojarzę ani jednej sytuacji z nią w tv. Jakbym nie znał obojga w ogóle, to zdecydowanie piwo poleciałoby do niej, bo tutaj cejrowski zrobił z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
sensymila 2010-03-02, 15:43
Ładnie ją pojechał
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-03-02, 18:39
outro zajebiste
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-03-03, 20:15
kamyk69 napisał/a:

Linkuj, widziałem parę wywiadów, i bynajmniej nie machał rękoma.



Wywiad z gejem, o jakiejś tam książeczce.
Wywiad z feministką o sprawie Anny Tysiąc.

kamyk69 napisał/a:

przygłup bo nie bierze dragów?



Przygłup bo jest zamknięty na zdanie innych.
Inteligentna osoba bierze pod uwage treść kontrargumenta przeciwnika, a Cejrowski ?
No cóż...
Dalej macha rękami i powtarza wcześniejsze zdania używając innych słów i mimo że przeciwnik ma racje ten próbuje mu udowodnić że jego fundamentalizm i fakt iż chrześcijaństwo miało zawsze w dupie zdanie innych upoważnia go do podważania argumentów powołując się jedynie na swoją moralność.
Obejrzyj wywiad z gejem, nie jestem gejofilem ale ten homo miażdży go a ten ucieka do swojego małego światka, jak dla mnie jest psycholem i furiatem.
Zgłoś
Avatar
RudaGrazyna 2010-09-10, 17:46
Jak dla mnie Cejrowski to kawał skurwiela.. który "spowiada frytke"... Chuj go to obchodzi to ona z kim i gdzie robi... On musi serio mieć problem z sexem...
Zgłoś
Avatar
samspadaj 2024-01-28, 0:42
kiedyś to było!
Zgłoś