18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
juki 2013-02-23, 17:00
Wiecej zapojki wypil niz gorzaly
Zgłoś
Avatar
jazz92 2013-02-23, 17:07 1
Szczecin Przeprasza.
Zgłoś
Avatar
Kurczak Bez Kości 2013-02-23, 17:11 1
szczeciny się najedli i rzygają? nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
F-ICE 2013-02-23, 17:12
To nie są czasem ci od rozjebanego lustra?
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-02-23, 17:17 4
Popatrzcie kilka filmów od nich wstecz podracha ma jeszcze jak na niego normalną mordę a zobaczcie 2 nowe filmiki to zobaczycie jaką ma zniszczoną mordę od chlania wódy i wpierdalania leków pod alkohol... Także z każdym filmikiem już nie będzie wesołego podrachy, a będzie zajebany w trupa leżał pod schodami a z biegiem czasu będzie efekt końcowy jak go starzy z chaty wyjebią a później już będzie za trudno się wybić z syfu w jaki się wjebuje
Zgłoś
Avatar
meatball 2013-02-23, 17:24
A czy to nie są przypadkiem ci sami "panowie", którzy już tu wystąpili w paru filmikach. Zapadł mi w pamięć szczególnie ten, na którym zapijają wódę winem, a potem tłuką lustro czy coś...
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2013-02-23, 17:27
Ostatnio sporo wstawek ze Szczecina. A ci zrobili nawet sporo kilometrów w czasie tej "wycieczki"
Zgłoś
Avatar
kubus66661 2013-02-23, 17:27
NAwet pozadnie sie nie umia bawic pizdy!!!!
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-02-23, 17:28
Tak zaczyna kazdy menel
Zgłoś
Avatar
kuba1181 2013-02-23, 17:31 1
Hehe haha hihi śmieszne ... tylko ze to oni za 20 lat będą wspominać jak balowali za małolata a my ... no co ku.wa komputer i tyle :S
Zgłoś
Avatar
Loki91 2013-02-23, 17:46 1
Niezła impreza, wyjebali pół litra na 4 to nie dziwota, że odpierdalają...
Zgłoś
Avatar
wściekły_koleś 2013-02-23, 17:47
"Tak zaczynają alkoholicy" też piłem za młodu, a alkoholikiem nie jestem.Fakt faktem nie potrzebnie wrzucać takie gówno do sieci no ale szpan musi być.Brawo dla autora, który jeszcze musiał napisać nr gimnazjum,a kogo to interesuje?Widocznie jak "konfić" to na całego (mogłeś od razu napisać nazwiska bohaterów /sarkazm/).
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2013-02-23, 18:32 1
~Sklej napisał/a:

Przyszłość naszego kraju kurwa mać...
Też odpierdalałem z kumplami jakieś akcje po pijaku, ale no kurwa bez przesady...



O kurwa dobrze, że mamy takich jak ty. Chłopaki dobrze się bawią, rozjebali coś ? Najebali komuś ? Nawet na wulgaryzmy nie zwróciłem uwagi, jeśli to jest dla Ciebie przesadą to największą akcją jaką odjebałeś musiało być plucie z 4 piętra na przechodniów, a zanim mela doleciała to już leżałeś po łóżkiem chichocząc ze swojego chuligańskiego czynu.
Nie jeden z nas odpierdalał takie rzeczy w gimbie i średniej ale chuj lepiej nie obejrzeć filmu i pluć hejtem jak jebany robak internetowy, to akurat do reszty przygłupów spędzających życie przed kompem.

Jak odpalili pod koniec muze do tej nawijki to aż się uśmiałem. Piwo i dobrej zabawy !
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-02-23, 18:40
stankry napisał/a:

Podpierdolka kumpli za 100pkt



+ 25 pkt za picie razem wódki dzień wcześniej
Zgłoś
Avatar
tool006 2013-02-23, 20:09 1
Różne rzeczy człowiek za młodu robił, niektórzy wyciągają wnioski inni nie. Dla tych "bohaterów" to ja ratunku nie widzę (mam na myśli humanitarne metody )

Stoho napisał/a:

Nie dość ze gimbaza to jeszcze długowłose brudasy



A co Ci kudłaci zawinili? Nic mnie tak nie wkur**a jak pieprzenie o brudasach. Pewnie lepiej miesiąc biegać w tym samym dresie na dupie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie