18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44


Tę znakomitą produkcję stworzyli młodzi ludzie związani z francuskim, narodowo-radykalnym ruchem politycznym "Bloc Identitaire". Jest to apel nie tylko do młodzieży francuskiej, lecz do wszystkich młodych ludzi, którzy mają już dość propagandy multikulturalizmu, lansowania dewiacji seksualnych na ulicach i powszechnego upadku moralnego. Generation Identitaire to apel o odrodzenie narodowe Europy, o powrót do wiary i tradycji w duchu młodości i nowoczesności.
www.generation-identitaire.com
*Naser Khader - duński polityk liberalny pochodzenia arabskiego
*Bernard Kouchner - francuski minister spraw zagranicznych żydowskiego pochodzenia w rządzie Sarkozy'ego, przez środowiska tożsamościowe oskarżany o służenie interesom Izraela i podżeganie do niechcianej wojny z Iranem
Zgłoś
Avatar
Kozar 2012-10-15, 10:34 1
Francuz-bojówkarz, mocarz podczas pokoju. Swoją drogą narodowcy zawsze zwalali winę na "obcych" za swoją pizdowatość tak jak np. NSDAP
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-10-15, 15:46
wywiad z Groupe Union Défense

autonom.pl/index.php/artykuly/wywiady/1976-wywiad-z-groupe-union-defense
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-10-15, 17:15 1
Tiaaaa, Francuzi narzekaja na przyjezdnych, ale gdzie spojrzysz to robote manualna odwalaja kolorowi.
To tak jak z burzeniem się na polska imigracje w UK - krzyczeli 'zabieraja nam robote', a gdy ktos zaproponowal im roboty w polu, lub budowlanke to wysmiewali go...

I to samo w Polsce.
Wiekszosc mlodych, z którymi rozmawiałem, którzy deklarują odchył prawicowy ma bardziej roszczeniową postawę w stosunku do państwa niż ja, ze swoim lewoskrętem. Pretensja do instytucji państwowych jest taka, że daje innym, niż im.. noż to skandal..

Ciągłe narzekanie - nie ma roboty. Tak. Nie ma roboty jeśli ktoś nic nie potrafi. Nie ma roboty, jeśli ktoś nie jest pracowity, i przede wszystkim - nie ma roboty jeśli ktoś nie chce pracować.

Znam osoby chronicznie bezrobotne, albo 'underemployed', pracujące na ułamki etatu, poniżej średniej krajowej... które nie mają gotowego CV... Byle do pierwszego prześmigać. A jak się uda coś na boku załatwić, albo 'sprywatyzować' majątek firmy to jeszcze fajniej.
Zgłoś
Avatar
lith 2012-10-16, 0:01
W ogóle śmieszą mnie takie 'nawoływania do buntu młodych i gniewnych' Z jednej strony płaczą, ze państwo im za dużo narzuca, że nie dadzą sobą kierować, że wolność słowa... ale jednocześnie popierają organizacje, które z założenia chcą się jeszcze bardziej mieszać w sprawy obywateli i ich kontrolować (bo selekcja kto może w państwie mieszkać, a kto nie to chyba dość istotna ingerencja państwa w życie obywateli, nie?).
To się chociaż zdecydujcie na którąś stronę zanim się weźmiecie za obalanie tego co jest. Bo póki co to filozofia Kalego i myślenie jak u dzieci w przedszkolu
Zgłoś