18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gimbus
mikEWrona • 2012-09-10, 15:44
Koleś ma racje. W ogole to juz za duzo tego słowa pojawia sie w internecie szczególnie na sadisticu....



uff juz poprawione
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-09-11, 0:08
Mam 24 lata, jestem dobrze wykształconym człowiek. Można śmiało stwierdzić, że ten jednorożec pierdoli strasznie.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2012-09-11, 0:53
makasa20 napisał/a:

Mam 24 lata, jestem dobrze wykształconym człowiek. Można śmiało stwierdzić, że ten jednorożec pierdoli strasznie.


A Kali lubic jesc banana..
Po kilkunastu komentarzach przestalem czytac, brak sensu. W sumie to mam ochote zjechac Was wszystkich razem i kazdego z osobna, ale to tez nie przyniesie efektu. Facet, MA racje i wychodzi na to ze stare przyslowie ma tu akuratne zastosowanie. Prawda w oczy kole. Chamstwo poganiane chamstwem, ale pociesza mnie przynajmniej fakt ze wiekszosc z Was zadlawi sie kiedys tam, w przyszlosci ta swoja nienawiscia i pseudo kozactwem. Bo widzicie mili moi, kiedys kazda kosa trafi na kamien. Ale, olac to. Wy i tak jestescie najmadrzejsi. Wspolczuje tylko TYM naprawde intelektualnie rozwinientym uzytkownikom, tego ze sa narazeni na obcowanie z taka.. epitet sami sobie domowcie. To wszystko jest tak kurewsko przykre, ale coz widac ludzkosc chce dazyc do autodestrukcji. Tak czy inaczej, zycze powodzenia.
Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-09-11, 1:13
kudlaty1125 napisał/a:

Kurwa mać, więc tak wygląda jeden z najpopularniejszych vlogerów w Polsce? Ani to kurwa ciekawe, ani jakieś twórcze, po prostu pierdoli swoje wywody, niczym "myśliciel" spod sklepu szukających drobnych do wina.
Broni gimbusów, pewnie to jego target odbiorców. W końcu oni lecą na takie pseudo inteligentne pierdolenie, niczym 13 latki na bmw, na zabawie w remizie.



on wyraża swoją opinie a nie ich broni, po 2. wkurwia mnie jak ktoś pisze do kogo kol wiek "gimbusie" powiedział jeden reszta beztalenci którzy nic swojego nigdy w zyciu nie wymyślą będą to powtarzać, i to już nie jest określenie gimnazjalisty tylko dojebka na poziomie -1.
Zgłoś
Avatar
~................! 2012-09-11, 1:41
Weź kurwa nie pierdol głupot, bo koleś jest nie tyle co wkurwiający co niedojebany. Taki kurwa nadszedł świat, w którym takie brodate chujki wygłaszają swe pseudo inteligenckie gadki, które nie mają ani składni ani kurwa sensu. Pierdoli o jednym, zaraz o drugim coś tam pierdolnie o trzecim, nikt kurwa nie zrozumie, wszyscy polubią i chuj kolesiowi rośnie.
Jak już wspomniałem takie kurwa czasy, gimbusy są coraz głupsze, ba, kurwa doszło nawet do tego, że nie zagrywają się w gierki całymi dniami. Oni kurwa całymi dniami oglądają na YouTube jak ten chuj z brodą gra i jemu podobni.
Pojebało wszystkim (mnie też) w tych czasach, nie wiem do czego kurwa to wszystko dąży, ale na pewno nie do przyszłości zapowiedzianej przez optymistycznych naukowców. Wszystko się skończy tam gdzie zaczęło - czyli tu na Ziemi, a nie kurwa na podboju wszechświata.
Zgłoś
Avatar
nihillogin 2012-09-11, 2:29
Ani jednego argumentu. Pierdoli od rzeczy i ma denerwującą barwę głosu. Całe szczęście, że gość ma zawsze rację i wszystko wie, bo jeszcze bym pomyślał, że jest idiotą.
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-09-11, 2:55
nie spodziewacie się jakości po typie który żyje tylko z filmików na YT i streamowania live, żeby nie było że pierdole 4 odp. w FAQ : pl.twitch.tv/rockalone
gdyby gimbusy nie istniały, nie istniał by on
Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-09-11, 4:40
~Ojciec Piją!, nie dziwie Ci się że nie potrafisz zrozumieć gościa jak jednego zdania nie potrafisz złożyc bez kurwa, i jeszcze śmiesz pisać o składni ;X może jest troche niedojebem, ale w temacie gimbusów racja po jego stronie, i to nie że bym go bronił bo go nie cierpię za jego reszte filmow na yt.
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-09-11, 8:29
wojas30 napisał/a:

Piwo za World of Warcraft w tle na monitorze xD

o jezusie...
Zgłoś
Avatar
FCB_ThC 2012-09-11, 12:18
pierdoli jakby sie najadl szmat w oleju na ostro ...
Zgłoś
Avatar
~................! 2012-09-11, 15:08
MogeCieZjeść napisał/a:

~Ojciec Piją!, nie dziwie Ci się że nie potrafisz zrozumieć gościa jak jednego zdania nie potrafisz złożyc bez kurwa, i jeszcze śmiesz pisać o składni ;X może jest troche niedojebem, ale w temacie gimbusów racja po jego stronie, i to nie że bym go bronił bo go nie cierpię za jego reszte filmow na yt.



Dobra idź strzep sobie na jego kanale, bo tutaj aprobaty nie dostaniesz - a łapkę, co najwyżej w dupę.
Nie cierpisz go za to że nagrywa jakieś gówna, a przyznajesz mu racje w jego "pierdoleniu" na temat gimbusiarni. Wnioski same przychodzą.
Bo widzisz tutaj, żaden dorosły (w rzeczywistości, a nie w internecie) człowiek kolesia ani nie rozumie, ani kurwa nie może go słuchać. Tym bardziej nie przyznaje mu racji.
A ty mu kurwa przyznajesz racje, wiec coś jest na rzeczy gimbusie.
Zgłoś
Avatar
SSMAN_MEGADETH 2012-09-11, 16:49
szkoda że nie da się zabierać piw... -141 piw bardziej by oddało sens oglądania tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-09-12, 2:23 2
~Ojciec Piją! napisał/a:



Dobra idź strzep sobie na jego kanale, bo tutaj aprobaty nie dostaniesz - a łapkę, co najwyżej w dupę.
Nie cierpisz go za to że nagrywa jakieś gówna, a przyznajesz mu racje w jego "pierdoleniu" na temat gimbusiarni. Wnioski same przychodzą.
Bo widzisz tutaj, żaden dorosły (w rzeczywistości, a nie w internecie) człowiek kolesia ani nie rozumie, ani kurwa nie może go słuchać. Tym bardziej nie przyznaje mu racji.
A ty mu kurwa przyznajesz racje, wiec coś jest na rzeczy gimbusie.



Zrozumieć da się wszystko wystarczy odpowiednie podejście, to że gościa nie lubię nie oznacza że nie ma w temacie racji, a z twoich wypowiedzi wniosek jest tylko jeden, który daje ci nową range "Arcyzjeb lv 10. Poziom Expert". I gościa da się słuchać i tak właściwie to normalny człowiek go posłucha z przyjemnością bez 10kurew w jednym zdaniu.
Zgłoś