18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Furia
d................r • 2013-03-04, 21:53


Najpierw dostała wpierdol, potem wpadła w furię
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-05, 0:20 6
to jedna z tych, co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew – są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę.
Zgłoś
Avatar
Ethernia 2013-03-05, 0:22
Tak to jest wpuscic chamstwo na salony
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-03-05, 0:25
Jebane dzikusy, niech mi się tu, gdzie mieszkam chociaż jeden pojawi to go zapierdolę własnymi rękami...
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-05, 0:27 5
Samotna samica piskliwym głosem nawołuje samca by ten przybył i odbył z nią rytuał godowy. Samiec znacznie mniejszy i cichszy od targanej hormonami samicy, ma tylko jedną szansę by jej dosiąść i dokonać zapłodnienia. Po krótkiej penetracji zacznie większa i silniejsza samica zrzuca partnera. Widząc iż nie jest to przywódca stada, którego wybrała jako dawcę najlepszych genów dla swoich młodych a jedynie pospolity samiec. Zaczyna miotać się i wyładowywać swą agresję na reszcie stada. Wie że młode ze słabymi genami mogą nie przetrwać zimy.

Czytała dla państwa Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-03-05, 0:28
Kurwa, ale patola. Tacy ludzie powinni być przymusowo zamykani w psychiatrykach i leczeni biczami wodnymi Ale w domu musi być syf.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-03-05, 0:30
Moim zdaniem , to ciężko porównać do małp . bo nawet małpy zachowują się bardziej ludzko .
Pociąć kurwę na kawałki i do puszek jako żarcie dla psów i kotów
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-03-05, 0:31 7
rusofil napisał/a:

Kurwa, ale patola. Tacy ludzie powinni być przymusowo zamykani w psychiatrykach i leczeni biczami wodnymi Ale w domu musi być syf.



Jacy kurwa ludzie? I do jakich psychiatryków? To są jebane dzikusy, które powinny się znajdywać za kratkami, ale w zoo.
Zgłoś
Avatar
Kubatron 2013-03-05, 0:36
Wkońcu pojawiają się sensowne filmiki z podejsciem do kretynek ktore sie zachowuja jak szmaty, lecz później taka twierdzi ze jest kobietą i nie mozna jej uderzyć, smutne.
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-03-05, 0:38 3
Mi, mi, mi !!! Dajcie ich mi !!!
Zgłoś
Avatar
mieszko2000 2013-03-05, 1:16
a gdzie w tym czasie ich pan był ?
Zgłoś
Avatar
Grammar_Nazi 2013-03-05, 1:33 1
Dziwne, że nie rzucała swoimi odchodami
Zgłoś
Avatar
Feti 2013-03-05, 1:37
Przeciwieństwo Moby Dicka Widzicie dzieci dlatego należy mieć przy sobie zawsze podręczny harpun
Zgłoś
Avatar
Gngpower 2013-03-05, 2:03
Boże! to jest straszne...
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2013-03-05, 2:35
to chyba matka z synem na wywiadówce
Zgłoś
Avatar
smirnoff25 2013-03-05, 7:41
1:00 Wielki + dla młodego dobre obalenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie