18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
servus124 2012-10-06, 22:02
Synchro audio z wideo - szczytowy poziom
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2012-10-06, 22:04
gimbusiarnia się bawii i tańczy przy tego typu ''przebojach''...
Zgłoś
Avatar
Waripaw 2012-10-06, 22:09
Gdyby tak podmienić obraz i dźwięk, byłoby całkiem fajne.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-06, 22:11 1
Magnic napisał/a:

Ksenofoby i tyle. Trochę dystansu a nie spinacie dupy.



To jest po prostu dno, co ma do tego bycie ksenofobem? Twój problem, jak i większości przyszłości tego narodu, polega na tym, że chcielibyście przejść przez życie beztrosko, śmiać się z byle gówna w czym pomogą Wam używki.
Masz 20 lat, może pora spoważnieć i podnieść poprzeczkę swoich wymagań?
Zgłoś
Avatar
arkadiuss92 2012-10-06, 22:13
i gdzie są kurwa administratorzy?
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2012-10-06, 22:16
frost07 napisał/a:

Cóż za zjebany syf. Po jaki chuj to wrzucasz?! Jak ten filmik wejdzie na główną jak poprzednie wymiociny, to wypierdalam swoje konto na sadisticu, który niestety schodzi na... No właśnie...



Hehe, weszło na główną, usuwaj konto
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-06, 22:19
Pleso93 napisał/a:



To jest po prostu dno, co ma do tego bycie ksenofobem? Twój problem, jak i większości przyszłości tego narodu, polega na tym, że chcielibyście przejść przez życie beztrosko, śmiać się z byle gówna w czym pomogą Wam używki.
Masz 21 lat, może pora spoważnieć i podnieść poprzeczkę swoich wymagań?

]

Imo nie mam 21 a 19 lat i nigdy nie spoważnieje. Czemu? Bo mam taką samą fazę przez całe życie jak wy po marihuanie lub czymkolwiek rozweselającym tylko, że to na stałe. Powaga prowadzi to tego, że się zaczyna spinać dupę jak przy pakowaniu przez murzyna. Ja wolę sobie w spokoju przejść przez życie i cieszyć się z tego co mam a nie ciągle narzekać na to czego nie mam i ile to bym chciał więcej. Z resztą to nie tak, że nie potrafię być poważny jeśli wymaga tego sytuacja ale ciągła powaga prowadzi do konfliktów.
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2012-10-06, 23:03
Ktoś kto mówi na swoją Matkę "moja stara" jest frajerem bez honoru i powinni mu uciąć fiuta i włożyć do gemby i podpalić
Zgłoś
Avatar
emka01 2012-10-06, 23:24
Laski z gołymi cycami a nie morda psa i wszyscy jednogłośnie stwierdzą ,żę to najlepsza wersja
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-10-07, 0:56
zajebiste jest to że większość narzekających nie dodała ani jednego swojego tematu ;p
Zgłoś
Avatar
prockenzie 2012-10-07, 1:23
jeden z tych filmow po obejrzeniu ktorych czuje sie jak gimbus
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-07, 11:28
Magnic napisał/a:

]

Imo nie mam 21 a 19 lat i nigdy nie spoważnieje. Czemu? Bo mam taką samą fazę przez całe życie jak wy po marihuanie lub czymkolwiek rozweselającym tylko, że to na stałe. Powaga prowadzi to tego, że się zaczyna spinać dupę jak przy pakowaniu przez murzyna. Ja wolę sobie w spokoju przejść przez życie i cieszyć się z tego co mam a nie ciągle narzekać na to czego nie mam i ile to bym chciał więcej. Z resztą to nie tak, że nie potrafię być poważny jeśli wymaga tego sytuacja ale ciągła powaga prowadzi do konfliktów.



Sam sobie zaprzeczasz.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-07, 14:32
Pleso93 napisał/a:



Sam sobie zaprzeczasz.



Coś w tym złego? Od małego jestem pełny sprzeczności. Kobiece niezdecydowanie to przy mnie to zwykła jednotorowa blokada na 1 słowie . Prawdopodobnie mam jakąś chorobę psychiczną przez co mam wykształconą podświadomą 2 osobowość ale mam to w dupie.
Cieszę się życiem i nic mnie więcej nie obchodzi. Mogę umrzeć nawet jutro, za tydzień albo za rok ale i tak nie będę żałował . Możesz to samo powiedzieć o swoim życiu? Też nie będziesz niczego żałował przed śmiercią?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-12, 13:13
Magnic napisał/a:



Coś w tym złego? Od małego jestem pełny sprzeczności. Kobiece niezdecydowanie to przy mnie to zwykła jednotorowa blokada na 1 słowie . Prawdopodobnie mam jakąś chorobę psychiczną przez co mam wykształconą podświadomą 2 osobowość ale mam to w dupie.
Cieszę się życiem i nic mnie więcej nie obchodzi. Mogę umrzeć nawet jutro, za tydzień albo za rok ale i tak nie będę żałował . Możesz to samo powiedzieć o swoim życiu? Też nie będziesz niczego żałował przed śmiercią?


Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam po co żyć
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-06-24, 21:21
Jak ja się cieszę że ta moda już minęła.
Zgłoś