18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gniazdo Szerszeni
astmuus • 2013-05-16, 8:24
Człowiek w Szwecji zmarł, chciał on uprawiać seks z gniazdem szerszeni znajdującym się na jego farmie niedaleko Ystad.

35latek znany jako Hasse miał 146 śladów jadu w jego ciele, wliczając 54 w jego genitaliach.

Jego ciało zostało znalezione przez sąsiada, który powiedział, że Hasse był tak spuchnięty, że początkowo pomylił go z truchłem wieloryba.

Hasse był nieprzytomny gdy sąsiad go znalazł, lecz godzinę później zmarł z powodu doznanych ran.

Sąsiad Bertil Ståhfrääs powiedział, że zawołał sąsiada, żeby dowiedzieć się co on robi: "Początkowo myślałem, że leży tam z własnej woli, więc zawołałem "Hasse", żeby zapytać się co on do cholery wyprawia."

"Podszedłem do ciała a chwilę później rozpoznałem tatuaż na jego szyi."...

Fragment artykułu przetłumaczony przeze mnie.

To się nazywa mieć sadystyczne doznania .

btw. link do oryginału tutaj: http://www.ibtimes.co.uk/articles/467900/20130515/man-sweden-dies-sex-hornet-s-nest.htm
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-05-16, 14:23
nie ma fotki - nie ma piwa !
Zgłoś
Avatar
esmoka 2013-05-16, 14:24
astmuus napisał/a:



Sąsiad Bertil Ståhfrääs powiedział, że zawołał sąsiada, żeby dowiedzieć się co on robi: "Początkowo myślałem, że leży tam z własnej woli, więc zawołałem "Hasse", żeby zapytać się co on do cholery wyprawia."

"Podszedłem do ciała a chwilę później rozpoznałem tatuaż na jego szyi."...



najpierw go zawolal po imieniu, a potem rozpoznal...

sfora.pl/Seks-z-gniazdem-szerszeni-Zabily-go-ukaszenia-w-pracie-a55648
Zgłoś
Avatar
Raiton 2013-05-16, 14:28
Temu to dopiero sie kurewsko chciało ruchać
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-05-16, 14:33
Nawet szerszenie nie dały sie wyruchać a Polacy od xx Lat są ruchani przez bande rudego
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2013-05-16, 14:46
pics or didnt happend
Zgłoś
Avatar
Roz 2013-05-16, 14:51
astmuus napisał/a:

btw. link do oryginału tutaj: http://www.ibtimes.co.uk/articles/467900/20130515/man-sweden-dies-sex-hornet-s-nest.htm



Pierwsze zdanie artykułu: The bizarre story of a man who died after trying to have sex with a hornet's nest has been exposed as a hoax.

Czyli: Ta dziwaczna historia o mężczyźnie, który zmarł po próbie uprawiania seksu z gniazdem szerszeni, została odkryta jako oszustwo.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-05-16, 15:38 1
Poznajcie łaskę Pana:

Cytat:

Szwed zmarł od 146 ukąszeń szerszeni, z czego 54 w genitalia. 35-latek uprawiał seks z gniazdem pełnym tych owadów.

W środku gniazda znaleziono martwe szerszenie pokryte spermą, włosy łonowe przy wejściu i ślady palców denata na zewnątrz.
Koszmarnie spuchnięte ciało konającego już mężczyzny odkrył nad morzem jego sąsiad. Bertil Ståhfrääs myślał w pierwszej chwili, że to martwy wieloryb. Znajomego rozpoznał dopiero po tatuażu na szyi - donosi ibtimes.co.uk.

Według Ståhfrääs'a okolice łona były tak spuchnięte, że członek - choć też powiększony - był kompletnie niewidoczny.

Ukąszenia szerszeni są szczególnie bolesne ze względu na jad. Każdy szerszeń może ukąsić ofiarę kilka razy. Ukąszenie grozi śmiercią zazwyczaj tylko osobie uczulonej, tu jednak atak był tak zmasowany, że fetyszysta nie miał szans.

Zgłoś
Avatar
Stalovy 2013-05-16, 15:55
Chwileczkę, znalazł ciało sąsiada, który godzinę później umarł?

Ciało??
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-05-16, 16:28
Pomylił otwór i się szerszenie wkurwiły...
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-16, 16:50
Też mi się ta historia nie podobała (fake dla mnie jak chuj), ale czytałem strasznie zaspany z samego rana i nie połączyłem faktów. W każdym razie na ten portal historia (nawet jeżeli to byłaby urban legend) w sam raz .
Zgłoś
Avatar
SuperMarioBros 2013-05-16, 18:20 1
aftonbladet.se/senastenytt/ttnyheter/inrikes/article16786035.ab

A w samej Szwecji o tym cisza, bo "Nej, det är inte sant." - Nie, to nieprawda. "Nyheten var ett skämt." - News byl zartem.
Byl wstawiony na jednej z "rozrywkowych" stron pokroju JoeMonster, Kwejka itp. Bylo to tez swego rodzaju pokazanie jak latwowierni i bezkrytyczni jestesmy jesli chodzi o media. Wiec jest to kolejna bajka, w ktora sporo ludzi uwierzylo i dalo sie na to nabrac.

Mathii90 napisał/a:

pics or didnt happend


it didn't happend
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-16, 19:55
SuperMarioBros, Jeżeli chodzi o mnie, to nigdy w nic nie wierzę i podchodzę do wszystkiego sceptycznie. Jeżeli o post tutaj chodzi, wstawiłem to bo mnie rozbawił. Czy był prawdziwy, czy nie - to już mnie nie obchodzi .
Zgłoś