18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
el_LOCO 2014-05-23, 9:41
Tylko ja sie popłakałem ze śmiechu na materiale z cegłą?
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-05-23, 11:32
@MaszAyahuaskę No właśnie zauważył rozjebaną ciężarówkę, która dość skutecznie odciągnęła uwagę od małego wichajstra którego na tle asfaltu prawie nie widać. Od momentu zauważenia tegoż wichajstra do uderzenia na pewno nie minęły 4 sekundy, a ta twoja szybka reakcja ze skrętem na zewnętrzny mogła się skończyć tak że zamiast w szybę między nimi, wichajster trafiłby kierowcę prosto w twarz.
Zgłoś
Avatar
Garfield616 2014-05-23, 12:43
Dźwięk jakby ktoś solidnie patelnią przypierdzielił.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-05-23, 13:24
6.6.6 napisał/a:


Mam nadzieję, że trollujesz i nie jesteś tak głupi


To wez mlotek i sporbuj zbic przednia zybe geniuszu. nieda sie
Zgłoś
Avatar
darek4099 2014-05-23, 14:02 1
Up@ skoro nie troll to poprostu debil.
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-05-23, 18:32
@nanab
Szyba z plastiku?
swiat-szkla.pl/component/content/article/4819 Proszę.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-05-23, 23:18
W linku który podałeś jest nawet o plastikowych szybach
"Nie trudno sobie wyobrazić skutki takiego przypadku w dobie samochodów szybkich, rozwijających prędkości do 200 km/godz. Dlatego też, szyby hartowane zostały zastąpione szybami warstwowymi. Są to szyby składające się z kilku, najczęściej z dwóch, warstw szkła przedzielonych cienką, mocną i przezroczystą folią (rys. 1).
Szybę warstwową (klejoną) tworzą co najmniej dwie warstwy szkła, połączone ze sobą jedną lub kilkoma warstwami pośrednimi z tworzywa syntetycznego. Przy tym jedna lub więcej warstw szklanych może mieć zwiększoną wytrzymałość dzięki specjalnej obróbce. Stosowane są tylko jako szyby przednie. Tylne, boczne tylne i drzwiowe wykonywane są w dalszym ciągu ze szkła hartowanego."
Zgłoś