18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
teken 2013-05-26, 19:52 1
NafazowanyKoleś napisał/a:



Nie trzebaby wypierdolić 80% zawartości portalu bo to by nic nie dało, ktoś dorzucił by następny syf. I właśnie o to chodzi, nie trzeba wywalać treści tylko takich debili jak ty, którzy mają jakiegoś kucyka w avatarze, nick "teken" chuj wie co oznaczający, jarający się datą rejestracji na portalu (jakby to kurwa miało znaczenie?), wyzywający na dodatek ludzi wyrażających swoje zdanie od marnych trolli.

Trollem głąbie jesteś tutaj ty, bo nie dociera do ciebie słowo innych a swoje uznajesz za najważniejsze.

Głęboko w mojej dupie i twoim gardle mam takie gówniane filmiki jak ten tutaj. Nie chcę tutaj tego, koleś wyżej też nie chce, ludzie którzy nie dali ci piw a odwiedzili temat także najwyraźniej nie chcą. Pierwszy raz cię widzę, może przez to, że przestałem tutaj zaglądać przez takich jak ty, ale gdy następnym razem zobaczę "teken" będziesz mi się kojarzył z chujozą i będzie to ostrzeżenie, by nie oglądać twoich wpisów - co oczywiście mija się z sensem zakładania tematów, bo są one przecież dla nas. Jakby każdy taki lalul zmienił treść wrzucanych filmów, a jeśli nie treść to portal na który to wrzuca to byłoby tutaj fajnie..

..Ale nie będzie, bo twój następny wpis będzie hejtem trolla.


ło kurwa, powiało grozą.
Widzisz, ja akurat mam wyjebane w zdanie innych, spodoba się to przejdzie, nie to nie. Mi się podoba to wrzuciłem.
Jak sie nie podoba to nie dajesz piwa i już, po chuj trollować i hejtować od razu, że "to nie miejsce na takie wrzuty". Nie podoba się to pomijaj takie wrzuty, odwiedzaj tylko hard i chuj.
Dla mnie trollem jest ten, co bez sensu drąży temat, że coś jest chujowe. Jak jest chujowe, to napisz co najwyżej
"nie dam piwa, nie podoba mi się", zamiast trolować i śmiecić temat hejtem.
Zgłoś
Avatar
czeski 2013-05-26, 19:58
Nie wiem czy macie taką funckcję "scroll down" w myszcze. Sprawdźcie -fajna sprawa. Jeżeli nie podoba się to nie dawaj piwa i leć dalej, a nie rzuczasz epitetami. Łatwe?

Jeżeli nie masz nic mądrego do dodania w dyskusji to nie udzielaj się. Szkoda czasu Twojego i ludzi, którzy będą czytać.

Jeżeli filmik znalazł się na głównej to musiał się komuś spodobać (widać jest sporo fanów Skyrim'a na portalu), pogódź się z tym.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-05-26, 20:08
Jednak wolę,żeby tu były ciekawe rzeczy, nie takie które trzeba "scrollować" bez końca...

A skoro ten wasz 'wirtualny świat' z trollami, mieczami i innym gównem jest dla Was taki ważny, to czemu nie siedzisz teraz i nie expisz, tylko wkurwiasz porządnych ludzi?!
Zgłoś
Avatar
i................q 2013-05-26, 20:18
nie chce mi sie szukac linka ale wiadomo o co chodzi
Zgłoś
Avatar
B................n 2013-05-26, 21:41 1
Po twoim awatarze już wiedziałem, że materiał będzie chujowy.
Zgłoś
Avatar
uthero 2013-05-26, 21:48
coldowny ma jebany
Zgłoś
Avatar
Nosfero666 2013-05-26, 22:17
Czy ktoś jeszcze zauważył, że dwa razy przez 9 piętro biegną?
Zgłoś
Avatar
taos 2013-05-26, 22:27
Jestem prawie na 100% pewien że to materiał od Freddiego Wonga i jego ekipy.
@teken wrzucaj dalej takie materiały bo zwyczajnie dobre są ^^
Zgłoś
Avatar
Detee 2013-05-26, 22:34
Za Skyrim zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
pwlk88 2013-05-26, 23:12
O kurwa! Brian Johnson
Zgłoś
Avatar
avius 2013-05-26, 23:21
skyrim, piwo. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-05-26, 23:39
a potem krzyknął Odahviing i odleciał na smoku.
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-05-26, 23:40
Facet jednym krzykiem wyjebuje kogoś na 20 metrów rozwalił juz dwóch moich kumpli, wbiegne za nim na dach budynku genialny pomysł logika na poziomie hamerykanów
Zgłoś
Avatar
Zella 2013-05-27, 0:32
Hełmu nie odzyskał i na chuj ta szopka?
Zgłoś
Avatar
Voodoo96 2013-05-27, 16:46
Nie wiem czemu ale ta melodia skojarzyła mi się z Horytnicą
Zgłoś