18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Heliar 2022-05-13, 19:34 1
burunduk napisał/a:

Na chuj ty żyjesz na tym świecie, na chuj takie ścierwa jak ty żyją na tym świecie. Chłop ładnie ją znokautował i ważne są czyny a chłop udowodnił że potrafi być męski a nie jak ty który przypierdala się że chłop ma piskliwy głos. Takie osoby jak ty powinny wyginąć bo zagrażają gatunku więc życzę ci wszystkiego co najgorsze.



A co my tu mamy, obrońcę pedałów, którego zdaje się matka napierdalała, bo jakąś nienawiść do kobiet z siebie wylewa.
Zgłoś
Avatar
1bolek1 2022-05-13, 19:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mazga50 2022-05-13, 21:55
Naprawił zmywarkę?
Zgłoś
Avatar
ligo 2022-05-13, 22:24 9
hehe... kiedyś byłem z dziewczyną i pokłóciliśmy się a ona mi jebła w pysk, se pomyślałem co do kurwy - nie tak rozwiązujemy problemy przecież... po kilku miechach taka sama syt, wiec powiedziałem, - słuchaj mała... do póki się kłócimy to jesteśmy na jednym i tym samym poziomie - wymieniamy argumenty słowne i już... nie wchodź na lvl na którym nie masz szans w starciu z mężczyzną... no i nie minęły chyba dwa tygodnie jak znów dostałem w twarz... no... jebłem..tak na oślep... 3 minuty spała... potem byliśmy ze soba jeszcze parę lat ale już nigdy nie podniosła ręki ...
Zgłoś
Avatar
htp 2022-05-13, 22:27
radek225 napisał/a:

No właśnie jego wina. Głos też można trenować.



No to wytrenował.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-05-13, 23:23
burunduk napisał/a:

Na chuj ty żyjesz na tym świecie, na chuj takie ścierwa jak ty żyją na tym świecie. Chłop ładnie ją znokautował i ważne są czyny a chłop udowodnił że potrafi być męski a nie jak ty który przypierdala się że chłop ma piskliwy głos. Takie osoby jak ty powinny wyginąć bo zagrażają gatunku więc życzę ci wszystkiego co najgorsze.



Nie musisz życzyć wszystkiego co najgorsze. Wystarczy, że skazujesz nas na czytanie twojego "języka polskiego". Może niektórzy stracili nawet czas, żeby spróbować rozszyfrować ten bełkot
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2022-05-14, 7:47
serduszko się raduje
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-05-14, 12:36 1
O kurwa, ale ten pedzio ma głosik ale za przyjebanie babie w ryj, piwko
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-05-14, 22:08
baronturbina napisał/a:

Skąd tyle agresji i nienawiści? Leżałeś tydzień w oknie życia?



A ty co obrońca tęczowych dziwadełek? Weź no napisz do niego na pw i się spiknijcie w jakimś kolorowym miejscu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-16, 7:24
neo001 napisał/a:

A ty co obrońca tęczowych dziwadełek? Weź no napisz do niego na pw i się spiknijcie w jakimś kolorowym miejscu.


Tak, fajnie jak byś tez był bo potrzebujemy ultra cioty do trójkąta. Nie musisz CV wysyłać, w ciemno bierzemy.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-05-16, 13:56
baronturbina napisał/a:

Tak, fajnie jak byś tez był bo potrzebujemy ultra cioty do trójkąta. Nie musisz CV wysyłać, w ciemno bierzemy.



Z dziwadłami się nie zadaję. Bawcie się we własnym gronie i nie obnoście się tym na forum publicznym
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-16, 15:58
neo001 napisał/a:

Z dziwadłami się nie zadaję. Bawcie się we własnym gronie i nie obnoście się tym na forum publicznym


Pasował byś idealnie jako queen. Czeka cię przygoda życia, wiec się nie opieraj na przekór.
Zgłoś