18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
truskawkowabuba 2013-04-21, 21:43 5
Blade ziele napisał/a:

Hehe moja rodzina jest 100% czysta(mówię o mojej rodzinie, matce i ojcu. Moja też rodzina jest filarem rodu). Znam drzewo genealogiczne na 9 pokoleń wstecz, historię rodzinną i wiele o przodkach, genezę nazwiska i surowo było zawsze zabronione mieszanie się z żydami czy kimkolwiek niesłowańskiego pochodzenia:) Ah, jaki jestem z tego dumny:) Antysemityzm, patryjotyzm i nacjonalizm:)

Jeden z moich pradziadów był kucharzem cesarza Franciszka Józefa:) Mam w domu pismo pisane złotym atramentem:)



taki z ciebie "patryjota", a nie potrafisz nawet poprawnie pisać.
zresztą ja jestem czystej krwi czarodziejką, w mojej rodzinie nie było ani jednej szlamy i się tym nie chwalę, pff .
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-21, 21:55
Zaraz się dowiemy, że ktoś jest 100% aryjskiej krwi .
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-04-21, 22:09
oto jestem
Zgłoś
Avatar
SmoczeKrocze 2013-04-21, 22:20 18
Ech, sadistic chyba już do końca mi spierdolił postrzeganie świata..

Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-04-21, 22:33 4
Blade ziele napisał/a:

Hehe moja rodzina jest 100% czysta(mówię o mojej rodzinie, matce i ojcu. Moja też rodzina jest filarem rodu). Znam drzewo genealogiczne na 9 pokoleń wstecz, historię rodzinną i wiele o przodkach, genezę nazwiska i surowo było zawsze zabronione mieszanie się z żydami czy kimkolwiek niesłowańskiego pochodzenia:) Ah, jaki jestem z tego dumny:) Antysemityzm, patryjotyzm i nacjonalizm:)

Jeden z moich pradziadów był kucharzem cesarza Franciszka Józefa:) Mam w domu pismo pisane złotym atramentem:)


No jest z czego być dumnym, jak widać upośledzenie umysłowe jest u was rodzinne.
Zgłoś
Avatar
blakot 2013-04-21, 22:56
szkoda, że rządzi nami promil żydków
Zgłoś
Avatar
Agrox 2013-04-21, 22:57 1
Jak widać to Polacy są prawdziwymi Aryjczykami,czyli to nasz lud zbudował cywilizacje europy i bliskiego wschodu.Jest być z czego dumnym.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-21, 23:04
W skrócie, Celtowie mszczą się zza grobu, bo dziś zamieszkują już tylko skrawki Irlandii, Walii i Bretanii, a kiedyś zajmowali niemal całą Europę.

A swoją drogą, Słowianie i Aryjczycy to jeden genom? Hitler się w grobie przewraca, że jesteśmy bardziej aryjscy od jego Niemców, już o austriackim mixie nie wspominająć
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 23:05 1
@Blade ziele

A ja jestem prapraprapraprapraprapraprawnukiem Jezusa Korwinusa I "Masakratora". Niestety splugawiłem swój ród ohydnym lewactwem. Gdybym był "normalny" to teraz razem z innymi "prawicowymi intelektualistami" masakrowałbym lewaków.

Na potęgę czerwonego czerepu, mocy przybywaj!

Zgłoś
Avatar
kocur1986 2013-04-21, 23:18 2
Haha a to dopiero psikus, Polacy są bardziej Aryjscy od niemców
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-04-22, 11:26 2
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-22, 11:26
astmuus napisał/a:

Ja tam jestem Słowianinem oraz częściowo Wołochem , jakiś problem?


Problem ?? no pomyśl. ktoś się kiedyś puścił z włochem i dlatego jesteś mieszańcem. a to że u nas jest najwięcej Słowian to akurat skutek naszego podejścia do innych. I Bardzo kurwa dobrze !
btw
Aryjczyk nie równa się germaniec więc nie wiem dlaczego się tak upierdoliło że Niemcy to od razu Aryjczycy muszą być.
Polecam kanał na "jutube" gościa TREBOROK
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-22, 16:49
Shaggy93, Nie puścił z wołochem, w połowie jestem góralem - pochodzę z bieszczad .

Shaggy93 napisał/a:


upierdoliło że Niemcy to od razu Aryjczycy muszą być.



Mein kampf? Ideologia Hitlera (którą de facto zapierdolił od Skandynawów).

BTW. skoro o korzeniach mówimy, to ciapaci (hindusi) są blisko z nami (Słowianami) spokrewnieni ;_;.
Zgłoś
Avatar
fakesamurai 2013-04-22, 18:10 1
a mojej prababki bratem jest W. Jaruzelski
więc chyba krew czysta, możecie mowic sobie ze byl swinia pajac i stan wojenny, ale jak moja babka potrzebowala jakiejs pomocy typu lekarz , jakas maszyne , to list polecial i bez problemow dostalismy,
w tej chwili w domu posiadam okolo 60 listow od W Jaruzelskiego pewnie na wage złota bo media robia nie zly szum dookola niego jak tylko jest rocznica.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-22, 21:08
fakesamurai, ja bym się nie przyznawał do lewackiej rodziny :C.
Zgłoś