18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Mom and Death 2013-04-01, 11:54
oh, come on. to tylko pieprzony gag z kreskówki.
Zgłoś
Avatar
ARMY12 2013-04-01, 11:59
Samudaripen_Porajmos
a Ty w jakiej religii się wychowałeś lub urodziłeś...
jeśli tak nienawidzisz chrześcijaństwa to wyślij swoją rodzinę najbliższych na STOS
przez takie rozumowanie właśnie powstaje fanatyzm religijny ...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-04-01, 12:00
KwusheR napisał/a:

Nie trzeba dowodów naukowych bo to wszystko widać jak na dłoni. Egipt, Grecja, Rzym - świat antyczny gdzie budowano piramidy transportując kamienne bloki ważące kilka ton, rozwijała się sztuka - teatr, rzeźbiarstwo.... to wszystko w parze z religią - i to nie byle jaką. Rzymianie wiedzieli co robią prześladując chrześcijan...

Nastało średniowiecze. I co po sobie zostawiło? Zahamowanie rozwoju społeczeństwa. A później? Oświecenie gdzie znowu wielkie umysły wybiły się ponad ciemnotę kościoła i znowu zaczęły powstawać wynalazki.

Nie mam nic do chrześcijan i ich religii - szanuję ich poglądy bo to ich sprawa, ale jedno mnie irytuje. Ignorancja i klapki na oczach. Dalej wierzcie, że ziemia ma 6 tysięcy lat, jest płaska i słońce kręci się wokół niej.


haha to żeś dojebał, a w Europie to co nie rozwijała się sztuka i rzeźbiarstwo nie budowano pięknych katedr, pałaców, zamków, dróg nie kurwa wcale. Po za tym to, że będziesz miał latający ekspres do kawy to nie znaczy, że będziesz rozwinięty, to czy jesteś rozwinięty zależy od tego w jaki sposób się zachowujesz
a i jeszcze mała zagadka, zapytaj się rodziców i dziadków kto w czasach ich młodości walczył z kościołem i wszystko będzie jasne
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-01, 12:01 3
KwusheR napisał/a:

Nie trzeba dowodów naukowych bo to wszystko widać jak na dłoni. Egipt, Grecja, Rzym - świat antyczny gdzie budowano piramidy transportując kamienne bloki ważące kilka ton, rozwijała się sztuka - teatr, rzeźbiarstwo.... to wszystko w parze z religią - i to nie byle jaką. Rzymianie wiedzieli co robią prześladując chrześcijan...

Nastało średniowiecze. I co po sobie zostawiło? Zahamowanie rozwoju społeczeństwa. A później? Oświecenie gdzie znowu wielkie umysły wybiły się ponad ciemnotę kościoła i znowu zaczęły powstawać wynalazki.



Pierwszy jebany przykład z brzegu: Hagia Sophia. Jedna z pierwszych(jak się nie mylę to nie minęło nawet 200lat od przejęcia Rzymu przez chrześcijan) większych dawniej katolickich świątyń na świecie...
Twoje egipskie piramidy lub parę greckich/rzymskich kolumn a na nich jakiś daszek, może się chować przy zaawansowaniu tamtej świątyni.

Tak w ogóle... Na chuja się kłócicie jełopy? I na chuja obrażacie mnie, nazywając i siebie ateistami...? Ateiści nie wierzą i mają wyjebane na katolików. A wojnę z nimi prowadzą ludzie określani mianem debile.
Jeśli któryś z was jest w stanie przytocz przykład cywilizacji które zrodziła się w duchu ateistycznym i coś osiągnęła to proszę wtedy zabrać głos. Ale wpierw musicie takową odkryć. System wiary był podstawą tworzenia się każdej wiary na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
Rock_Star 2013-04-01, 12:02 5
Chyba się powtarzam ale:
Niesamowite jak dużo energii i zaangażowania wkładają ateiści w walkę z czymś w co nawet nie wierzą...
Zgłoś
Avatar
ARMY12 2013-04-01, 12:07
Bo ludzka rzecz jak nie widzę to nie wierzę...
typowa myśl ateizmu a sami zapierd....ją z koszyczkiem obchodzą święta i spuszczają się nad wysprzedażą w sklepowych półkach w grudniu...Hipokryzja
tak w mojej pracy nie wierze w Boga ale święta obchodzę ...buhahahahaha i to się nazywa wiara w ateizm ...
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-04-01, 12:07 1
Samudaripen_Porajmos napisał/a:

Jeśli chrześcijaństwo doprowadza do takiego zacofania to dlaczego Chiny, Irak, Afganistan czy Egipt nie są bardziej rozwinięte od np. USA, Kanady lub państw europejskich? przecież tam praktycznie nie ma chrześcijaństwa więc samochody powinny latać, miasta unosić się w powietrzu, a ludzie powinni być przyjaźni, mili, wykształceni, wolni i mądrzy. Jak dla mnie jehowska propaganda. NA STOS !



masz całkowitą rację..

za to znajdzie się cała armia debili która pluje i szydzi z własnej kultury i tożsamości

nie ma to jak kolorowe media dla debili które tylko potrafią ubliżać i szydzić... i hodować całą armie bezmózgich i niemyślących propagandowych młotów..

Jestem po apostazji ale żałosne jest to co się dzieje w kulturze społecznej.. poziom merytoryki jest po prostu żałosny, wszędzie tylko plastikowe gówno promowane przez wykolejeńców i zboków.. kult pieniądza i róbta co chceta.. a później się dziwią że ich traktują jak bydło i śmieci. Widać społeczeństwo samo chce się zniszczyć, zdematerializować kulturalnie.. i dążyć do tego żeby zostać tanią siłą roboczą..
Zgłoś
Avatar
ARMY12 2013-04-01, 12:10
a z drugiej strony właśnie Biblia przepowiada upadek wszystkich religii więc Ateizm to tylko narzędzie...dalej kmiotki robicie dobrą robotę bo tak musi być..
kolejna sekta zmanipulowanych obrażonych ciot na Boga ...
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2013-04-01, 12:12 1
Samudaripen_Porajmos napisał/a:

Jeśli chrześcijaństwo doprowadza do takiego zacofania to dlaczego Chiny, Irak, Afganistan czy Egipt nie są bardziej rozwinięte od np. USA, Kanady lub państw europejskich? przecież tam praktycznie nie ma chrześcijaństwa więc samochody powinny latać, miasta unosić się w powietrzu, a ludzie powinni być przyjaźni, mili, wykształceni, wolni i mądrzy. Jak dla mnie jehowska propaganda. NA STOS !



czytaj kurwa ze zrozumieniem, dobra?!

Tutaj chodzi o religie w ogóle, nie o chrześcijaństwo. Podano tylko przykład, inne religie nakazują modlitwę po kilka godzin dziennie, jak tu znaleźć czas na pracę naukową itd.
Sens tego komiksu jest taki, że gdyby nie religia, wiara w coś/kogoś kto wszystko to stworzył i jak się pomodlisz to będzie fajnie (ale po śmierci), zamiast ciężko pracować, to na świecie byłoby znacznie lepiej, może nawet tak jak na obrazku.
Zgłoś
Avatar
Rock_Star 2013-04-01, 12:12 3
A co do obchodzenia świąt przez ateistów. Jestem katolikiem i wcale nie uważam tego za hipokryzję cz coś złego. To po prostu kultywowanie tradycji. W Polsce tradycja zawsze była ważna i nie ważne jaka jest jej ideologia, dla ludzi ważne żeby ją kontynuować. Dla przypomnienia większość takich tradycji wywodzi się ze świąt pogańskich i ludowych wierzeń z tego co wiem, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Peace
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2013-04-01, 12:19
Cytat:

haha to żeś doj***ł, a w Europie to co nie rozwijała się sztuka i rzeźbiarstwo nie budowano pięknych katedr, pałaców, zamków, dróg nie k***a wcale. Po za tym to, że będziesz miał latający ekspres do kawy to nie znaczy, że będziesz rozwinięty, to czy jesteś rozwinięty zależy od tego w jaki sposób się zachowujesz
a i jeszcze mała zagadka, zapytaj się rodziców i dziadków kto w czasach ich młodości walczył z kościołem i wszystko będzie jasn



Jasne, że budowano te rzeczy bo ludzie posiadali już tę wiedzę. Mówię o tym, że kościół ogłupiał społeczeństwo w celu nabrania jak największej ilości profitów dla siebie. Nic nowego praktycznie nie wymyślili. Skoro kościół jest taki miłosierny i oddany społeczeństwu to niech papież spienięży swój tron. Zlikwidowałby głód w Afryce i wybudował nam z 15 kilometrów autostrady. Jeszcze na snickersy dla ministrantów by zostało...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-04-01, 12:22
piotruniusz napisał/a:



czytaj kurwa ze zrozumieniem, dobra?!

Tutaj chodzi o religie w ogóle, nie o chrześcijaństwo. Podano tylko przykład, inne religie nakazują modlitwę po kilka godzin dziennie, jak tu znaleźć czas na pracę naukową itd.
Sens tego komiksu jest taki, że gdyby nie religia, wiara w coś/kogoś kto wszystko to stworzył i jak się pomodlisz to będzie fajnie (ale po śmierci), zamiast ciężko pracować, to na świecie byłoby znacznie lepiej, może nawet tak jak na obrazku.


haha no dobra to czytam kurwa ze zrozumieniem :
- Gdzie jesteśmy?
- to Quahog. Ten sam rok ten sam czas, ale w tym wszechświecie chrześcijaństwo nigdy nie istniało, co znaczy, że średniowieczna naukowa represja nigdy nie nadeszła [...]
a więc jednak, chodzi o chrześcijan
dziękuje dobranoc :*
Zgłoś
Avatar
ARMY12 2013-04-01, 12:25
Każda tradycja wywodzi się z religii i jej korzeni
albo się jest Ateistą albo chorągiewką
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-04-01, 12:28 2
Ork.Fajny napisał/a:



Pierwszy jebany przykład z brzegu: Hagia Sophia. Jedna z pierwszych(jak się nie mylę to nie minęło nawet 200lat od przejęcia Rzymu przez chrześcijan) większych dawniej katolickich świątyń na świecie...
Twoje egipskie piramidy lub parę greckich/rzymskich kolumn a na nich jakiś daszek, może się chować przy zaawansowaniu tamtej świątyni.

Tak w ogóle... Na chuja się kłócicie jełopy? I na chuja obrażacie mnie, nazywając i siebie ateistami...? Ateiści nie wierzą i mają wyjebane na katolików. A wojnę z nimi prowadzą ludzie określani mianem debile.
Jeśli któryś z was jest w stanie przytocz przykład cywilizacji które zrodziła się w duchu ateistycznym i coś osiągnęła to proszę wtedy zabrać głos. Ale wpierw musicie takową odkryć. System wiary był podstawą tworzenia się każdej wiary na tej planecie.



Akurat Hagia Sophia była wybudowana w 6 wieku. Nie był to okres ciemnego średniowiecza, są to raczej czasy przejściowe. Zresztą Bizancjum przejęło większość wielkich artystów z Rzymu. Prawda jest taka, że lwią część wynalazków zawdzięczamy Rzymianom. Zresztą renesans rozpoczął się po upadku Bizancjum, a dlaczego? Bo artyści uciekli przed muzułmanami do Europy.
Zgłoś
Avatar
Iron96 2013-04-01, 12:30 4
ARMY12 napisał/a:

Bo ludzka rzecz jak nie widzę to nie wierzę...
typowa myśl ateizmu a sami zapierd....ją z koszyczkiem obchodzą święta i spuszczają się nad wysprzedażą w sklepowych półkach w grudniu...Hipokryzja
tak w mojej pracy nie wierze w Boga ale święta obchodzę ...buhahahahaha i to się nazywa wiara w ateizm ...



Ateizm to nie wiara, to brak wiary. Nie można wierzyć w ateizm. Jesteś idiotą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie