18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Drodzy Sadole!
Głosowanie na Miss Bikini Dolnego Śląska trwa do soboty. Dotychczas spisaliście się na medal i nasza pięknisia, Agnieszka wyprzedza wszystkie rywalki.

Przypominam nasz chytry plan:
1) Wchodzimy na stronę wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,agnieszka-balka-wroclaw,136...
2) klikamy na zagłosuj (pięciokrotnie)
3) jesli nie mamy tam konta - rejestrujemy z jakiegoś fejkowego maila (każdy takiego ma, rejestracja to kilkanaście sekund)
4) cieszymy się z wygranej naszej faworytki

Ponadto naszej uwadze nie umknęła pewna niedoceniona dotychczas przez głosujących uczestniczka konkursu - Julita: wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,julita-kuriata,13664,id,t,kid.html
Prawda, że zasługuje na drugie miejsce?


Pamiętajcie! Głosujemy CODZIENNIE

P.S. Doszły nas niepotwierdzone dotąd słuchy, że co jakiś czas część oddanych głosów znika. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, to jest najprawdopodobniej spowodowana omyłkowym zaliczaniem głosów osób korzystających z jednego komputera (rodzeństwo, małżeństwo itd) jako multikonta.

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2013-08-28, 08:48 ]
Julita nie zasługuje na drugie miejsce
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-08-27, 8:38
Idea jest taka, żeby pewną zwycięstwa królową brzydoty dobić Najpierw daliśmy jej nadzieje, a teraz je zniszczmy ale żeby to zrobić potrzebne jest ukierunkowane działanie, a nie wolna amerykanka
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-27, 8:44
Nie tam, pięknisia ma wygrać i koniec Niech Dolny Śląsk ma się czym szczycić
Wylansujmy po prostu Julitę na drugie miejsce.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-08-27, 8:47
no to tak jest 5 głosów to odpowiednio 3 na panią Agnieszkę i 2 na panią Julię
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-08-27, 8:47 1
eeee, to niech się Julitka sama martwi o głosy. Taka zabawa nie ma sensu W takim razie zostajemy przy pierwszej opcji i koniec.
Zgłoś
Avatar
LaBomba 2013-08-27, 9:10 1
Niech nasza bogini zostanie na 1 miejscu, jedynie teraz możemy przebijać Julite na 2 miejsce Pamietajcie że z 1 konta mozecie oddac po 5 głosów na Agnieszke i na Julite
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-08-27, 9:56 8
Do dupy z taką robotą. Nie zmienia się zasad w trakcie gry!
Mnóstwo osób dołączyło się do zabawy, pozakładało konta i głosuje od kilku dni po to żeby wygrała Agnieszka. Taki plan był od początku i moim zdaniem tak powinno zostać.
Troszku się podkurwiłem czytając dyskusje powyżej. Wyniki są, ale nie dlatego, że jeden czy drugi użytkownik oddał kilka głosów, tylko dlatego że wszyscy razem działaliśmy w jednym jasno określonym celu.
Wprowadzając takie zamieszanie i mówiąc "zmiana planów, teraz głosujemy na tą tyle, a na tą tyle" wiele osób może poczuć się oszukanych i wykorzystanych, bo zabawa miała być wspólna.
Zgłoś
Avatar
midnightc 2013-08-27, 10:37
Przecież to niemka, i to po wakacjach w Czarnobylu, chłopaki nas trollują, w innym wypadku jest to jawna zdrada stanu!!!
Zgłoś
Avatar
damned777 2013-08-27, 11:34
Matko!!! Kto jest na pierwszym miejscu?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-27, 11:36 4


nasza królowa
Zgłoś
Avatar
A................g 2013-08-27, 13:08 2
A czytaliście opis?
"Mam 36 lat, jestem atrakcyjną i roześmianą osobą, która lubi się bawić w dobrym towarzystwie w rytmie dyskotekowej muzyki. (...) Opalałam się na słońcu i pływałam w nadmorskich falach, aby wynurzyć się z piany, stąpając po kamienistym dnie, jak rzymska bogini Wenus.(...)"
Zgłoś
Avatar
heinzzz 2013-08-27, 16:40 1
Dziś popatrzyłem jej w oczy. Ona kurwa jest krzywa albo mi się wydaje
Zgłoś
Avatar
natking 2013-08-27, 23:55
Uwaliło wam się coś z tym głosowaniem na inne kandydatki. Nie o to chodzi, cymbały, żeby ten smok cieszył się wygraną albo smucił wtedy gdy ją podkręciliśmy (chociaż byłoby to bardzo zabawne), ale o to, by sytuacja sama w sobie była zabawna. Włączając śmianie z organizatorów, innych uczestniczek itd. No trzeba być turbodebilem, żeby tego nie rozumieć. Już mnie ten link wyżej o Julicie podkurwił. Wywalić go, bo przez niego czytający nie wiedzą o co chodzi!!!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-28, 1:31
Kurwa z Julitą chodzi tylko o to żeby ją na 2 miejsce wsadzić bo też jest daleko a czas się kończy. Takie turbo wkurwianie konkurentek.
Nasza królowa zostaje na 1 miejscu!
Julka powinna być druga.
Pojetmajet?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-08-28, 7:55 1
A czemu ma być druga? jaki jest sens w pomaganiu komuś? To miał być trolling a nie caritas
Zgłoś
Avatar
encore1337 2013-08-28, 10:24
@up
wygra ta ksiezniczka, a 'prawie' ksiezniczka bedzie druga, taki podwojny win sadistica XDD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie