18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
D.Hume 2012-12-18, 16:10 1
madryckie pizdy i 50 cent, kwintesencja pizdowatości
Zgłoś
Avatar
RafaL666 2012-12-18, 16:13
Kto może niech odda głos na kolege

Wejdź w link kliknij "Przejdź do aplikacji" Polub stronę kliknij "Lubie to" i klknij "Top Kartki" i odpal zdjęcie z imieniem i nazwiskiem "Rafał Dmochowski" i oddaj głos
facebook.com/unhuman4u/app_390679157683733

Zgłoś
Avatar
roman1613 2012-12-18, 16:27 1
50 Cent - Straight To The Bank <---- kawałek w tle
Zgłoś
Avatar
ore 2012-12-18, 16:28
50 cent gangsterem a to dobre ha ha
Zgłoś
Avatar
damianpl 2012-12-18, 16:32
Widze jakies katalonskie scierwo zrobilo ten filmik... awe sterydy! wychodujmy 2 messiego!!
Zgłoś
Avatar
AnimowanyAlkoholik 2012-12-18, 16:51 2
@zwdzawada

A Ty sobie wyHoduj słownik.
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-12-18, 17:19
malvo napisał/a:

50 był spoko , tylko potem się zeszmacił , jak wszyscy



Zeszmacił się, ale tylko na chwilę. Ostatnie 2 jego płytki były przeciętne, ale trzeba przyznać, że ostatnio wydaje świetny materiał. Mixtapy The Big 10 i The Lost Tape są na bardzo dobrym poziomie, a leaki (np. snippet Psycho) z najnowszej płyty (Street King Immortal) potwierdzają formę Centa. Trzeba poczekać do lutego-marca na premierę płytki, ale zapowiada się extra. Wiem, że to nie forum tematyczne, ale jako że słucham Centa od bardzo dawna pozwoliłem sobie go trochę bronić

P.S. ktoś tam wspomniał że Em też się zeszmacił - no, ostatnio wydaje gówno, ale chyba sobie to uświadomił i zaczyna się rehabilitować Jego nowy materiał na płytę podobno jest tak dobry, jak ten sprzed dekady
Zgłoś
Avatar
Dreszczyk 2012-12-18, 18:15
kobziarz napisał/a:



Zeszmacił się, ale tylko na chwilę. Ostatnie 2 jego płytki były przeciętne, ale trzeba przyznać, że ostatnio wydaje świetny materiał. Mixtapy The Big 10 i The Lost Tape są na bardzo dobrym poziomie, a leaki (np. snippet Psycho) z najnowszej płyty (Street King Immortal) potwierdzają formę Centa. Trzeba poczekać do lutego-marca na premierę płytki, ale zapowiada się extra. Wiem, że to nie forum tematyczne, ale jako że słucham Centa od bardzo dawna pozwoliłem sobie go trochę bronić

P.S. ktoś tam wspomniał że Em też się zeszmacił - no, ostatnio wydaje gówno, ale chyba sobie to uświadomił i zaczyna się rehabilitować Jego nowy materiał na płytę podobno jest tak dobry, jak ten sprzed dekady


Mam taką nadzieje ale szczerze w to wątpię by tak nagle z igły widły zrobił Em. Wszyscy przecież dobrze wiemy jak kończą się kawałki,które mają być hitem czy czymś co postawi rapera/piosenkarza z powrotem na nogi... No ale cóż,pożyjemy,zobaczymy
Zgłoś
Avatar
huberttm 2012-12-18, 18:19
Ten materiał nie jest oryginałem, bo materiał muzyczny jest inny, prawdziwy materiał widziałem na facebooku, gdzie pasowały ruchy Mou[...] do piosenki
To jest oryginał:
/watch?v=eaSDh9XglyE
Zgłoś
Avatar
FXSe7eN 2012-12-18, 18:39 3
zwdzawada napisał/a:

Widze jakies katalonskie scierwo zrobilo ten filmik... awe sterydy! wychodujmy 2 messiego!!



Możesz mi powiedzieć co tu hejtuje Real? Ja byłbym dumny gdyby coś takiego zrobili z Barcą, to jest po prostu śmieszne... poluzuj gumę z gaci, a życie będzie piękniejsze
Zgłoś
Avatar
proteusx 2012-12-19, 1:00
No cóż, jaki kraj



taka gangsta
Zgłoś