18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
clutchh 2013-08-31, 15:57 2
Ja pierdole.. Sprawa indywidualna czy ktoś goli czy nie. To że chłopak sie tam goli znaczy że jest pedałem? Nie każdy chłopak który dba o siebie jest pedałem.. Pewnie najlepiej jest być gburem siedzącym przed telewizorem z wielkim brzuchem i piwem w ręku i rżnąć żonę, która udaje orgazm albo nie może oddychać jak sie ją brzuchem przygniata.. Taki właśnie gbur nazywa się: prawdziwym mężczyzną. ;/
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2013-08-31, 17:30
Osobiście gole i wolę jak kobieta goli bo średnio podoba mi się wizja łoniaków pomiędzy zębami.

Dziewczyna robi loda albo ty jej minetę i.... ekhe ekhe... kłaczek xD
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-08-31, 18:33
DyndaS napisał/a:

Osobiście gole i wolę jak kobieta goli bo średnio podoba mi się wizja łoniaków pomiędzy zębami.

Dziewczyna robi loda albo ty jej minetę i.... ekhe ekhe... kłaczek xD



Widocznie nigdy seksu nie uprawiałeś skoro wierzysz w takie mity.
Zgłoś
Avatar
Olcikk 2013-08-31, 21:12 3
Mi to obojętnie. Mój chłopak nigdy nie golił i nie przeszkadza mi to. Wiele razy miałam jego włosy łonowe w buzi, ale w czym problem? W końcu to jego Nie czuję się odrzucona. Każda forma jego penisa mi odpowiada...
Dobra wracam już do kuchni.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-31, 22:54
clutchh napisał/a:

Ja pierdole.. Sprawa indywidualna czy ktoś goli czy nie. To że chłopak sie tam goli znaczy że jest pedałem? Nie każdy chłopak który dba o siebie jest pedałem.. Pewnie najlepiej jest być gburem siedzącym przed telewizorem z wielkim brzuchem i piwem w ręku i rżnąć żonę, która udaje orgazm albo nie może oddychać jak sie ją brzuchem przygniata.. Taki właśnie gbur nazywa się: prawdziwym mężczyzną. ;/



Zaruchałeś ty kiedykolwiek w ogóle? Zajeżdża pedałem na kilometr, taa, jak ktoś nie goli na zero albo kilka mm to jest już jakimś tłustym knurem...
Zgłoś