18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zpiech 2013-10-27, 0:38
kretyn nie motocykilsta
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2013-10-27, 0:45
Koza za parę pesos, której kierownik nawet się nie stara kontra jeden z najszybszych samochodów. Fascynujące

Ale większość komentatorów, to chyba używa tępych noży, bo przypadkiem można się skaleczyć.
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2013-10-27, 2:08
W Holandii z tego co widziałem to wielu ludzi w lato bez kasków tylko w okularach śmiga nawet starsze małżeństwa bez kasków no ale trzeba dodać że oni po ścieżkach mogą jeździć ale tam w ogóle na ulicy inna kultura jazdy .
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-10-27, 2:13 2
A dlaczego zaraz debil? Jego wybór, jak przepisy pozwalają / nie regulują, to wuj kogo obchodzi. Jak się wywali, to jego mózg będzie leżał na asfalcie. Myślicie, że jakby u nas nie było przymusu jazdy w kasku, to wszyscy by i tak w kaskach jeździli? Połowa by z gołym łbem pocinała, nawet jakby na liczniku miał bazylion km/h.
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-27, 9:00
kurwa, zmarnowałam dwie minuty życia. nie przypierdolił : (
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-10-27, 9:23
nopel napisał/a:

Nie nazywaj tego debila Motocyklistą, ci debile w hameryce jeżdżą bez kasków.
Kurwa, jak można, wsiąść na Motocykl bez kasku.



Debilem Ty też jesteś, bo masz na początku filmu napisane, że to w Meksyku.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-27, 9:28 1
raz ze debil bez kasku, dwa to byla jakas cherlawa 600tka wiec skakac nie mial co
Zgłoś
Avatar
Demoqp 2013-10-27, 10:27 1
Chcialbym zwrocic uwage na to iz to nie jest motocyklista, to jest zwykly chlopaczek ktory kupil sobie sciga, dzieki takim osobom mam pozniej co przegladac na hardzie
Zgłoś
Avatar
Earth 2013-10-27, 11:09 1
Motocykliści z reguły nie witają się na drodze z ludźmi na ścigaczach, bo to w większości ( nie wszyscy ) wieśniaki.
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2013-10-27, 11:39
Motocylkiści, to jakaś rasa czy jakaś dewiacja?
To już nie można normalnie jechać motorem (tak wiem, motor jest w pralce, ale mam to gdzieś), tylko trzeba byś jakimś motocyklistą?
Zgłoś
Avatar
BOOGiW 2013-10-27, 19:10
w hameryce jest prawo, że kask niej jest obowiązujący. W niektorych stanach może i tak ale raczej napierdalają bez kasku albo w okularkach <---HARD
Zgłoś
Avatar
straszakq 2013-10-28, 0:28
W stanie connecticut (aktualnie mieszkam), można legalnie jeździć bez kasku na motorze , natomiast jeżeli chcesz pośmigać na rowerku to kask musisz mieć założony obowiązkowo . A jeżeli chodzi o auta to można śmiało skręcać na czerwonym świetle w prawo, chyba że zabrania tego znak. Od co taka ciekawostka
Zgłoś