18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gołąbek zmasakrowany...
wojtepanik • 2013-12-14, 13:11
Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek. Materiał własny, dla tych co nie wierzą zapraszam na kanał, tam macie jak to jeździ : youtube.com/wojtepanik


Dla tych co się będą spinać polecam :
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-15, 14:19 1
250km/h życzę jebnięcia w barierkę....jebani idioci...
kasa zamiast mózgu, chuj tam, że na autostradzie są inni ludzie którzy chcą dojechać do celu, nie najważniejszy jest nowobogacki i jego porsze....wkurwiają mnie takie leszcze, bo ojciec ma pieniądze to później synek pierdoli na sadolu jacy to inni są nieroby cebulaki etc a sam w życiu leszcz pracy nie doświadczył bo ojciec na wszystko da...
Na święta życzę rozjebania auta i wszystkiego co najgorsze, żryjcie gruz nowobogacie wieśniaczki.
Zgłoś
Avatar
Izmael 2013-12-15, 14:26 4
Jak czytam te komentarze, to aż strach się czegoś dorobić w tym kraju. Wszędzie na świecie ci pogratulują fajnego auta, u nas to by cię najchętniej zrównali z ziemą
Zgłoś
Avatar
pat0s18 2013-12-15, 14:43
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
e................x 2013-12-15, 14:56 3
Szczególnie, że na podanym kanale gość ma filmik jak popierdalają Panamerą w centrum Gdyni 180km/h, a kierowca nie potrafi nawet kierownicy trzymać prawidłowo Gloryfikować pajaców co z techniką jazdy nie mają nic wspólnego a jeżdżą po 250km/h...
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-12-15, 15:20 2
a ja tam gratuluję zajebistego auta
Zgłoś
Avatar
cenzurowany 2013-12-15, 15:34 1
ja to jak leciałem do smoleńska trochę poszalałem moim tu 154 lecieliśmy całą ekipą ale dzięki temu że mój tata ma znajomości u ruskich, wszystko było uznane za zwykły wypadek.

Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-15, 17:10 1
pat0s18 napisał/a:

@opusative jesteś pierdolonym zawistnym polaczkiem, który do końca życia niczego się nie dorobi. Cebulaku jebany to, że kogoś stać na to żeby jeździć zajebistymi autami i zapierdalać 250 na godzinę, gdy ty ledwo 120 wyciśniesz swoim gniotem, to znak dla ciebie kurwo, że pora zacząć zapierdalać a nie hejtować wszystkich bogatszych od ciebie. A to, że życzysz mu rozjebania auta świadczy tylko o twoim chamstwie i kompleksach biedny kutasie bez przyszłości


ohoho kolejny buraczek z bogatego domu...do roboty kmiocie
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-12-15, 17:20 2
Myślę że dużo osób nie ma mu za złe posiadania takiego auta. Po prostu w samym temacie widać że autor od razu założył że ktoś się będzie spinał ^^ Ja się nie spinam, ale burackie było zakładanie że od razu ktoś dostanie bólu dupy bo go nie stać...
Zgłoś
Avatar
krzychoo1 2013-12-15, 17:56 2
250 km/h przy oblodzonych drogach, krzyżyk na drogę.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-12-15, 18:13 1
wojtepanik napisał/a:

Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek.



I tu Cie mamy ptaszku, u nas nie ma autostrad
Zgłoś
Avatar
bolbol 2013-12-15, 19:28 1
Na tego typu tematy potrzeba ogromnej ilosci Maści na bol dupy! Nikt tutaj nie ma kasy wiec boli ze ktos inny ma np. porsche albo iphona. Dla dobra ogółu trzymajmy sie moslimow itp.
Zgłoś
Avatar
booster07 2013-12-15, 20:51
Tobie przyda się maść na ból dupy skoro masz kompleks stolicy i nazywasz ją "Warszawką" , nie pchaj się do Warszawy słoiku
Zgłoś
Avatar
parzyh 2013-12-15, 21:00
Kuzyn miał ostatnio podobna akcję tylko ptak wleciał aż za chłodnicę. a wy lamusy pierdolicie, dobrze, że ma i dla waszej świadomosci ta 911 kosztuje tyle co nowe audi a6 z dobrym wyposażeniem a tego jeździ masa
Zgłoś
Avatar
mejsidz 2013-12-15, 21:31
Cytat:

ta 911 kosztuje tyle co nowe audi a6 z dobrym wyposażeniem a tego jeździ masa



no chyba nie 911 Turbo
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-15, 21:55 1
wojtepanik napisał/a:

Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek. Materiał własny, dla tych co nie wierzą zapraszam na kanał, tam macie jak to jeździ : youtube.com/wojtepanik



Stary ma tyle kasy, to niech ci zafunduje korepetycje z języka polskiego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie