18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Przed nami ostatnie godziny głosowania na Miss Bikini.
Nasza Pięknisia dzięki Wam praktycznie ma już wygraną w kieszeni.
Przed nami kolejne mini-wyzwanie: wynieść Miss Betoniarki wprost na pudło

Przypominam zasady całej akcji:
1) Wchodzimy na stronę Miss Betoniarki
2) 5 razy klikamy "głosuj na TAK"
3) jeśli jeszcze nie mamy tam konta - rejestrujemy, np z jakiegoś fejkowego maila (każdy takiego ma, rejestracja to kilkanaście sekund)
4) Przy okazji, możemy przyklepać dominację Naszej Pięknisi nad innymi kandydatkami
5) cieszymy się z wygranej naszych faworytek


Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-31, 20:51 3
Przydalo by się betoniarce jeszcze tysiaczka dorzucić, bo ma tylko 300 głosów przewagi nad miejscem nr 3.

ps. już się zaczął robić gnój u nich na forum

Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-08-31, 21:12
@up, żadnej gnój, gimbusy mają swoją ostatnią wakacyjną podnietę przed szkołą. Muszą bardziej uczestniczyć w czymś tak "wielkim" w ich mniemaniu.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-31, 21:34 6
Dżamal napisał/a:

@up, żadnej gnój, gimbusy mają swoją ostatnią wakacyjną podnietę przed szkołą. Muszą bardziej uczestniczyć w czymś tak "wielkim" w ich mniemaniu.



Nie spinaj dupy, doby trolling wyszedł w słusznej sprawie. Takie głosowania, gdzie wygrywa ten kto skrzyknie więcej znajomych na fb są śmieszne, tak jak i większość wyborów miss, a nawet jeśli udało się to poczynić głosami gimbusów, to była to dla nich nauka wspólnego działania i zrzeszania się w jakiejś sprawie, co pomoże im tylko w życiu jako część społeczeństwa. Lepiej niech przesiadują tutaj i działają pod opieką mentorów sadystycznego życia niż bluzgają na siebie wzajemnie kto jest większym gimbem pod jakąś piosenką JP na 150% na youtubie.

ps. Ja zresztą głosowałem zgodnie z moim sumieniem i zmysłem estetycznym
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-31, 23:15 2
O północy się spotykamy pod tym tematem?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-31, 23:33 2
a jak taki sukces, że aż flachę przygotowałem, niestety zdążyła już się samoistnie otworzyć, zdrowie naszych missek!
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-31, 23:50 2
Swoją drogą, o północy rocznica wybuchu II wojny światowej. Przypadek? Radzę zbadać korzenie pani agnieszki!
Zgłoś
Avatar
AnubisM 2013-08-31, 23:57
Cytat:

2. Nagrody zostaną wydane zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz.176). Jeżeli w związku z wartością nagrody powstanie obowiązek podatkowy, zwycięzca zobowiązuje się do wpłaty kwoty podatku na konto Organizatora. Podatek dochodowy zostanie przekazany przez Organizatora bezpośrednio na rachunek właściwego urzędu skarbowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


Sknery nawet podatku nie opłacą. Z reguły organizator sam pokrywa podatek 10% od wygranej. Koszt pobytu 5-dniowego w Chatce u Romana to 350zł bez wyżywienia. Już nie mogli dołożyć tych 35zł...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-31, 23:57
pani Aga ma taką "zaodrzańską" urodę
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-01, 0:04 1
Czołem pani Agnieszko!




Zgłoś
Avatar
Fiszu92 2013-09-01, 0:07
GJ, WP

nie moge sie doczekac relacji
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-01, 0:10 4
tymczasem u organizatorów...

Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-01, 0:20 1


coś dla pani agnieszki
Zgłoś
Avatar
Jammel 2013-09-01, 22:07
Gratuluję akcji i wygranej
Zgłoś