18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Gimbaza bije się w parku. Z tego co mi wiadomo bili się bo nasz przegrany Na filmiku zatytułowany "Gołota" puszczał disco polo na TeamSpeak A koksu o ksywce "Chińczyk" sprzeciwił się jemu upodobaniom muzycznym, tak to się skończyło

(nie było bo własne )

Zgłoś
Avatar
avic 2013-10-29, 20:15
Podobało się Żadnych kobiecych płaskich na twarz, żadnego kopania leżącego, żadnego kopania jednego przez kilku. Jak widać tradycja w narodzie nie ginie. A co do braku kondycji i techniki, co raczyli wspomnieć mistrzowie wszechsztuk walki powyżej, to:
-jak się nic nie trenuje to techniki nie ma
-nawet jak się coś trenuje, to opanowanie oddechu to osobna sztuka, której opanowanie potrafi zająć duużo czasu.
A swoją drogą minuta machania wiatraków na praktycznie bezdechu, który powoduje adrenalina to i tak niezły wynik
Zgłoś
Avatar
HGriD1337 2013-10-29, 20:38
Bobikufel napisał/a:

" Z tego co mi wiadomo" z tego co mi wiadomo to pewnie tam byłeś i to nagrywałeś....



No wybacz jak byś przeczytał komentarze to byś wiedział po 2 Chyba pisze że własne ... Brat dał cynk więc lustrzanka w łapę i lecimy to udokumentować

@pelepele

masz rację nasz wygrany "Chińczyk" na końcu walki kiedy przegrany leżał chciał go zbutować lecz Się powstrzymał i słusznie... czy też może i nie xD było by więcej krwi ^^
Zgłoś
Avatar
Manian 2013-10-29, 21:24
odzyskuje wiarę w polską gimbazę tak powinno byś chłopaki
Zgłoś
Avatar
HGriD1337 2013-10-29, 21:29
Świdnica Dobre miasto Dobre chłopaki Nawet Gimnazjum (chodź co prawda nie wszyscy )
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-10-29, 22:47
Kibicowałem mniejszemu, pewnie nawet nie chciał się bić, a wokół wszyscy byli za białym. W sumie przez przyjęcia ciosów na początku oszczędził siły i w końcówce to wykorzystał, bo pod koniec walka była wyrównana
Zgłoś
Avatar
kalinka21 2013-10-29, 23:19
Wporzo walka. Czysta, widać że jakieś zasady ustalili. Na koniec nie kopał go jak leżał.
Załatwili to jak faceci.
Zgłoś
Avatar
HGriD1337 2013-10-29, 23:52
kalinka21 napisał/a:

Wporzo walka. Czysta, widać że jakieś zasady ustalili. Na koniec nie kopał go jak leżał.
Załatwili to jak faceci.



Tak naprawdę nikt nic nie ustalał lecz Tutaj wszyscy tak się biją i znają zasady tzn Nie bij lezącego Ale nie wszyscy grają czysto tzn Zapalniczki w łapę i bijesz kostkami : ) A jak się przyjrzysz to zobaczysz że na Końcu Wygrany Chciał kopnąć przegranego w ryj lecz się powstrzymał
Zgłoś
Avatar
Pavmar 2013-10-30, 0:06
MMA se robią, fajtery jebane
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-10-30, 0:12
Skończyło się bez kopania na ziemi, piwko
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-10-30, 0:28
Co za kretyni.
Zgłoś
Avatar
Peciak 2013-10-30, 3:40
żałuję, że jak ja byłem w gimbazie to miałem Nokie 3310 i to dopiero w 3 klasie, bo bym miał taki materiał filmowy, ze bym co tydzien nowa kompilacja 10 min wrzucał. Tego tutaj nie można nazwać solówą w moim znaczeniu tego słowa. Mała publika, jakiś las na odludzi, okrzyki też kiepskie, żadnych zasad. Widać, że gimbazjon się mocno pogorszył przez te 10 lat.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-10-30, 8:30
Za łapanie za ubranie, do głowy przychodzą chęci wyjebania po ryju kijem.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2013-10-30, 8:49
Nie mogę już na to patrzeć. Pod każdym filmikiem z bójką komentarze, że kiedyś to było, że to nie walka, że śmieszne komentarze, że złe wyprowadzanie ciosów. Sami kurde zawodowi pięściarze i znawcy tematu. Chciałbym zobaczyć walki tych wszystkich mądrali.
Normalni napieprzający się gimnazjaliści. Musicie mieć straszne kompleksy, żeby się tak podniecać swoimi "profesjonalnymi" komentarzami pod każdą taką wrzutką.
Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2013-10-30, 9:56
Fajterzy kurwa..
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2013-10-30, 10:31
"dwanaście rund będzie!?"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie