18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Policja szuka autora tego nagrania. Gdyby ktoś miał jakieś informacje to zadzwoń do Centrum Badania Przestępstw seksualnych i Maltretowania Dzieci (CISOCA) pod numer 876-926-4079

Zgłoś
Avatar
p47 2022-08-30, 17:47 2
Nawet to mnie nie rusza. Dziwne nie? xD
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2022-08-30, 18:07 2
S.Cat napisał/a:

Skąd czarnuchy mają takie pomysły to ja nie wiem. Słońce przygrzało za mocno ich wspólnego przodka i takie zjebane geny zostały już do dziś ? Nie wierzę, że pochodzimy od tej samej małpy.


To są dalej małpy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-08-30, 20:05 1
Nie za młody na takie fetysze? Co jest z tą seksualizacją dzieci?
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2022-08-30, 20:53 1
Mentalista18 napisał/a:

Takie filmiki odróżniają prawdziwych sadoli od cip



posiadasz bombelka w podobnym wieku. Nakrecimy cz. 2 ?
Zgłoś
Avatar
Miczukucze 2022-08-30, 20:56 1
Mogło się urodzić białe :p
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2022-08-30, 21:02 1
To zwierzetami też się zajmują takie instystucje ?
Zgłoś
Avatar
Arbitro 2022-08-30, 22:42 4
Draxiu napisał/a:

Ja pierdole na wielu grupach jestem na wielu forach ale jeszcze tak zjebanej spolecznosci nie widziałem.
Spuszczacie sie pod filmikiem jak 2 typow dzga nozem malego rekina i z checia sami byscie tych kolesi obdarli zywcem ze skóry ale jak na filmiku jest noworodek podduszany przez jakiegos zjeba to co druga pizda przesciga sie która dopierdoli bardziej hardkorowy komentarz.



Ja np. nie próbuję silić się na jakieś hardkorowe komentarze pod filmikami z maltretowanymi niemowlakami, po prostu walę konia i przewijam dalej jak normalny człowiek.
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-08-31, 0:14 1
Draxiu napisał/a:

Ja pierdole na wielu grupach jestem na wielu forach ale jeszcze tak zjebanej spolecznosci nie widziałem.
Spuszczacie sie pod filmikiem jak 2 typow dzga nozem malego rekina i z checia sami byscie tych kolesi obdarli zywcem ze skóry ale jak na filmiku jest noworodek podduszany przez jakiegos zjeba to co druga pizda przesciga sie która dopierdoli bardziej hardkorowy komentarz.



no to wracaj na pudelki wysrywy czy tam wykopy.
Zgłoś
Avatar
skandal 2022-08-31, 5:18 1
russian-roulette napisał/a:

ale ty jesteś wrażliwy



Jak kiedyś przypadkiem dowiesz się co to znaczy posiadać swoje dziecko, zrozumiesz co autor posta miał na myśli,
Dziecko to dziecko, nie powinna dziać mu się krzywda.
Poparłbyś bijatykę kilku na jednego ? Niemowlak jest tak samo bezradny.
Zgłoś
Avatar
Szymt 2022-08-31, 6:50 2
Kurwa ale wy jestescie pojebani. Jeżeli męczenia małego dziecka was bawi to mam nadzieję że ruskie buriaty was wyruchają w dupę. Kurwy pierdolone.
Ps kurwo adminie jak chcesz to mnie banuje. Jebał cię pies
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2022-08-31, 8:52
kocur napisał/a:

no to wracaj na pudelki wysrywy czy tam wykopy.



Jak zrozumiesz moj post daj mi znac. Wrocimy wtedy do rozmowy
Zgłoś
Avatar
Zmiksowana 2022-08-31, 12:10 1
Trochę za późno na aborcję o.o
Zgłoś
Avatar
mutissj 2022-08-31, 12:27
potem taki dzieciak dorośnie i będzie chodził po ulicy i napierdalał ludzi z bejsbola
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-08-31, 14:00
Szymt napisał/a:

Kurwa ale wy jestescie pojebani. Jeżeli męczenia małego dziecka was bawi to mam nadzieję że ruskie buriaty was wyruchają w dupę. Kurwy pierdolone.
Ps kurwo adminie jak chcesz to mnie banuje. Jebał cię pies



Nie wiem jak inni ale ja wszedłem poczytać komentarze zbulwersowanych. Bardzo zabawne.
Zgłoś
Avatar
cellmemory 2022-08-31, 18:07
ograniczaja c02
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie