18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Gdy wybierasz się do lasu.....
P................� • 2013-11-20, 19:26


Niepozorne podejście do zdobyczy.

Niestety nagrane jak nagrane, gościu chyba nie widział filmu instruktażowego słynnego murzyna.
Zgłoś
Avatar
K................Y 2013-11-21, 0:30
lowi napisał/a:

dzięki kurwa tym myśliwym jesz mięso, a zresztą to sadistic więc wypieprzaj na swojego kwejka


Akurat myślistwo to w większości hobby, żeby taki arbuz mógł sobie powiesić głowę zwierzyny nad kominkiem i chwalić się przed znajomymi jaki to on jest zajebisty a jak już poluje dla jedzenia to na własny użytek, a mięso które wpierdalasz to w większości hodowle...
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-11-21, 0:40
Ja pierdulsja... ale się zesrałem
Zgłoś
Avatar
dzidek159 2013-11-21, 1:04 5
Gdyby nie myśliwi to dziki wpierdoliły by nas żywcem nie macie pojęcia jak zwierzyna potrafi się rozmnażać. Myśliwi są odpowiedzialni za kontrolowanie liczebności zwierząt
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-11-22, 0:39
@up mądrze mówisz. Nie można odjebać więcej zwierzyny niż przewiduje plan roczny. Nie można strzelać do loch oraz do byków powyżej 7 lat. Poza tym, żałośni obrońcy dzikiej zwierzyny, postawcie swoje argumenty rolnikom, którym dziki i sarny wpierdoliły cały plon, albo ludziom którzy przykurwili w dzika samochodem, mają skasowane pół auta i nie ma winnego. Tacy kurwa jesteście groźni. Na wojnę byście szli, nakurwiać odmieńców, ale kurwa za sarenką płaczą, hipokryci.
Zgłoś