18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Gleba w lesie
Bundy • 2011-01-29, 13:52
Nie wiem czy było, ale rozjebało mnie to do łez.Szkoda tylko że ten grubas sie nie wyjebał, ale i tak jest ok.



tagowałem i ni chuja, wiec jbc obejrzycie sobie jeszcze raz JP na 100% SLU JWP SŻG Pozdrówka z betonowej jungli
Zgłoś
Avatar
matt2106 2011-02-01, 16:51
@wariatusko
Albo gdyby ta jego strzelba, tudzież wiatrówka, wypaliła i rozjebała mu bebechy po całym stumilowym lesie. Może puchatek w końcu przerzuciłby się na mięso...
Zgłoś
Avatar
Szara 2011-02-01, 17:02
"... z betonowej jungli"

Pierdolnij barana o te betonową ścianę to Ci przejdzie JP i to na 100%
Zgłoś
Avatar
Bundy 2011-02-01, 23:45
tutaj to nie będzie miało takiego przekazu ale "BOŻE" Kurwa ludzie ja naprawdę nie wiedziałem, że na świecie kurwa ba, że tutaj jest tyle mało kurwa, ba w ogóle Nieinteligentnych istot. Pomijając fakt, że kurwa na 1 stronie już ktoś jak słusznie(i brawa dla niego) zauważył, że podpis jest prowokacją to stado baranów, i jedna(nie wiem jak jest suka barana więc) jedna suka @up dalej drązy ten temat i brnie w to gówno dalej. Ktoś napisał, że to marna prowokacja a tu kurwa wiecej ludzi odpowiedziało niż na tym jebanym onecie hehe, brawo brawo. Ja wiem, polska jenzyk tródna jenzyk, ale chociaż część z Was ogląda House'a czy inne gówno gdzie sarkazm, ironia czy kurwa nawet podstawy prowokacji, śmiechu czy już kurwa nie wiem jak to nazwać są przedstawiane. Ja pierdole naprawdę oczekiwałem po użytkowniach sadola czegoś więcej niż zmienionego wieku coby harda móc oglądać...

Mogę się śmiało cieszyć, że marna(jak ktoś nazwał) prowokacja dała mi tyle piw...
Zgłoś