18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Avatar
Suka_Blyat 2012-05-05, 19:35 1
SQT napisał/a:


Nie wiem na jakie zadupie ty chodzisz, ale teraz za takie wybryki wywalają za mordę ze szkoły. Nawet w zawodówce nie ma miejsca dla takiego gówna.


Ja już mam te czasy za sobą, gdy ja szedłem do gima to co najwyżej się kociło tj. pisało na twarzy kot i wąski rysowało. Z relacji znajomych wiem, że w takich "trudnych" placówkach w zasadzie chuligani robili co im się podobało. Głowa w kibel, noga do siatki i wlewanie wody, wpierdalanie whiskasa czy czegoś takiego i wiele innych. Ogólnie wylęgarnia patologii, którą powinno się bezsprzecznie wysłać na jakiś obóz wojskowy by dostali taki wpierdol by im się odechciało
Zgłoś
Avatar
muH 2012-05-05, 19:44 7
oO Nawet nie obejrzałem filmiku. Podejrzewam, że klasyka : frajer ląduje z głową w kiblu. Mnie bardziej obchodzą komentarze. Co się dzieje z ludźmi? Stajecie się pokoleniem słabych. Typ nie potrafił się obronić i skończył jako nurek. Takie jest życie. Nie ma sielanki, a mama nie zawsze pomoże. Co niektórzy wypowiadają się jakby znali sytuację od strony nurka właśnie. Jak mu to nie pasuje to niech bierze kosę i najlepiej komórę do nagrania filmiku i wytnie parę osób, a ja chętnie to obejrzę na sadisticu. U mnie w szkole po prostu szły w ruch pięści. Miałeś jaja by się postawić to miałeś spokój. Jak zachowywałeś się jak ciota, tak byłeś traktowany.
Zgłoś
Avatar
s................t 2012-05-05, 19:53 2
Szkoda wam wszystkim, ale gdybyście tam byli to ilu by zainterweniowało? Zgadzam się ze Sklejem, wysłać tych koksików do obozu, wysrać im się na twarz i zgnoić. Masz u mnie piwo.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-05-05, 19:55
HAHAHAH, jak można być taką ciotą? Społeczeństwo spada na psy. Zamiast mu wyjebać, ten się cacka jak pedał.
Zgłoś
Avatar
zdonekmarek@o2.pl 2012-05-05, 20:11 1
Jeszcze ten cwaniaczek przyjdzie w przyszłości do moczonego na rozmowę kwalifikacyjną do biedronki na magazyniera.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-05-05, 20:41 1
Widzę, że w Rosyji nadal sra się do dziury w podłodze ;o
Zgłoś
Avatar
MisioIgliwiec 2012-05-05, 20:58 6
W Rosji mają kible jak w starożytnym Rzymie.
Zgłoś
Avatar
karolina91 2012-05-05, 23:15 1
Paproszek ty skurwiała mendo, skoro wspominasz o kosie w żebra to chyba stosujesz takie metody, bo zdrowemu psychicznie człowiekowi takie rzeczy nie przychodzą do głowy.
Zgłoś
Avatar
Alooooo 2012-05-06, 0:04
@up Kurwa,litości, to jest sadistic,poza tym za nickiem Paproszek może siedzieć ktokolwiek,może to nawet ten w garniturze.
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2012-05-06, 0:10
muH napisał/a:

oO Nawet nie obejrzałem filmiku. Podejrzewam, że klasyka : frajer ląduje z głową w kiblu. Mnie bardziej obchodzą komentarze. Co się dzieje z ludźmi? Stajecie się pokoleniem słabych. Typ nie potrafił się obronić i skończył jako nurek. Takie jest życie. Nie ma sielanki, a mama nie zawsze pomoże. Co niektórzy wypowiadają się jakby znali sytuację od strony nurka właśnie. Jak mu to nie pasuje to niech bierze kosę i najlepiej komórę do nagrania filmiku i wytnie parę osób, a ja chętnie to obejrzę na sadisticu. U mnie w szkole po prostu szły w ruch pięści. Miałeś jaja by się postawić to miałeś spokój. Jak zachowywałeś się jak ciota, tak byłeś traktowany.



Błagam człowieku już nic nie pisz. Bierz kose? Później co? Będzie dzwonił do muH, żeby paczki do poprawczaka z sernikiem wysyłał?
Jak się ktoś nie potrafi zachować i powstrzymać to niech siedzi w domu. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wyrabianie sobie szacunku przez lanie słabszych to raczej bohaterstwo niskiej ligi i spotykane u psów a nie ludzi. Rozumiem, że ktoś kogoś może obrazić albo wkurwić, czego konsekwencją jest danie po pysku, ale lanie za wygląd to żenada.
Zgłoś
Avatar
kicked 2012-05-06, 10:32
Teraz kozak potem będzie w kolejce stał po zasiłek
Zgłoś
Avatar
URL's 2012-05-06, 14:14
Kiedyś widziałem jak robili tak jednemu. To musi być niemiłe. Mimo, że jestem emo to mi się jeszcze nie przydarzyło.
Zgłoś
Avatar
muH 2012-05-06, 21:15
Cytat:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wyrabianie sobie szacunku przez lanie słabszych to raczej bohaterstwo niskiej ligi



Nie o to mi chodziło, ale skoro tak stawiasz sprawę, to z głową w kiblu ciężko wyrobić sobie szacunek.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-08, 5:34
URL's napisał/a:

Kiedyś widziałem jak robili tak jednemu. To musi być niemiłe. Mimo, że jestem emo to mi się jeszcze nie przydarzyło.


Zgłoś
Avatar
trytodie 2014-05-26, 22:15
dziury jak w starożytnym Rzymie a nie kible
Zgłoś