18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
1................0 2012-01-31, 18:59
w końcu ktoś kurwa zrobił porządny film! się podjarałem się strzelaniem do żydów
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2012-01-31, 19:06 1
Oni strzelali do przeciwników Żydów , na transparentach mieli napisane: Bóg nienawidzi Żydów
Zgłoś
Avatar
Nihilus 2012-01-31, 19:19
DObry film się zapowiada
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-31, 19:21 1
Suddenly Psychotic napisał/a:

Przydali by się tacy w naszym rządzie, przez pare minut naprawdę wyczyścili by parę chwastów



i kogo by zabili? dode? najmana? wojewodzkiego? fajnie, ze typ sie wkurwil co mu mass media wciskaja za gowno, tylko czemu zaczal sie wyzywac na przypadkowych/nieuprzejmych ludziach zamiast na kims kto jest za to odpowiedzialny?
ta pierwsza blondyneczka mogla byc nawet w porzadku, ale co tam. grala rozpieszczona suke w jakims reality show to trzeba ja zajebac.

jakby typ teraz znalazl wlasciciela spolki, ktora ma w swoim posiadaniu stacje, ktora emituje takie programy, i ktory jest odpowiedzialny za puszczane w telewizji scierwo, to moglaby byc ciekawa produkcja.
takto mamy nedzna mieszanke "urodzonych mordercow", bez pieknego watku milosnego szalonych ludzi i psychodelicznego klimatu, ze "swietymi z bostonu" tylko bez tej pieknej idei. czyli obydwa te filmy pozbawili tego co nadawalo im ich wartosc i tak powstal kolejny politycznie poprawny chlam z linii produkcyjnej hollywoodooo piypul

jeszcze kurwa, jak to wyglada. jakis lekko zzulony ksiegowy majacy jak widac ciezka depresje jezdzi zoltym, oczojebnym, zadbanym sportowym autem???? to juz sobie kurwa kpia w najlepsze ze swiadomosci szarej masy przed odbiornikami.

i mam nadzieje, ze ta typiarke przynajmniej wyruchal, bo jak nie to ten film powinien byc w kategorii fantastyka.

gdzie sie podziali, tamci filmowcy...
Zgłoś
Avatar
cannum 2012-01-31, 19:34
Takie bezstresowe wychowanie to ja rozumiem.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-01-31, 19:36
Ale Bambo w Białym nie zabił
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-01-31, 19:39 1
I tak pewnie będzie poprawne politycznie jak ja pierdole, żadnych wkurwiających żydów nie zabiją, żadnego muzułmanina, który siedzi na ulicy i się modli do srallaha, ani żadnego murzyna, którzy naprawdę psują Zachód, widać to już po trailerze. Mam nadzieję, że się mylę. Chociaż oglądanie gdy jakieś pierdolone chamy giną, też jest przyjemne, pójdę do kina, zobaczymy. I tak pewnie będzie chłam, ale co tam.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-01-31, 20:44 16
Starszym niż 13 lat, którzy wychowali się na akademii policyjnej chcę powiedzieć, że reżyserem jest człowiek który świetnie pasuje do tego filmu;]

Zgłoś
Avatar
RakMozgu 2012-01-31, 20:48
lapps napisał/a:



i kogo by zabili? dode? najmana? wojewodzkiego? fajnie, ze typ sie wkurwil co mu mass media wciskaja za gowno, tylko czemu zaczal sie wyzywac na przypadkowych/nieuprzejmych ludziach zamiast na kims kto jest za to odpowiedzialny?
ta pierwsza blondyneczka mogla byc nawet w porzadku, ale co tam. grala rozpieszczona suke w jakims reality show to trzeba ja zajebac.

jakby typ teraz znalazl wlasciciela spolki, ktora ma w swoim posiadaniu stacje, ktora emituje takie programy, i ktory jest odpowiedzialny za puszczane w telewizji scierwo, to moglaby byc ciekawa produkcja.
takto mamy nedzna mieszanke "urodzonych mordercow", bez pieknego watku milosnego szalonych ludzi i psychodelicznego klimatu, ze "swietymi z bostonu" tylko bez tej pieknej idei. czyli obydwa te filmy pozbawili tego co nadawalo im ich wartosc i tak powstal kolejny politycznie poprawny chlam z linii produkcyjnej hollywoodooo piypul

jeszcze kurwa, jak to wyglada. jakis lekko zzulony ksiegowy majacy jak widac ciezka depresje jezdzi zoltym, oczojebnym, zadbanym sportowym autem???? to juz sobie kurwa kpia w najlepsze ze swiadomosci szarej masy przed odbiornikami.

i mam nadzieje, ze ta typiarke przynajmniej wyruchal, bo jak nie to ten film powinien byc w kategorii fantastyka.

gdzie sie podziali, tamci filmowcy...



Posluchaj co blondyneczka mowi kiedy celuje do niej z pistoletu... tam juz chyba nie grala.
Zreszta z tego co widzialem na tym trailerze to koles ma raka i postanawia rozjebac wszystko zanim zginie, pewnie sprzedal dom i kupil to camaro.
Zgłoś
Avatar
xnobex 2012-01-31, 21:11
@lapps

Wyjebał tych co go wkurwiali. Tu nie ma co filozofować. Poza tym biorąc tą blondyne pod uwage myslisz że może być spoko. Jakby była mądra ( i tu o kazdym człowieku telewizji mówie również ) to by wiedziała że to co robi na wizji jest dnem i by tego nie robiła. A jeśli robi takie gówno dla kasy i niszczy poziom kinematografii i kultury w USA to chyba jest powód żeby ją odjebać. Oczywiście z punktu widzenia tego zrozpaczonego bohatera. Rozumiem gościa
Zgłoś
Avatar
p................z 2012-01-31, 21:34
Kiedyś miałem wizję, że wchodzę do autobusu w godzinach szczytu z piłą spalinową i robię porządek
Zgłoś
Avatar
C................u 2012-01-31, 21:55
Mój idol... Niema bata, też bym tak chciał :C Tylko skąd ja wytrzasne ciężarówkę amunicji?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-31, 22:43 1
Cytat:

Jakby była mądra ( i tu o kazdym człowieku telewizji mówie również ) to by wiedziała że to co robi na wizji jest dnem i by tego nie robiła. A jeśli robi takie gówno dla kasy i niszczy poziom kinematografii i kultury w USA to chyba jest powód żeby ją



jakby on byl madry to by zabijal zrodlo problemu, a nie skutki. wiec powinien smialo zaczac od siebie. a poziom kinematografii i kultury w USA i na swiecie to niszcza glownie producenci

@Rakmozgu
to jeszcze wieksza beka, jak probuja ludziom wciskac, ze te reality show sa prawdziwe
a za auto sory, odszczekuje
Zgłoś
Avatar
Explo 2012-01-31, 23:26
Kurwa, panowie,pytanie jest podstawowe:
CZY ON JĄ WYRUCHA?!
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-01-31, 23:30
Obejrzalem trailer dwa razy i jestem z tego dumny łighigighihih
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie