18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Pewnie lubicie sobie poobserwować pszczoły, osy latające od i do gniazda?
Cóż - tutaj byście sobie nie poobserwowali Osobiście nie nawidzę kurestwa. Enjoy



aha - oglądać z dźwiękiem.
Zgłoś
Avatar
mongolski_nudysta 2014-01-24, 14:37 9
Co robisz? nie nawidzisz?
NIE NAWIDZISZ?
Słownika też pewnie nienawidzisz mały polonistyczny bandyto?
Zgłoś
Avatar
Sliski 2014-01-24, 14:38
Wstawi ktoś zdjęcie achtunga?
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-01-24, 14:42
Ciarki mnie przechodzą od samego brzęczenia. Ueeeeee.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-01-24, 14:53 236
Osy to prawdziwe kurwy. Pamiętam raz, jak podczas połowu krabów biały szkwał zniósł nas na cieśninę Lancastera między ziemie Baffina i wyspę Devon. Uderzyliśmy w rafę i cudem dopłynęliśmy naszą barką z napędem żaglowym na małą wyspę. Wyrwa w kadłubie miała około metra na metr. Przypominałem sobie, że plemię Mokele-Mbeme z Amazonii używało wosku produkowanego przez osy do uszczelniania swoich tratw. Wybrałem się wgłąb lądu i napotkałem takie gniazdo. Z odległości 50-ciu metrów wypatrzyłem królową, ruszyłem sprintem i złapałem ją za skrzydełka. Nie mogły mi nic zrobić pod groźbą zabicia ich matki. Powiedziałem im w starożytnym języku os, że jeżeli chcą ją odzyskać, muszą załatać dziurę w naszej barce. trochę popsioczyły jak to osy, ale zalepiły łajbę, wypuściłem królową i szczęśliwie popłynęliśmy na Grenlandię po Big-maca.
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-01-24, 14:57
kurwa atakują wściekłe jak osy:) nie wierze że samo ustawienie kamerki tak je wkurwiło,pewnie dla efektu któryś jebnął kijem albo z petardy, się wkurwiły, wyczuły obcy obiekt i kąsają kamerkę a chłopaki pewnie odbiegli na 20m ale i tak ich wyczuły i kilka pewnie poleciało do nich.

nie, nie jestem kurwa żadnym znawcą entomologiem ani chuj wie czym.

osobiście oblał bym to benzyną i podpalił i patrzył jak wylatują i spadają na ziemię(skrzydełka się szybko fajczą-tak, to znam z doświadczenia)
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-01-24, 15:04
Nie, nie lubimy.

Ale gust filmowy masz ciekawy.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-01-24, 15:05 3
TamGdzies napisał/a:

niektorzy to lubia...:

Szwed zmarł od 146 ukąszeń szerszeni, z czego 54 w genitalia. 35-latek uprawiał seks z gniazdem pełnym tych owadów.

W środku gniazda znaleziono martwe szerszenie pokryte spermą, włosy łonowe przy wejściu i ślady palców denata na zewnątrz.

Koszmarnie spuchnięte ciało konającego już mężczyzny odkrył nad morzem jego sąsiad. Bertil Ståhfrääs myślał w pierwszej chwili, że to martwy wieloryb. Znajomego rozpoznał dopiero po tatuażu na szyi - donosi ibtimes.co.uk.

Według Ståhfrääs'a okolice łona były tak spuchnięte, że członek - choć też powiększony - był kompletnie niewidoczny.



Cała ta wiadomość została wymyślona i tak krąży po zagranicznych gazetach. Sprawdzić to postanowili dziennikarze International Business Times i napisali, że historia jest nie do zweryfikowania. My odnaleźliśmy w sieci źródłowy tekst. Napisał go szwedzki dziennikarz z serwisu nyheternasverige.se. Jego słabe punkty to to, że został napisany w ubiegłym roku (więc nie jest to żadna nowość) i znajduje się na stronie obfitującej w historie, w które naprawdę ciężko uwierzyć.
Zgłoś
Avatar
sherman 2014-01-24, 15:06 2
Gdyby nie te wszystkie małe, kłujace skurwysyny to nie miałbyś co żreć ;/
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-24, 15:34 1
sherman napisał/a:

Gdyby nie te wszystkie małe, kłujace skurwysyny to nie miałbyś co żreć ;/



a co ty kurwa żresz gówno os??
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-01-24, 15:47
Ten filmik mógłby trwać 5 sekund. Po co więcej?
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-01-24, 15:51
I dokąd one tak zapierdalają?!
Zgłoś
Avatar
waldix 2014-01-24, 16:11 1
Zgłoś
Avatar
sherman 2014-01-24, 16:20 7
gozdek napisał/a:



a co ty kurwa żresz gówno os??



Ty tepy popierdolcu. Czy to pszczoły czy to osy czy inne owady zapylają rośliny. Ale ty jako burak przyswajasz pewnie głównie nawozy azotowe, więc nic ci nie grozi.
Zgłoś
Avatar
Balleron 2014-01-24, 16:53 1
Ja będziesz zabijał osy i osowate, np. szerszenie to zeżrą cię komary u muchy bo stanowią stanowią 90% ich diety. Każde żyjątko jest potrzebne i spełnia swoją niepowtarzalną rolę. Jak masz gniazdo na strychu i uczulenie to możesz wezwać straż, jeśli chcesz zabijać je na wolności (np. w lesie) to kij ci w oko i mam nadzieję że cię potną. Jeśli chodzi o zapylanie to osowate też dokładają swoją cegiełkę.

Udział pszczół w zapylaniu roślin owadopylnych wynosi 60-90%. Trzmiele zapylają 10-15% a pozostałą część kwiatów pszczoły samotnice, osy, muchówki i niektóre chrząszcze.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-24, 16:55
crossdressphyxia napisał/a:

Osy to prawdziwe kurwy. Pamiętam raz, jak podczas połowu krabów biały szkwał zniósł nas na cieśninę Lancastera między ziemie Baffina i wyspę Devon. Uderzyliśmy w rafę i cudem dopłynęliśmy naszą barką z napędem żaglowym na małą wyspę. Wyrwa w kadłubie miała około metra na metr. Przypominałem sobie, że plemię Mokele-Mbeme z Amazonii używało wosku produkowanego przez osy do uszczelniania swoich tratw. Wybrałem się wgłąb lądu i napotkałem takie gniazdo. Z odległości 50-ciu metrów wypatrzyłem królową, ruszyłem sprintem i złapałem ją za skrzydełka. Nie mogły mi nic zrobić pod groźbą zabicia ich matki. Powiedziałem im w starożytnym języku os, że jeżeli chcą ją odzyskać, muszą załatać dziurę w naszej barce. trochę popsioczyły jak to osy, ale zalepiły łajbę, wypuściłem królową i szczęśliwie popłynęliśmy na Grenlandię po Big-maca.


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie