18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-09-28, 19:49 1
A tam pierdolicie jak na Mazurach w ośrodku wypoczynkowym spałem, i coś chrobocze, pale światło a tu 2 szczury wielkości prawie kota na stole, dziewczyna prawie zemdlała, i piszczy aż ściany chodzą, zanim to zatluklem to szczotke, taboret i stół połamałem. Spociłem się jak kot.
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2022-09-28, 21:28 1
Typowa pedalska lewacka pizda
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-09-28, 22:23
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

A tam pierdolicie jak na Mazurach w ośrodku wypoczynkowym spałem, i coś chrobocze, pale światło a tu 2 szczury wielkości prawie kota na stole, dziewczyna prawie zemdlała, i piszczy aż ściany chodzą, zanim to zatluklem to szczotke, taboret i stół połamałem. Spociłem się jak kot.



A żebyś kurwa wiedział, jak raz na mnie wyleciał mistrz Splinter wielkości małego psa to nie wiedziałem co robić, bić czy negocjować rozejm - skończyło się na złamanej szczotce a Splinter spierdolił przez okno.
Zgłoś
Avatar
BERYL1 2022-09-29, 22:20
jaka pizda nie facet xDDD

ale pamietam w akademiku sasiedzi mieli myszki, ktore im czasem spierdalaly, a ze drzwi byly jakie byly to do nas wpadaly. i 3ecia w nocy, wspollokatorki siedza na gornym lozku i dra ryje na pol Krakowa, a ja lapie mysze.
zreszta dalej mi sie zdarza lapac myszy xD koty potrafia przyniesc do domu zywe ale potem traca zainteresowanie. co w domu to inwentarz i przyjaciel xD
Zgłoś