18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
qyk 2013-06-26, 19:06
Prawda i tylko prawda :/
Zgłoś
Avatar
matiqq 2013-06-26, 19:13
kravat napisał/a:



Sezon 8, odcinek 4.



PS. Robili to Polacy w "studio TG"
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-26, 19:23
Skrwysyn jebany bogacz pierdolony.. Rozumiem wybić szybę i przechnąć, ale niszczyć komuś kurwa dorobek życia, bo dla niego to grosze. żeby śmieć pedał zginą.. jebać bogate ścierwa.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2013-06-26, 19:44
tataPszemka napisał/a:

tatuś kupił nowego Chryslera to można rozpierdolić stare wozidełko...


zaraz ci żyłka pęknie
Zgłoś
Avatar
streetbitch 2013-06-26, 20:12
może to wygląda na fejk. jednakże weźcie poprawke na to gdzie to jest kręcone.
Zgłoś
Avatar
m8 2013-06-26, 22:40
Ja pierdole, żółte spodnie...
Zgłoś
Avatar
bananovvy 2013-06-26, 22:51
Koleś w leginsach nie miał by jaj żeby coś takiego zrobić!
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-06-26, 23:18
kierowca betoniarki wyszedł i bił brawo
Zgłoś
Avatar
trackkk 2013-06-26, 23:31
Wielki mi kurwa pan bogacz, wielce oburzony bo mu ktoś samochodzik kurwa zastawił; a ja kurwa ztm em muszę do roboty zapierdalać bo nawet na takie mnie nie stać.

Huj w to że fejk.
Zgłoś
Avatar
krzychon 2013-06-27, 0:16 1
Można się domyśleć że fejk bo żaden operator "gruchy" nie ma czystych łachów na co dzień
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-06-27, 0:38
Ból dupy. Pokazowo zalał formę i tyle. Na wyświetleniach z yt zarobi na kilka takich szrotów . Dodatkowo ma pompę z bólu dupy tych, co nawet na takiego szrota nie stać. Tymczasem w Polsce przy cofaniu oparłem się o zderzak jakiegoś audi. Sprawa szła o milimetry , Wolniutko , precyzyjnie, burak zastawił , ale wyjadę . No i dotknalem zderzaka AUDI ZAKUPIONEGO W SALONIE MA TYLKO 6 LAT!!! Baba do mnie z japą że za to beknę , bo auto z salonu nigdy nie trącone . Spoko. Informuję ją , że robię dokładne zdjęcia telefonem, xperia s, 13 mpix , informuję, że jak jej serwis "co pół roku tam serwisuje " wykaże szkody z mojej winy, to zakładam sprawę. A miała wgnioty punktowe i ukosne , które moj prosty zderzak nie był w stanie zrobić. A oparłem się o tablice rej.więc pani dzwoni po policję? Wyciagam telefon, ja zadzwonie . Paniusia do mnie pan nie dzwoni.Ot, stała w miejscu niedozwolonym.

Takie kurwiszcza lubię gnebic , auto od nowości, nigdy coś tam, ale zderzak swoje zaliczył. NajlepsZe, hasło o dokładnych zdjęciach. Audi mialo wgnioty. Babka liczyła na darmowy remont. a tu dupa.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2013-06-27, 19:30
Putin chyba jescze nie zauważył, że po Rosji jeżdżą 'szewroletami'
Zgłoś