18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gang
svanski • 2010-10-18, 9:28


Od lewej:
-Mały Pedro (w kangurzej kieszeni bluzy nosi swojego syjamskiego brata. Ma problemy hormonalne)
-Herubin (swym anielskim wyglądem otumania organy scigania. Ma problemy z powstrzyamniem erekcji gdy pozuje do zdjeć, tzw. fotofilię)
-Haratacz Cytryna (prawa ręka herszta bandy. Lubi nakładac trochę makijażu i pudru na policzki.)
-Herszt, pseudonim Rumcajs (na zdjęciu przedstawiony z najnowszym modelem wibratora. Styl swego ubioru zapożyczył od ninja, ale starczyło mu tylko na pół maski)
-Extremalny Ed (w bandzie jego funkcją jest strzelanie groźnych min. Jak wskazuje napis na jego bluzie, lubi extremalne przeżycia. Zapewne ma to coś wspólnego z przedmiotem w rękach Herszta)
-Parszywy Joe (nowicjusz w bandzie, nie stać go na znak rozpoznawczy grupy- czyste buty świecące w ciemności. Tu przedstawiony w trakcie walki z ostrym zatwardzeniem)
-Srogi Muczaczo (jako jedyny nosi w ekipie skarpetki. I włściwie tylko tyle wnosi do życia tego gangu)
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-10-18, 14:14
svanski napisał/a:

-Haratacz Cytryna (prawa ręka herszta bandy. Lubi nakładac trochę makijażu i pudru na policzki.)



chyba róż mieli na myśli
Zgłoś
Avatar
T................. 2010-10-18, 14:46 1
hahaha to stare jest, porwity hooligans
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-10-18, 15:01 2
Pewnie 30 000 EP za pokonanie Rumcajsa
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-10-18, 17:10 3
Znalazłem nawet Bossa tej szajki/gangu
Zgłoś
Avatar
Psikus wykolejony 2010-10-18, 17:22 2
@up Widze, ładne ma rydwany
Zgłoś
Avatar
Maszel 2010-10-18, 18:11 3
a oto oryginał
"fikasz i znikasz"

Zgłoś
Avatar
Gołyniemiec 2015-11-05, 21:11
Okej, teraz czy mogę to wykorzystać do mojej książki? jeśli tak to nic nie odpowiadaj.
Zgłoś