18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Skrzyżowanie generała Berlinga oraz Gajowej w Białymstoku. Godzina 00:15.
Można powiedzieć, że akcja od 1:55.

Materiał własny
Hejt czas start!



[ Komentarz dodany ]
Dzisiejszy materiał okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jaka jest siła Internetu? Jaka jest siła mediów? A no duża, a nawet bardzo duża

Białostocki magistrat, postanowił WYŁĄCZYĆ sygnalizacje (na razie na próbę) w godzinach 22-6, w celu usprawnienia przejazdu w nocy. Dlaczego to zrobił? A no właśnie przez materiał, który obiegł Białostocką społeczność dość szybko. W regionalnej gazecie, ukazał się artykuł, gdzie: "Bezsensowność włączonej sygnalizacji w nocy można zobaczyć na filmiku internauty o nicku - ukcioo. "
Tak, to nie żart. Mój materiał, dotarł do "wyższych sfer" i bardzo poruszył władze miasta.

źródło:
bialystok.naszemiasto.pl/artykul/ul-berlinga-motocyklista-pokazal-absu...

Temat nie ma na celu "zgarniania wirtualnych piw", bo nie o to tu chodzi. Chcę wam pokazać, że jednym nagraniem, jedną wypowiedzią, można w realny sposób wpłynąć na dalsze życie. Wiem, że wyłączenie sygnalizacji nie sprawi, że nagle zaczniemy zarabiać miliony i żyć na prawdziwej zielonej wyspie, ale małymi krokami, możemy coś zmienić.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Micu 2015-06-30, 13:42 1
mobidick16 napisał/a:

W Krakowie są światła obok Galerii Krakowskiej na Pawiej na których jest to samo. Jak nie podjedzie samochód to można stać i stać.



uu panie a ile w nowej hucie takich lewoskrętów jest
Zgłoś
Avatar
gtsphinx 2015-06-30, 14:00 2
A gdyby tu nagle wasze dziecko... i nie mówcie, że nie macie dzieci, bo w każdej chwili mieć możecie!
Zgłoś
Avatar
A................h 2015-06-30, 14:05
fajne makarony w wiradżio, pewnie latasz na zloty dgrube trasy po 30 km i ogarniasz wszystkich z forum
Zgłoś
Avatar
N................2 2015-06-30, 14:15
stop!!!! będzie mandat za opuszczenie pojazdu na skrzyżowaniu z włączonym silnikiem
Zgłoś
Avatar
SuchyArbuz 2015-06-30, 14:28
bastolinii napisał/a:

Virago 535,oczywiscie Yamaha . Wiem bo jestę motocykistom

125* motocyklistą* "jestę" to już nawet nie poprawiam.
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2015-06-30, 15:49
To już wiem kto mi kurwa spać nie daje późno w nocy
Zgłoś
Avatar
manriusz 2015-06-30, 16:12
Wow.Moje miasto.Powiem więcej, moja dzielnica.Mało tego, ulica też moja.Kużwa, to skrzyżowanie od zawsze było pojebane.Ta częśc Gajowej po lewej to jak pipidówka.
Zgłoś
Avatar
krzysztof1594 2015-06-30, 16:23 3
Teraz pizda, bo stanął na czerwonym, a każdy kozak by pojechał. Gdyby przejechał na czerwonym, to wszyscy poślady spięte i wilgotne bo się znalazł idiota - motocyklista i dawca na dodatek. Gościu chyba zachował się najlepiej jak mógł.
Zgłoś
Avatar
mucha86 2015-06-30, 16:31
to wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale jak do jasnej cholery gdzieś w Polsce może być jeszcze ulica agenta NKWD, zdrajcy, pijaka i nieudacznika Berlinga?!
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2015-06-30, 16:40
Za Białystok zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2015-06-30, 17:44
jak ja kurwa lubie takich pierdzących po ulicy w srodku nocy zjebów.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2015-06-30, 18:48
U nas też jest przepis pozwalający na przejechanie na czerwonym w takim przypadku - z zachowaniem szczególnej ostrożności.
Zgłoś
Avatar
zomos 2015-06-30, 19:04
Uwaga ! System kosztował 26 MLN PLN! I tak to działa w całym mieście!
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-06-30, 20:01
hehehe przyznaj że motorem chciałeś zaszpanować to wrzuciłeś niby temat o światłach
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2015-06-30, 20:15
Witam.

Dzisiejszy materiał okazał się strzałem w dziesiątkę. Dla niezorientowanych:
sadistic.pl/genialne-skrzyzowanie-w-bialymstoku-vt367462.htm

Jaka jest siła Internetu? Jaka jest siła mediów? A no duża, a nawet bardzo duża

Białostocki magistrat, postanowił WYŁĄCZYĆ sygnalizacje (na razie na próbę) w godzinach 22-6, w celu usprawnienia przejazdu w nocy. Dlaczego to zrobił? A no właśnie przez materiał, który obiegł Białostocką społeczność dość szybko. W regionalnej gazecie, ukazał się artykuł, gdzie: "Bezsensowność włączonej sygnalizacji w nocy można zobaczyć na filmiku internauty o nicku - ukcioo. "
Tak, to nie żart. Mój materiał, dotarł do "wyższych sfer" i bardzo poruszył władze miasta.

źródło:
bialystok.naszemiasto.pl/artykul/ul-berlinga-motocyklista-pokazal-absu...

Temat nie ma na celu "zgarniania wirtualnych piw", bo nie o to tu chodzi. Chcę wam pokazać, że jednym nagraniem, jedną wypowiedzią, można w realny sposób wpłynąć na dalsze życie. Wiem, że wyłączenie sygnalizacji nie sprawi, że nagle zaczniemy zarabiać miliony i żyć na prawdziwej zielonej wyspie, ale małymi krokami, możemy coś zmienić.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie