18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
l................7 2013-10-31, 10:30 1
Pamiętajcie drodzy sadole: z brody zawsze dwie korzyści: pizde drapie, dupe czyści!
Zgłoś
Avatar
Birkut 2013-10-31, 11:25 10
Noszę paromiesięczny zarost (a właściwie już brodę) od wielu lat, z małymi przerwami, i to lubię. Jest to dla mnie naturalne, i jeśli ktoś dba o zarost i o siebie to wygląda to elegancko i dostojnie. Wkurwia mnie ta cała "moda" na zarost. Kurwa, no skumajcie, moda na brodę! Jeśli jest moda na rurki to je nosisz mimo że ci się nie podobają? Podobnie z pedalskimi sweterkami, hipsterskimi okularami, "tunelami" w uszach itd.? Kurwa! Niedługo ktoś krzyknie: "Eee! Moda na skarpety z dupska jest!". I wszystkie lemingi bez własnego stylu i zdania będą popitalać po mieście z wypadniętą odbytnicą! Co się dzieje ze światem?! Ehhh...

No już... już się uspokoiłem. Więc mogę powiedzieć: BRODA JEST ZAJEBISTA!

PS. Ciapaki nie noszą brody, to kozie łoniaki przyklejone do ich twarzy po zoo-oralu
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-10-31, 12:12 5
znam jeszcze lepszy sposób i nie będziesz się czuł po zgoleniu brody jak pizda.

tada:
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2013-10-31, 12:24 1
Jedyne co mężczyzna może zrobić z brodą to ją przystrzyc, nigdy golić !
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-10-31, 17:36
broda jest dla pedałów i kobiet.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-11-01, 4:14
to fakt że jeden na 1000 gości wygląda dobrze w brodzie. Ale przyjmijcie do wiadomości, że większość wygląda albo jak menel, albo jak gość na kacu co nie miał siły się ogolić, albo po prostu jak zaniedbany facet. Dodajcie do tego jeszcze sterczącą fryzurę. Albo czapkę wełnianą w lipcu.
Poza tym jak smarkacie to gluty w wąsach nie zostają?
Czekam na modę na włosy w nosie zaplatane w warkoczyki do wysokości warg. Ależ to będzie męskie, bo przecież laskom to nie rośnie. Albo hipsterskie.
Zgłoś