18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Sayoko 2022-09-14, 11:34
Trzeba to otwarcie powiedzieć czarnuchy mają genetycznie uszkodzony mozg...bo za każdym razem glina potwarzą x razy podnies ręce a czarnych wręcz przeciwnie jeszcze nimi macha no ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-09-14, 11:52 12
Zgłoś
Avatar
cfany_xx 2022-09-14, 11:53
a mógł strzelać odrazu :/
Zgłoś
Avatar
mam3zl 2022-09-14, 13:00 5
Kiedyś byłem w USA przez 3 tygodnie trochę pojeździłem. Pewnego razu za łapanie stopa na pustyni nocą zatrzymał nas policjant. Wykonaliśmy wszelkie polecenia, przeszukał nas poświecił latarką po mordzie a potem bardzo wyrozumiale wytłumaczył nam że ratuje nam życie bo mogli nas porwać, a potem podwiózł nas do najbliższego miasta nawet zdjęcia pozwoił zrobić jak nas przeszukuje opartych o maskę samochodu także wszyscy ci z filmików kopani i skuwani na prawdę na to zasłużyli
Zgłoś
Avatar
saintv 2022-09-14, 13:04
Łał za trawę taka akcja.
Jeszcze niech tak alkoholików za kołem tak łapią.
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2022-09-14, 16:45 2

Czarnoskóry to Rocky Money Rudolph, Jr ( Wyboiste Pieniądze Rudolph Junior - czyli że jest jakiś senior ), zawodowy kryminalista. W tym zdarzeniu dostał kulkę, ale go połatali i trafił do więzienia.

Link do tematu:
mynews13.com/fl/orlando/news/2019/06/30/apopka-felon-in-manhunt--deput...

Jak pisze internet, Pan Wyboiste Pieniądze Rudolph Jr miał "15 felony convictions, eight misdemeanor convictions, 32 felony charges, and 22 misdemeanor charges."
Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-09-14, 17:07
zipi napisał/a:

zaraz lewactwo będzie stawiać następny pomnik dla następnego jak to strasznie poszkodowanego murzyna który nic nie zrobił a Policjant go odstrzelił czy udusił...



Tak, a najgorsze jest to, że to właśnie przez jebane lewactwo są tak rozbisurmanieni.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-09-14, 18:10
Dał mi za dużo czasu czemu od razu nie strzelał?
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-09-14, 18:57
Co za dzban.
Na koniec już słychać posiłki hehehe kurwa sito pewnie z niego zostało.
Gościu mógł wcześniej go odpalić lecz powodu nie było - tyle że się nie stosował do poleceń. To w sumie już jest powód hahaha
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-09-14, 19:12
jebać_w_dupę_pis napisał/a:

i dlatego uważam że jak policjant zatrzymuje samochód do kontroli i widzi czarnucha na najpierw powinien kontrolnie oddać w jego kierunku 2-3 strzały a dopiero potem zaczynać dyskusję jeżeli czarnuch ma szczęście i jeszcze oddycha.



Też jestem takiego zdania, tylko powinno dotyczyć każdego smolucha 24/7. To się nazywa prewencja, proszę pana.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-09-16, 23:26 1
silwerbalk napisał/a:

Ja pierdole kiedy murzyn myśli że jest cwanszy od gliniarzy jednocześnie sam się pogrąża. przeciesz widać że jebany coś ma na sumieniu bo jest w chuj nerwowy i kombinuje oraz gubi się w zeznaniach jak i zerowa chęć na współpracę. Po prostu jak nie mam nic na sumieniu to wykonuje polecenia i tyle nara ... Zajmie im to 5 minut a jak mam coś na sumieniu to się oglądam zaa pleców i jestem najbardziej prawidłowym kierowcą na świecie by się właśnie gliny nie przywaliły do mnie by na to też wpadli jakby mieli mózg zamiast tego pierdolonego kawałka styropianu



!. Jest czarny
2. pan policman mówi ze to marihuanen Trzymając pistolet wycelowany w głowę, czarnego tu kierowcy
3. On sie robi nerwowy bo zbyt wiele razy widział jak to sie kończy
4. pewnie odpalił samochód i ratował resztki wolności, i zycia jakie mu zostały, pewnie jakies 30 min zanim go złapią i wpakują w niego dwa magazynki z gloka, i jeden z M16

a ty co bys zrobił na jego miejscu?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-09-17, 17:20 1
AdamBrown napisał/a:

!. Jest czarny
2. pan policman mówi ze to marihuanen Trzymając pistolet wycelowany w głowę, czarnego tu kierowcy
3. On sie robi nerwowy bo zbyt wiele razy widział jak to sie kończy
4. pewnie odpalił samochód i ratował resztki wolności, i zycia jakie mu zostały, pewnie jakies 30 min zanim go złapią i wpakują w niego dwa magazynki z gloka, i jeden z M16
a ty co bys zrobił na jego miejscu?



1.jestem biały
2. Nie trzymam/pale marychy w samochodzie a jesli tak to trzymam ją w dyskretnym miejscu. Np pod podsufitką
3. Wykonuje polecenia i jestem miły a nie zmieniam zdania co pięć minut
5. Lubisz ciągnąć czarne pytongi lub masz czarnego w rodzinie że tak ich bronisz ?
6. Nie było punktu 4
Zgłoś