18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Głosowanie na finiszu!
~Faper Noster • 2013-08-30, 11:16
Głosowanie na Miss Bikini powoli zbliża się do końca. Jak dotąd, spisaliście się wzorowo i Nasza Pięknisia ma sporą przewagę nad rywalkami.
W ostatnich godzinach głosowania mamy nowy cel - wypromować Miss Betoniarki na 2 miejsce

Plan jest zatem taki:
1) Wchodzimy na stronę Miss Betoniarki
2) pięciokrotnie klikamy "głosuj na TAK"
3) jeśli jeszcze nie mamy tam konta - rejestrujemy, np z jakiegoś fejkowego maila (każdy takiego ma, rejestracja to kilkanaście sekund)
4) powtarzamy całą procedurę na stronie Naszej Pięknisi
5) cieszymy się z wygranej naszych faworytek


Pokażmy całej Polsce, ze Sadistic.pl jest siłą, z którą należy się liczyć!
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 11:48
Cytat:

nie tylko sadistic trolluje tą stronkę

Ależ kto mówi o trollowaniu? My tu tylko zachęcamy do głosowania na piękną Polkę
Cytat:

korzysta z multikonta

O nie, grajmy uczciwie! Jedna osoba - jedno konto - 5 głosów. Oczywiście może się zdarzyć, że kilka osób korzysta z jednego komputera...
Zgłoś
Avatar
Kotli 2013-08-30, 11:53
Faper Noster napisał/a:

O nie, grajmy uczciwie! Jedna osoba - jedno konto - 5 głosów. Oczywiście może się zdarzyć, że kilka osób korzysta z jednego komputera...



Przepraszam, już poprawiłem
Zgłoś
Avatar
Muscasa 2013-08-30, 11:54 33
UWAGA! to konkurentka naszej Sadolowej Miss, która aktualnie jest na drugim mieijscu. Próbowała już sił w Top Model jak widać z marnym skutkiem.


Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2013-08-30, 11:59 21
muscas napisał/a:

UWAGA! to konkurentka naszej Sadolowej Miss, która aktualnie jest na drugim mieijscu. Próbowała już sił w Top Model jak widać z marnym skutkiem.

topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/bitwa-na-freestyle-mc-joanna-kontra-juror...



Hahaha ale bije od niej tępotą

Trzeba jej wybić z głowy wygraną
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-30, 11:59 4
kesnall napisał/a:

nie tylko sadistic trolluje tą stronkę Faperze..



To pokaż strony gdzie jeszcze jest to głosowanie.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 12:02 3
Leginek napisał/a:

Ktoś tu swojej mamie chce zrobić przyjemność i dostać większe kieszonkowe

Mamie? Przy 5 latach różnicy? Jeden był tylko taki udokumentowany przypadek -> sadistic.pl/lina-medina-najmlodsza-znana-matka-w-historii-vt128136.htm
Tak więc z całym szacunkiem, ale o ile podałeś w profilu prawidłowe dane, to mógłbyś być naszym synem
Zgłoś
Avatar
nalesnik_z_dzemem 2013-08-30, 12:03 7
"Mieszkałam w mieście Szczecinie położonym blisko Morza Bałtyckiego, dlatego plaża i morze są moim żywiołem."
HAHAHHAHA, to dojebała.
Mieszkam w Szczecinie, ale morza to ja tu nie widziałem
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-08-30, 12:09
Ponad 2.5k przewagi nad drugim miejscem Ona wygrała życia jak i internety
Zgłoś
Avatar
angpaur 2013-08-30, 12:16 59
A ten cały pan Roman, fundator głównej nagrody, to pewnie sobie myślał, że do jego chatki wpadnie fajna dupeczka, a tu taki chuj hehehe. Chciałbym jego minę zobaczyć jak już Agunia do niego przybędzie.
Zgłoś
Avatar
Tomasz23 2013-08-30, 12:17
Na początku byłem pewny że chodzi o to by wylansować jakąś właścicielkę konta na sadisticu, a potem wszedłem na link... Głos poszedł
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-08-30, 12:22
I już ponad 4000 głosów i miejsce 1
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-08-30, 12:24
oj tam !!!! ja jak dla mnie to "yebanable" przynajmnije chuda !!! bo mam dość tego jebanego tłuszczu i promowania wielkich śmierdzących dup które żeby sie wysrać to walą najpierw do wanny a potem łopatą przekładają do kibla na dwa razy.......
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 12:25 1
Przypominam, że jest jeszcze "Miss Betoniarki" wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,olga-levytska,14544,id,t,kid.html ale ona nie jest dla nas priorytetem i chyba w jej kwestii wiele już nie zwojujemy. Przypominam też, że można głosować równolegle na kilka kandydatek
Zgłoś
Avatar
szymek_skc 2013-08-30, 12:28
Głosy oddane
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-08-30, 12:31
poszło 5 głosów, mam nadzieje ze wygra i tepe laski sie zdziwią, że przegraly mimo tego, ze caly fb na nie glosował
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie