18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Insaner 2021-08-05, 20:18 4
Data na kamerze się nie zgadza, bo to pewnie było po Marszu Niepodległości ONRu
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2021-08-05, 20:22 1
A ja się pytam - Gdzie był kierowca z katowickiego ZTM, żeby zrobić porządek?
Zgłoś
Avatar
martils 2021-08-05, 20:44
Insaner napisał/a:

Data na kamerze się nie zgadza, bo to pewnie było po Marszu Niepodległości ONRu



A to jest jakaś szczególna data, albo podnieta dla pedałów ?
Zgłoś
Avatar
Mayk 2021-08-05, 20:50 2
Coraz więcej tego lewackiego syfu jak i na świecie, w Polsce i najgorsze że nawet na sadolu. Za ustrzelenie takiego cwela powinni płacić nagrody pieniężne. To by było jak humanitarną redukcja szkodnika który opanował dane tereny. Ponieważ zagraża rodzimemu społeczeństwu.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2021-08-05, 20:54 9
A niech się ruchają po kątach jak nikt nie patrzy... mnie to ani nie parzy ani nie ziębi. Tylko niech się za dzieciaki nie zabierają i nie robią z siebie ofiar losu. Cała reszta mnie szczerze jebie. Doświadczenie mnie nauczyło, że ci co najwięcej ryja drą co to by z pedałami nie zrobili to sami są albo gejusami albo mega zakompleksionymi fiutami bez hobby. Tak czy inaczej - nie ma co się zadawać z takimi krzykaczami, bo to czyste wampiry energetyczne i na ogół tumany.

P.S. ja nie z tych nowoczesnych i postępowych jakby co. Dla mnie człowiek to człowiek - czy bierze z dupy do ryja to mnie wali. Jego dupa i jego pysk. Byleby mnie w to nie mieszał i będzie git
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-05, 20:56 2
Bonzacz92 napisał/a:

Cały sadol pierdoli po gejach, a trzeba mieć jaja żeby odjebać coś takiego w miejscu publicznym, leci piwo


I dodatkowo sami zapewne by chcieli przeżyć jakiś trójkącik. A jedyny na jaki mogą liczyć to ten z Hochland...
Zgłoś
Avatar
libr76 2021-08-05, 21:01 3
No ale nie bądźmy hipokrytami... nie jestem żadnym tam pedałem, ale kto nigdy nie pieścił na imprezie fiuta jakiegoś seksownego chłopaka, niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
WieprzowinkadlaMuslimka 2021-08-05, 21:19 2
ONR, PIS czy jacyś inni "narodowcy" co to dla czystości rasy, krwii i narodu zrezygnowali nawet z kobiet ?
Zgłoś
Avatar
mareksiarek 2021-08-05, 21:25 3
Mayk napisał/a:

Coraz więcej tego lewackiego syfu jak i na świecie, w Polsce i najgorsze że nawet na sadolu. Za ustrzelenie takiego cwela powinni płacić nagrody pieniężne. To by było jak humanitarną redukcja szkodnika który opanował dane tereny. Ponieważ zagraża rodzimemu społeczeństwu.



spierdolony jesteś, jak już to sam się ustrzel, homoseksualizm był, jest i będzie, słaba psycha jak siada ci po zobaczeniu 2 całujących się facetów, to dopiero pizdowatosc w całej swej kwintesencji
Zgłoś
Avatar
luczak 2021-08-05, 21:45
Jak zobaczyłem filmik to myślałem że to Galman wstawił. A tu patrz pomyliłem się, to inny pedał
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2021-08-05, 21:48
@up też myślałem że to @Halman wstawił
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-08-05, 22:09 1
Znowu chłopaki ze Śląska ?

Znowu chłopaki ze Śląska ?

Znowu chłopaki ze Śląska ?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-08-05, 22:11 1
Folur napisał/a:

fajne, gdzie to?



W Mediolanie

Zgłoś
Avatar
sceptyk_maruda 2021-08-05, 22:34
Chalman napisał/a:

Znowu chłopaki ze Śląska ?
Znowu chłopaki ze Śląska ?
Znowu chłopaki ze Śląska ?



Nie ze Śląska tylko z Zagłębia Lubin

Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2021-08-05, 22:36 1
Bonzacz92 napisał/a:

Cały sadol pierdoli po gejach, a trzeba mieć jaja żeby odjebać coś takiego w miejscu publicznym, leci piwo



Taaa mial jaja u kolegi w gębie albo w paszczy... Ciężko dokładnie określić sytuacja byla zmienna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie