18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
pleyo 2014-02-27, 9:59 1
Szkoda mu mózgu na informację ile miejsc ma posłanek. No ciekawy jestem w jaki sposób w takim razie będzie zbierał większość w sejmie, skoro nie wie ile będzie potrzebował miejsc ( chociaż to mu akurat nie grozi, żeby mieć szansę na większość w sejmie )

*ile miejsc ma sejm
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-27, 10:12 8
Ewidentny brak obycia i zasłanianie swojej niewiedzy atakiem na płeć przeciwną A ten Palikot to też... pytanie jest do kobiet a sam się odzywa. Ludzie nie głosujcie już nigdy na takie coś proszę Was. Ja mam zamiar mieszkać w tym kraju, znaleźć pracę i kupić mieszkanie na kredyt. Nie chcę stąd spierdalać za chlebem na Zachód. A jak już chcecie głosować na partię o skrajnych poglądach, to lepszym rozwiązaniem wydaje się już ten cały Korwin.
Zgłoś
Avatar
halles 2014-02-27, 10:37
bardzo smieszne video, hihihi
abstrahujac mam pytanie, jakie dane spisuja kanary przy kontroli i czy za fakt ze hm... powiedzmy kanar "znalazl" moja stara migawke elektroniczna cos mi grozi? (poza pala z przyrody)
musialem grac na zwloke ale skurwysyny tylko ten plasticzek dostali, zadnego dowodu nic
czy musze teraz ogladac sie za siebie? czy powinienem uciec z kraju? czy jestem bezpieczny? serce mi bije, rece mi sie trzesa
na zachete by mi ktos odpisal stawiam wszystkim powyzej po browarku
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-27, 10:48
@ halles

Co to jest "migawka elektroniczna"??? Kanary spisują na mandacie Twoje dane osobowe i adres i jeśli podpisałeś/pokwitowałeś odbiór mandatu, to musisz go teraz zapłacić... w przeciwnym wypadku windykacja, odsetki, urząd skarbowy i ostatecznie komornik wiesz jak jest.
Zgłoś
Avatar
halles 2014-02-27, 10:55
nie pokwitowalem niczego, grajac na zwloke pokazalem im ta elektroniczna karte miejska czy jak to sie tam w calej polsce nazywa - u nas sie na to mowi migawke a potem w dluga
na tym plasticzku jest tylko imie nazwisko i nie jest to dokument tozsamosci wiec pytam: co mi grozi? guantanamo?
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-02-27, 11:03
Phoszę nie obhażać pani Kazimieyy tylko dlatego, że nie wie ile świń siedzi przy kohycie do któhego się pcha!
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2014-02-27, 11:04
@halles - Łódź. Olej sprawę. Ze 3 razy w życiu złapali mnie bez migawki - zawsze zostawiałem "w innych spodniach" - spisywali, wypisywali mandat etc i chuj... dobre 10 lat minęło od 1szego razu i nic... 0...
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-02-27, 11:39 3
" A co mnie KURWA obchodzi ile tam miejsc przy korycie?! Wazne, ze robia rekrutacje i moge sie wkrecic do eurokoryta, reszta huj mnie obchodzi" Mniej wiecej tak je rozumiem
Zgłoś
Avatar
hnd 2014-02-27, 13:18 2
Nowe hasło wyborcze Twojego Ruchu: "Szkoda mózgu!"
Idź pan w chuj.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-27, 13:18
ale jak spytac glupia cipe ile zarabia europarlamentarzysta przy korycie to wybudzona w srodku nocy powie
Zgłoś
Avatar
plackie 2014-02-27, 13:22 2
Ekspertem napisał/a:



"Masłość" masła, albo masło maślane.
Nie ma czegoś takiego jak mądra feministka. To oksymoron.



masło maślane to pleonazm, to drugie to oksymoron tutaj się zgadzam. widzę, że niedokładnie oglądałeś dupere od języka na yt.
Zgłoś
Avatar
Icepick 2014-02-27, 13:35
Ekspertem napisał/a:



"Masłość" masła, albo masło maślane.
Nie ma czegoś takiego jak mądra feministka. To oksymoron.



Gówno nie oksymoron. To jest PLEONAZM!!!
Ignoranci
Zgłoś
Avatar
felix2622 2014-02-27, 14:00
ale głupie cipy plus ten palikot, skąd oni się urywają...
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-02-27, 14:00
plackie napisał/a:



masło maślane to pleonazm, to drugie to oksymoron tutaj się zgadzam. widzę, że niedokładnie oglądałeś dupere od języka na yt.



Oglądałem bardzo uważnie. Patrzyłem na cycki.

Zgłoś
Avatar
liza 2014-02-27, 14:23 1
A wg mnie debile. Kobieta wypowiadająca wcale się nie skompromitowała. nawet jeżeli nie wiedziała (a o tym jak było wie tylko ona sama) to nie dała się ośmieszyć. Prowokujący zdecydowanie w tym celu zadał pytanie i zdecydowanie jego intencje zostały przewidziane. Reakcja natychmiastowa świadcząca raczej o oleju w głowie i umiejętności zachowania się w takiej sytuacji. Ośmieszyła by się gdyby:

a) powiedziała złą liczbę;
b) zaczęła się jąkać przedłużać wypowiedź typowymi "hmmm", "eeeee"
c) gdyby próbowała się bronić przed tym pytaniem w idiotyczny sposób, argumentując wszystko jakimiś bzdurami".

A ona po prostu nie dała się wykorzystać tępemu pytającemu.

Czemu pytający jest tępy? Bo zamiast zawracać dupę Nam czymś rozsądnym jak np. plan działania w Europarlamencie etc Pyta o nic nieznaczącą liczbę, która nie świadczy o kompetencjach danej osoby. Palikot dobrze powiedział... Ta liczba nie ma żadnego znaczenia.

Aczkolwiek nie jestem zwolennikiem żadnej partii rządzącej (PO PIS SLD PSL i inne gówna) a już tym bardziej nie jestem zwolennikiem działającego obecnie systemu demokratycznego.

A Wy wszyscy co daliście piwo tylko potwierdzacie, że nie potraficie sami myśleć. Ktoś wam mówi, że ta baba jet głupia i wy tak myślicie nie analizując sytuacji.

PS jestem mężczyzną. Mam penisa, ale ubieram się w damskie ciuszki i wale gruchę do zgnilizny z HARDA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie