18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WujaszekStalin 2013-11-06, 23:08
dwa tygodnie i nie będzie śladu
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-06, 23:12
sie nauczy ze ciuchy jakies sie zaklada. ale kask z tego wszystkiego najfajniej wyglada, ladnie szorowal ryjem
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-11-06, 23:32
ale ma zajebiste pekaesy
Zgłoś
Avatar
jasnygwint 2013-11-06, 23:34 1
nie mam nic do rozsądnych motocyklistów, i doskonale wiem że pełno jest idiotów za kółkiem jak i na motorach...
tutaj koleś sra na bezpieczne ubranie więc jego sprawa... jak to mówią "pies mu morde lizał"

jednak korzystając z okazji wyjawię swoją irytację jebanymi naklejkami - patrz w lusterka, sraty taty itd...
i kiedyś kupie sobie albo zrobię naklejkę:

Motocyklisto ! Ciebie też kurwa dotyczą przepisy ruchu drogowego !!!

to tak jakbyś pierdolnął se naklejkę na pistolet "użytkowniku, uważaj gdzie celujesz bo możesz kogoś zabić"

zawsze bierzesz odpowiedzialność za to co czynisz na drodze zatem jak koleś zapierdala motorkiem i wyskakuje znienacka, i niestety umiera bo ktoś nie zdążył go dostrzec go w lusterku...
no cóż - selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-11-06, 23:39
fajny dukat, zdrapka też.
Zgłoś
Avatar
Czary 2013-11-06, 23:54
Nie będziesz miał włosów na plecach.

Ps. Ale PEJSY!
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-11-07, 0:11
Nie ma go na hardzie - nie jest źle
Zgłoś
Avatar
PVWXU 2013-11-07, 3:49
Geniusze jak widać poziomik utrzymują. Skąd wiecie czy jakiś frajer nie zajechał mu drogi? Tutaj wystarczy nawet kot na ulicy Ci odskoczy - tracisz panowanie i lecisz.

Ale szkoda, że nie na hardzie.
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-11-07, 4:05 5
Nie ma opcji że 110, góra 60 km/h. Szwagier wyjebał się przy 60 i motor dużo gorzej wyglądał. Pewnie powiedział ze 110 bo głupio mu było się przyznać że wyjebał się w banalny sposób .
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-11-07, 4:13
jasnygwint napisał/a:

tutaj koleś sra na bezpieczne ubranie więc jego sprawa... jak to mówią "pies mu morde lizał"



Myślę, że wolałby, aby pies wylizał mu plecy i rękę.

110km/h fejk jak chuj. Jak kiedyś wyjebałem się przy 30km/h to mój brzuch wyglądał prawie tak jak jego plecy. Na ubitej ziemi jadąc 110km/h miałby głębsze rany.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-11-07, 4:50
Naprawdę wierzycie,że bez tego całego "zestawu ochronnego dla dawców" zostało by z niego coś więcej niż mokry ślad przy 110/h? Ale zaraz pewnie się zleca "eksperci" od lawirowania cielskiem na betonie w koszuli przy 200 na godzinę
Zgłoś
Avatar
CYRKU 2013-11-07, 5:29 2
Koledzy, wyjebał się - jego sprawa. Wiedział co się stanie jak wykurwi o glebę w bieliźnie, jest świadom błędu, więc po chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
Eth 2013-11-07, 5:32
Przy 110km/h to on mogl zaczynac hamowac.
Jesli byl w koszulce to zdecydowanie zbyt plytkie obrazenia na slizg przy tym co podane.
Rownie dobrze ja moglbym powiedziec, ze mialem kiedys slizg przy 90km/h i praktycznie wyszedlem bez szwanku, albo ze kumpel przy 140km/h sie wbil prostopadle w barierki na moto i zyje.
Prawda jest jednak taka ze zbija sie predkosc w takich przypadkach hamujac i ostatecznie jest zdecydowanie mniejsza (max 60 w moim przypadku).

PS

Antalor - przesadzasz z mokrym sladem
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-11-07, 6:35
Ducati ? Burżuj
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-11-07, 6:44
Znajomy tak wyglądał jak się wypieprzył na rowerze. -,- Więc albo jechał wolniej albo jednak coś miał na sobie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie