18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
Goła pani z Guadong
MisDetonator • 2019-04-15, 14:24
Pewna pani z chin... No właśnie za chuja nie wiem co się tam odpierdoliło. Jakieś pomysły jak ona się tam znalazła?
W sumie nieważne, liczy się to, że profesjonalna akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem !
(Niecierpliwi od 3:10)

______________

Więcej:
sadistic.pl/tematy/MisDetonator,687533/
Zgłoś
Avatar
waloos 2019-04-15, 23:17
Może to była feministka (bóbr na to wskazuje) i nie chciała aby ratownik ją dotykał? Ja bym tego nie wykluczał.

tak czy owak, co pomacał to jego
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-04-16, 0:05 1
Za długo się z nią pieścili...

Ps. Zajebista elewacja.
Zgłoś
Avatar
AlexUnder 2019-04-16, 0:48
Czy ona w 1:17 stara się wydrapać mu oczy?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-04-16, 8:28
co ten gość odpierdolił? Ani jej na klimatyzator nie wciągnął ani nie złapał jak wisiał na jej wysokości. Chciał tylko bobra z bliska obejrzeć?
Zgłoś
Avatar
sebahs 2019-04-16, 9:15 6
wniosek jest jeden : prędzej czy później każda się puści
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-04-16, 10:45
Wiem, ze Siara już nie jest zabawny przy tych wszystkich upadkach, ale pierwsze co mi się kojarzy to Siara i Wąski z kwiatami. To już impuls zakodowany
Zgłoś
Avatar
kondzio666v 2019-04-16, 13:10
Szkoda mi tych ratowników. Muszą ratować jakiś debili narażając swoje życie...
Zgłoś
Avatar
Schiroh 2019-04-16, 19:48
Nie mogli się wpierdolić we dwójkę przez to okno niżej, skoro było otwarte? Ratownik pizda, widać, że mózg u niego coś niezbyt pracował.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-04-16, 19:53
A jak uważacie, bobry powinny być golone czy nie?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów