18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
fiflok-siusiak 2014-02-12, 19:06
gimbus tez nagrywał
Zgłoś
Avatar
AndcRew 2014-02-12, 19:21 2
Każdy myślący człowiek wie że skuter to świetna sprawa. Jest tani w eksploatacji, wygodny i co najważniejsze nie musisz się taszczyć jebanym MPK gdzie co chwilę wchodzi jakiś pijaczek jebiący tanim winem, gdzie wchodzą matki z jebanymi wrzeszczącymi bachorami, gdzie staruszki w ciągu 10 sekund znają historię twojego życia gdy nie chcesz im ustąpić miejsca... A na domiar złego stoisz rano w korku, śpieszysz się jak skurwysyn, i wydaje ci się że wszystko jest robione 2 razy wolniej żeby cię wkurwić i bilety coraz droższe mimo że te nowoczesne tramwaje są o niebo gorsze od tych starych.
Mówcie co chcecie, ale skoro nasza kochana władza wprowadziła prawo jazdy na motocykl od 24 lat, to co mam kupić? A znaleźć tani skuter który nie był tuningowany przez idiotę jest naprawdę ciężko.
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2014-02-12, 19:22
to w holandii, jestem expertem
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2014-02-12, 19:49
Gimbus to autobus szkolny, kurwa, że te jebane bachory tak na siebie mówią, to rozumiem, ale stąd wypierdalać z tymi zjebanymi, patologicznymi neologizmami.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-02-12, 20:52
Dentysta zarobi. A pan na kursie na AM mówił, żeby wkładać kask.
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-02-12, 22:47
~Crazy_Edek Twój podpis pod filmem idealnie pasuje
Zgłoś