18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
R................e 2012-06-22, 2:34
Are u kidding me ? 11 comandments ? Getta fuck outta here



Typ jest legendarny.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-22, 3:44 2
A ciekawe czy katolicy wiedzą, że cały Kościół nagminnie robi ich w chuja, ucząc ich innych przykazań, niż są zapisane w PŚ? 2 przykazanie zostało wyjebane z małego katechizmu, a 10 przykazanie rozbite na 2 części i brzmi inaczej niż wszystkie dlatego, że jest kontynuacją 9 przykazania, a nie odrębnym przykazaniem. Ale nie chce mi się rozwijać tematu, dalej sobie żyjcie w nieświadomości, albo zainteresujcie się w co wierzycie i przeczytajcie PŚ albo chociaż fragment z przykazaniami o!
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-06-22, 4:03 3
"Jeśli jed­na oso­ba ma uro­jenia, mówi­my o cho­robie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma uro­jenia, na­zywa się to re­ligią."
tyle w tym temacie
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-02-20, 15:14 18
Dawno nie było poczciwego wujka George'a, więc zapodaję



W sumie nie tylko w sferze religii takie podejście ma miejsce.
Zgłoś
Avatar
N527 2014-02-20, 15:36
Za Carlina zawsze piwo, nie ważne ile razy.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-02-20, 15:43
wszystkie te chuje co sie tam śmieją pewnie w niedzielę idą sobie gospelować kurwa do miejskiego kościoła. Ilu jebanych polaków widziałem co to wielbią carlina a potem grzecznie do kosciółka...

Mój ból dupy dziękuję.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-02-20, 15:47 2
Browaryt, wyjaśnisz mi do chuja pana, co ma poczucie humoru i umiejętność śmiania się z siebie do hipokryzji, którą próbujesz im zarzucić?
Zgłoś