18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
klazin 2014-08-12, 20:13 1
sory memory kurwa dlatego się daje nick a nie jakieś up-y
Zgłoś
Avatar
R3dskull 2014-08-12, 20:13 10
Przecież wyraźnie widać, że nagrywający blokuje ruch celowo i co chwila depta kontrolnie po hamulcach.
Zgłoś
Avatar
xede 2014-08-12, 20:16 1
ogólnie obaj dostaliby mandat jeden za wyprzedzanie na przejściu itd. drugi za przyśpieszenie i nie dania możliwości ukończenia manewru
Zgłoś
Avatar
matye 2014-08-12, 20:30 10
w sumie jakby sie zastanowic to kamerujacy to wiekszy debil... hamuje ruch w srodku miasta, kazdego zdrowego czlowieka by wziela kurwica
Zgłoś
Avatar
kaelem 2014-08-12, 20:34 1
Uważam, że jeden dupek, drugi cipa. Pierwszy jechał z prędkością dupka, może specjalnie, drugi cipa bo dał się sprowokować i źle ocenił sytuację.
Zgłoś
Avatar
polishcinema 2014-08-12, 20:36
Jeden huj drugiego warty.
Zgłoś
Avatar
TypowyPolak 2014-08-12, 21:34
Pierdolicie kompani UWAGA JESTEM EKSPERTEM to był kurwa jeżozwierz i co by nie było że bez dowodu proszę bardzo :

Zgłoś
Avatar
pocologin69 2014-08-12, 21:40
Jeden i drugi powinien zawisnąć na jajach
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2014-08-12, 22:02 2
Ja się pytam, ludzi którzy to pochwalają i którzy tak robią. Kurwa korona z głowy wam spadnie? Nawet jak się wpierdala, niech już jedzie takim "nie wpuszczę chuja" robicie większe zagrożenie niż on swoją brawurą.
Zgłoś
Avatar
Aasiia 2014-08-12, 22:10 7
Mógł go sobie zwyzywać za kierownicą, co zapewne zrobiłabym osobiście na jego miejscu. Ale przyśpieszając naraził innych uczestników ruchu, wyrażnie widać, że jechały samochody z naprzeciwka, a on nie wpuszczał go na prawy pas. Jakim niedojebem trzeba być, by pchać kogoś na czołówkę z np. kobietą z dzieckiem w foteliku (tak też mogło być)? Ma nagranie, tablice gościa widoczne, idzie na policje, policja wysyła pisemko z mandatem. Bohater myślał, że nauczy czegoś innych tym filmikiem? Pokazał tylko swoje buractwo. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś chce się zabić na drodze robiąc takie manewry to proszę bardzo, ale beze mnie.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-08-12, 22:49
Dobrze zrobił, stop chamom na drodze. Za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, ignorowaniu podwójnej ciągłej i znaków stop powinno być zabierane prawo jazdy z miejsca. Bo to świadome łamanie przepisów i żadne nauczanie tutaj nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
SAFerguson 2014-08-12, 23:09
Zna ktoś tytuł tego bitu? Wiem że to początek jakiejś piosenki, szukam jej pół roku...
Zgłoś
Avatar
mateelv 2014-08-12, 23:26 1
Jak ktoś wyprzedza, trzeba zachować stalą prędkość, sam się typeczek wkopał nagraniem
Zgłoś
Avatar
olex 2014-08-13, 0:01 2
no i widac po komentach ile buractwa tutaj siedzi, dokladnie, chcial go wyprzedzic to niech se kurwa wyprzedza jego sprawa, ze lamie przepisy etc, a nie samemu zapierdalac byle być pierwszym "najszybszym" burakiem
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-08-13, 1:03 1
Ile emocji! Ojej!
Sytuacja jest prosta, klarowna i nie podlega dyskusji ani negocjacjom w Polsce.

Kierowca, który wyprzedzał - Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych lub bezpośrednio przed nimi: 200 zł, 10 puntów karnych.

Kierowca, który utrudnił wyprzedzanie - przyspieszanie przez pojazd wyprzedzany, 350 zł, 3 punkty karne, spowodowanie kolizji 500 zł, 6 punktów karnych. Łącznie 500 zł i 9 punktów karnych.

Znaczy, zawsze można negocjować w sądzie.
A rację swoją to można wyłożyć żonie przy obiedzie. Na drodze obowiązuje m.in. kodeks drogowy i bez wątpienia obaj byliby ukarani.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie