18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Glock 20SF 3 generacji
wickedSo • 2013-02-10, 13:17
Glock 20SF ładowany amunicją 10mm , gnat posiadający niesamowitą siłę ognia a zastosowane w nim tworzywa sztuczne znacznie zmniejszają odrzut . Prędkość wylotowa pocisku to około 400 metrów na sekundę , chyba nikt nie chciałby wyłapać z niego kulki
Pistolety Glock są jedynymi z najpopularniejszych gnatów na świecie
Używa ich m.in Polski GROM jak i wiele innych jednostek specjalnych na całym świecie
Zgłoś
Avatar
polmorag 2013-02-11, 12:17
W Polskiej Policji w większości są P99 Walter rodzimej produkcji. Nie mówi się teraz w mediach o tym że większość Walterów będzie wycofana z policji wada fabryczna i zamieniona na P64
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-11, 13:26
A mi zawsze glokiem ciężko się grało w cs, a tutaj piszą, że taki popularny -_-
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2013-02-11, 14:43
sadistic.pl/jak-z-glocka-17-zrobic-karabinek-maszynowy-vt118109.htm1154261 eeeee tam taki gloczek... Swoją drogą ponoć jedne z bardziej niecelnych pistoletów, aczkolwiek sam nigdy nie strzelałem.
Zgłoś
Avatar
�................z 2013-02-11, 16:53
Ech, kompozyty... 5 lat strzelania (niezbyt intensywnego) i do piachu. Ja się jaram na Taurusa 1911 AR .45. 17 pestek w dwurzędowym magazynku, dopieszczone szczegóły... Metal moim zdaniem zawsze będzie trwalszy i efektywniejszy od wydmuszek.
Zgłoś
Avatar
basqule 2013-02-11, 18:17
Święty Łukasz napisał/a:

Ech, kompozyty... 5 lat strzelania (niezbyt intensywnego) i do piachu. Ja się jaram na Taurusa 1911 AR .45. 17 pestek w dwurzędowym magazynku, dopieszczone szczegóły... Metal moim zdaniem zawsze będzie trwalszy i efektywniejszy od wydmuszek.


Ojojoj...
Mój HK P30 właśnie skończył 5 lat a strzelałem z niego niezbyt intensywnie, jakieś 35000 razy... To mówisz że sie rozleci zaraz? A na butapren??
Zgłoś
Avatar
�................z 2013-02-11, 18:39
basqule napisał/a:


Ojojoj...
Mój HK P30 właśnie skończył 5 lat a strzelałem z niego niezbyt intensywnie, jakieś 35000 razy... To mówisz że sie rozleci zaraz? A na butapren??


Na haju to jeszcze z rok pociągnie
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-02-11, 18:44
seracon napisał/a:

Glocki są używane przez polskie służby mundurowe np. policje. Konkretnie glock 17. Nie wiem czy wiecie ale były żołnierz GROM'u stwierdził, że Glock 17 to najniebezpieczniejsza broń. Nie dlatego, że jest narzędziem zniszczenia tylko przez brak blokady jęzora spustowego co pozwala nawet 3 latkowi na wypier**lenie magazynka w bebechy jakiejś innej istoty.

Poza tym, dokładne wyposażenie GROM'u jest znane tylko i wyłącznie im więc możemy jedyne założyć, że mają glocki



Policja używa nie tylko 17-tki, także 19-tki, tzw. kompakty.

Co zaś się tyczy Gromu to każdy operator ma dowolność w doborze sprzętu, w tym broni, chcesz to strzelasz z Glock`a, chcesz to z Beretty lub Sig`a.
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2013-02-11, 19:22
muzyka dla ucha
Zgłoś
Avatar
Sinus 2013-02-11, 23:48
Srety pierdolety. Z takim ułożeniem ręki jak na filmiku to długo sobie nie postrzelasz. Ciekawe czy już kciuk złamany czy jeszcze czeka.
Zgłoś
Avatar
kapsiu 2013-02-12, 0:05
czekałem aż grzybiarz wyjdzie zza krzaków a tu nic. ;/
Zgłoś
Avatar
basqule 2013-02-12, 16:24
Sinus napisał/a:

Srety pierdolety. Z takim ułożeniem ręki jak na filmiku to długo sobie nie postrzelasz. Ciekawe czy już kciuk złamany czy jeszcze czeka.


O czym Ty piszesz? Tnoutdoors9 (gość na filmiku) ma prawidłowy chwyt Weavera. Druga połowa dobrych strzelców używa isosceles.
Zgłoś