18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
t................x 2012-02-05, 12:21 1
ssij mi napisał/a:



a po kwasie probowales?



na prawde wszystko co było dostępne.
Poniżej tak mnie zmusili do oglądania ale i tak mdlałem co parę minut

Zgłoś
Avatar
ringus 2012-02-05, 12:22
O kurwa. Nieźle pojebane. Ja tam miałem Cartoon Network także tego gówna oglądać nie musiałem.
Zgłoś
Avatar
WaW 2012-02-05, 12:30
Jakby mi ktoś streścił na PW fabułę to byłbym wdzięczny, bo oglądałem za małolata ze 3 odcinki, ale chyba wielowątkowość mnie przerosła. Jednak oglądanie od początku pewnie byłoby lepszym pomysłem Tak trochę chociaż, czemu ten główny bohater w jednej serii jest małym szczylem a w poprzedniej był duży, no chyba, że ja czegoś nie rozumiem?
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-02-05, 12:30
NIe mównie tylko, że ktoś ogląda to gówno bez przymusu...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-05, 12:43 1
Bajka dla niedojebanych/niedopieszczonych, za łebka szukali miłości u latających Jacykowach i różowych lalach, zostało im to do dziś...
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-02-05, 12:45
Zajebiste w chuj, najlepsze!
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-02-05, 13:08
jak ja lubiłem kiedyś dragon balla, ale teraz widząc, amerykański dubbing, chyba straciło to dla mnie urok.
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-02-05, 13:11
Straszne gówno, żadna siła nie była w stanie zmusić mnie do obejrzenia tego gówna...
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-02-05, 13:55 2
Jakie to typowe i schematyczne ktoś wrzuci coś zajebistego to pojawiają się tzw "fanboje" i "hejterzy" Dragon Ball był, jest i będzie najzajebiastrzy, tak jestem fanbojem kutasy. Ja się na tej bajce wychowałem (może dlatego jestem taki popierdolony ) i osobiście uważam że nie ma lepszej serii kreskówek Southpark, The Simpsons, Metalocalypse, Looney Tunes itp też dobre ale nawet w połowie nie tak zajebiste jak DB.
PS zauważyliście, że wersja przesłana przez ODkarzacz jest lustrzanym odbiciem japońskiego oryginału ? Wie ktoś może dlaczego?
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-02-05, 14:10
Naprawdę szanuję to, że tak bardzo podoba się wam DB, ale to nie strona na takie typu rzeczy. Ni to śmieszne ni to sadystyczne, po prostu nostalgiczne. Ludzie, ogarnijcie się trochę. Rozumiem, że ta część strony to nie hard, ale wydaje mi się, że nie służy ona do wrzucania nostalgicznego shitu. Niedługo dojdzie do tego, że jak wrzucę ewolucję Charmandera na Sadola to zamiast zostać poczęstowanym bananem dostanę tysiące piw.
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2012-02-05, 14:44 1
nie ma piwa, w dzieciństwie nie miałem RTL7, kurwa...
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-05, 15:34
Co następne ? Pokemony ? -,-'
Zgłoś
Avatar
tomii666 2012-02-05, 15:46
jak ktoś chce stronkę z angielskimi wersjami, dragonball (normalny) Z-ka i GT oto link :

dbz.tv/

Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-05, 15:52 1
Rozumiem że ja mając 6lat jarałem się jak pojebany tą bajką (jak zresztą całe osiedle) ale mój tata mając 30 również się nią jarał i zawsze jak przychodziłem z dworu do domu to tata już czekał z włączonym telewizorem...
Japierdole to były czasy...
Zgłoś
Avatar
Szabla 2012-02-05, 16:14 2
Byłem chyba jedyną osobą na osiedlu która nie oglądała tej bajki. Nadal uważam tą bajkę za pojebane gówno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie