18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Avatar
K0saZNosa 2014-05-24, 13:25 1
Pewnie rozjebal sobie kregoslup na motorze bo jezdzil jak pojeb i teraz ma do wszystkich pretensje
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-05-24, 14:09
I tak jest aroganckim skurwysynem. Żeby od razu tak besztać dziewczynę? Chyba ślepy nie jest i widzi, że nie dość, że blondynka to i twarz ma niezmąconą myślami. Mógł ją zwyczajnie zignorować, bo nie zrobiła po swojemu i nie dobierała się do psa.
Zgłoś
Avatar
Amidra 2014-05-24, 14:16 2
W Ameryce jest trochę inne podejście do inwalidów niż u nas, tam mają kult wojennego inwalidy. Dlatego niepełnosprawny stary czy młody "na pewno" jest byłym USA Army. Z tego sytuacja jest prosta:
1. Inwalida jest świętą krową i może do wszystkich (mądrych czy głupich) odzywać się bezkarnie jak kutas.
2. Ludzie to rozumieją, bo oprócz kalectwa fizycznego może mieć zrytą głowę przez wojnę.
Ale mam nadzieje, że 10 min potem okazało się, że potrzebuje czegoś z najwyższej półki. Wtedy ktoś mu odpowie: Stary masz psa pomocnika!
Zgłoś
Avatar
antropoid 2014-05-24, 14:58
Cytat:

A czy on bezkarnie kogoś obraża ? Chyba, że nie znasz angielskiego to fakt, może nie zrozumiałeś większości tekstu i jedyne co ogarniasz to przekleństwa.



Jeśli dla ciebie jego odpowiedz na, co prawda głupi, ale niewulgarny tekst laski to stek mięsa, to fajne wzorce masz koleś.

Cytat:

I więcej szacunku chamie do inwalidów, szczególnie tych co poruszają się na wózku czy z psem przewodnikiem, bo oni sa bohaterami dnia codziennego, ze potrafią sobie poradzić w miejskiej dżungli bez podstawowych zmysłów.



A ja ci powiem,z własnego doświadczenia, że niestety większość inwalidów to roszczeniowi chuje którym wszytko się należy bo są inwalidami. Są wyjątki pozytywne, oczywiście, ale większość prędzej czy później takiego nastawienia nabiera.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-05-24, 17:43 3
Odpowiedział prawidłowo. Osobiście bym kulturalnie odpowiedział, ale dziewczyna buc 100%. Ktoś usłyszał co ona mu odpowiedziała jak ją pocisnął?
Zgłoś
Avatar
mmat7 2014-05-25, 13:52 1
Jesteście kurwa debilami czy nie rozumiecie języka angielskiego? Jeden że to pies kurwa przewodnik a nie zabawka do głaskania. Dwa że on JEST ślepy, bo po tym jak powiedział że go rozprasza dodał "Thank you" Myśląc że odeszła od niego. I mimo tego że on się wyraził jasno to ta kurwa dalej ciągnęła, chuj mnie jej opinia to jest mój pies i masz go kurwo nie tykać...
PS: Jakbyście rozumieli angielski to wiedzielibyście że pod koniec filmiku szła za nim i mówiła "Będę za tobą chodzić *blah blah blah* Takie coś powinno się w klatkach zamykać.
Zgłoś